SEMPIRE – Agencja SEO / SEM

Specjalizujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu reklamy w internecie.

Nasz zespół doświadczonych w dziedzinie marketingu w wyszukiwarkach specjalistów, a przy tym pełnych energii i chęci do działania osób jest do Twojej dyspozycji.

Specjalista SEO
o nas

Młody i dynamiczny zespół

Każdy z naszych pracowników ma wieloletnie doświadczenie w obszarze SEM i SEO oraz jest przygotowany na każdy etap współpracy. Aby sprostać stawianym wymaganiom już w fazie planowania indywidualnej strategii i analiz angażujemy specjalistów, którzy będą odpowiedzialni za bieżący kontakt, realizację prac i monitorowanie efektów.

przyświecają nam

Misja i wartości

Misją SEMPIRE jest dostarczanie nowoczesnych usług w zakresie reklamy internetowej i zwiększania widoczności stron internetowych. Świat technologii rozwija się błyskawicznie, a my razem z nim. W tym wszystkim staramy się nie zatracić tego co naprawdę ważne - zaufania, lojalności, inspiracji i wspólnego podążania do realizacji celów. W SEMPIRE współpracowników i klientów traktujemy tak, jak sami chcemy być traktowani, wykorzystujemy pełnie naszych możliwości bo głęboko wierzymy, że to to robimy jest dobre, staramy się bardziej niż ktokolwiek inny.

Dlaczego my?

DOŚWIADCZENIE | KREATYWNOŚĆ | INICJATYWA | ZAANGAŻOWANIE | EFEKTYWNOŚĆ

Oferujemy kompleksowe rozwiązania niezbędne do zwiększenia widoczności Twojej strony internetowej w sieci. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów stosujemy sprawdzone metody, jak również wdrażamy w życie innowacyjne rozwiązania, dające przewagę konkurencyjną. Wysłuchanie potrzeb, analiza rynku, branży i firm konkurencyjnych pozwala nam dobór właściwych rozwiązań, które w pełni będą odpowiadać oczekiwaniom klienta. Od początku współpracy monitorujemy efekty naszych działań optymalizując kluczowe elementy. Dodatkowo cyklicznie obserwujemy trendy, aby móc szybko reagować na zachodzące zmiany. Aby zapewnić najwyższą efektywność strategii marketingowych wykorzystujemy sprawdzone metody i szereg specjalistycznych narzędzi jak również rozwiązań autorskich.

Najważniejsza jest współpraca!

Partnerskie relacje i przejrzyste zasady. Mocno wierzymy, że to właśnie te cechy pozwalają na długofalową współpracę, która jest niezbędną do osiągnięcia najlepszych rezultatów! Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do realizacji wszystkich projektów. Przekłada się to na zadowolenie naszych klientów, dzięki czemu pozwala nam wstawać każdego dnia z energią i zapałem do tego by jeszcze lepiej pozycjonować strony internetowe, optymalizować kampanie linków sponsorowanych i realizować wszystkie usługi na najwyższym poziomie.

Na bieżąco

Kontakt z klientami

Na bieżąco dostarczamy niezbędnych informacji. Słuchamy naszych klientów i proponujemy najlepsze rozwiązania wynikające z obecnych trendów i bogatego doświadczenia. To właśnie znajomość wielu branż, wysoka jakość oferowanych usług oraz nowoczesna technologia sprawia, że nasi Klienci sprawnie realizują swoje cele biznesowe. Bardzo chętnie kontaktujemy się z naszymi obecnymi i przyszłymi klientami.

Kontakt

Certyfikaty

Specjaliści prowadzący kampanie AdWords oraz opiekujący się klientami posiadają indywidualne certyfikaty z obszarów AdWords oraz Analytics.

  • Uzyskane przez naszych pracowników certyfikaty Google AdWords świadczą, iż osoby te posiadają biegłość w podstawowych i zaawansowanych aspektach w zakresie linków sponsorowanych. To również dowód na to, że osoby te uznawane są przez Google za specjalistów w dziedzinie reklamy internetowej
  • Google Analytics Individual Qualification to certyfikat potwierdzający wiedzę o sprawdzonych metodach stosowanych w analityce cyfrowej i platformie Google Analytics. Profesjonalnie wsparcie specjalisty z certyfikatem Google Animagesalytics Individual Qualification to nieoceniona pomoc w analizie źródeł pozyskiwanego ruchu internetowego, optymalizacji konwersji i efektywności prowadzonych działań.

Chciałbyś do nas dołączyć?

Serdecznie zapraszamy do wysyłania CV osoby zainteresowane pracą w SEMPIRE na stanowiskach Copywritera, Specjalisty ds. pozycjonowania – SEO, Specjalisty SEM oraz Opiekuna klientów.