Szkolenia i konsultacje  z  SEM i SEO

Dowiedz się jakie są aktualne możliwości reklamy w internecie, poznaj skuteczne techniki SEO, które samodzielnie wdrożysz w życie.

ZADZWOŃ 61 333 22 11

PRZEŚLIJ FORMULARZ

OTRZYMAJ OFERTĘ W 48H!

Szkolenia z marketingu internetowego

Jeśli posiadasz, lub dopiero projektujesz i budujesz stronę internetową w pozyskiwania klientów, to oferowane szkolenia na pewno przypadną Ci do gustu. Dzięki nim dowiesz się, jak skutecznie wypromować witrynę i udoskonalać strategie promocji – bez przepłacania. Nauczymy Cię jak podchodzić do wyboru słów kluczowych, które są elementem bazowym każdego z oferowanych szkoleń. U nas dowiesz się jakie są możliwości promowania Twojej strony www, co możesz skutecznie wykonać samodzielnie, a co lepiej zlecić specjalistom. Pokazujemy liczne przykłady bezpośrednio w narzędziach, które potem możesz wykorzystać. Uczymy przede wszystkim środowiska Google i tego, jak się tam promować, jak również najpopularniejszego narzędzia statystycznego, jakim jest Google Analytics. Wychodzimy również lekko poza obszar marketingu w samych wyszukiwarkach, poruszając inne tematy dotyczące marketingu internetowego i kampanii reklamowych. Jeżeli masz już doświadczenie w działaniach reklamowych online, ale potrzebujesz doradztwa to zapraszamy do skorzystania z konsultacji w zakresie SEO i SEM.

Co oferujemy:

szkolenia z Google Analytics
szkolenia z Google AdWords
szkolenia SEM z marketingu w wyszukiwarkach
szkolenia SEO z pozycjonowania stron www

Wypełnij formularz i skorzystaj z bezpłatnego doradztwa specjalisty w zakresie SEM i SEO.

Administratorem danych osobowych jest SEMPIRE Anna Wojciechowska, Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań, NIP: 6070046329. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne do przygotowania spersonalizowanej oferty w odpowiedzi na zapytanie. Wypełniając formularz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki.

ZADZWOŃ 61 333 22 11

PRZEŚLIJ FORMULARZ

OTRZYMAJ OFERTĘ W 48H!