Content marketing

Czas na publikację popularnych, przydatnych i atrakcyjnych treści, które ściągną użytkowników z Twojej grupy docelowej na Twoją stronę internetową.

ZADZWOŃ 61 333 22 11

PRZEŚLIJ FORMULARZ

OTRZYMAJ OFERTĘ W 48H!

Co to jest content marketing?
Jaka jest definicja?

Content marketing to strategia mająca na celu pozyskiwania nowych klientów poprzez analizę trendów i publikowanie atrakcyjnych i przede wszystkim przydatnych użytkownikom informacji. Jest to sposób marketingu oparty na jednostronnym przekazie reklamowym, który ma zainteresować ogólne i ściśle określonej grupy użytkowników. Sprawnie przeprowadzone działań content marketingowych potrafią silnie angażować użytkowników i są kluczem do zbudowania stabilnych i długoterminowych relacji oraz lojalności.

Najbardziej popularnymi formami content marketingu są: artykuły eksperckie, poradniki, artykuły sponsorowane, webinary, ikonografiki.

Content marketing pozwoli Tobie na:

uzyskanie nawet trzykrotnie większej liczby leadów niż tradycyjny marketing
szybsze budowanie relacji z klientem poprzez informacje, których w danej chwili poszukuje
postrzeganie firmy jako eksperta w swojej branży
zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wypełnij formularz i skorzystaj z bezpłatnego doradztwa specjalisty w zakresie content marketingu.

Administratorem danych osobowych jest SEMPIRE Anna Wojciechowska, Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań, NIP: 6070046329. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne do przygotowania spersonalizowanej oferty w odpowiedzi na zapytanie. Wypełniając formularz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki.

ZADZWOŃ 61 333 22 11

PRZEŚLIJ FORMULARZ

OTRZYMAJ OFERTĘ W 48H!