Pozycjonowanie stron cennik i darmowa wycena SEO! Ile kosztuje pozycjonowanie strony? SEMPIRE
Cena pozycjonowania indywidualnie dopasowana do strony www

Pozycjonowanie stron - cennik SEO

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej? Czy tanie pozycjonowanie stron jest możliwe?
Poznaj cennik pozycjonowania i koszt SEO.

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO - Search Engine Optimization) to grupa działań promujących stronę w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki. Celem pozycjoniowania jest osiągnięcie możliwie jak najlepszych wyników dla popularnych fraz kluczowydh i zwiększenie ruchu na stronie internetowej.

Cena pozycjonowania strony obejmuje m.in. prace takie jak:

 • dobór słów kluczowych związanych z ofertą strony
 • audyt SEO i optymalizację strony www
 • analizę i optymalizację treści na witrynie
 • publikacja wartościowych linków do strony
 • monitoring efektów i raporty z wynikami
 • cykliczne analizy, konsultacje i rekomendacje

Czy tanie pozycjonowanie jest możliwe? Dowiedz się jaka jest cena optymalizacji SEO dla strony i pozycjonowania fraz w wyszukiwarce Google? Ile miesięcznie kosztuje pozycjonowanie firmowej strony internetowej, sklepu internetowego, bloga lub marki?

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej w Google?

SEO to zaawansowany proces, który łączy działania onsite związane z audytem i analizą strony, jej cykliczną optymalizacją oraz czynnościami offsite czyli działaniami zewnętrznymi takimi jak analiza konkurencji i zdobywanie wartościowych linków. Podobnie jak Algorytm Google, który przy ocenie stron i układaniu rankingu bierze pod uwagę ponad 200 czynników, tak my podczas ustalania ceny pozycjonowania kierujemy się elementami, które wpływają na całkowity miesięczny koszt. Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik pozycjonowania stron. Naszym klientom oferujemy elastatyczne i indywidualne modele rozliczeń dopasowane do potrzeb i oczekiwań, dlatego możesz liczyć na wygodne formy płatności.

Podstawowe elementy przy określeniu ceny pozycjonowania strony:

 • branża
 • konkurencyjność słów kluczowych
 • typ wyników wyszukiwania
 • liczba wyników wyszukiwania
 • rodzaj frazy (ogólna, precyzyjna – long tail)
 • rynek docelowy (fraza lokalna, ogólnopolska, międzynarodowa)

Co jeszcze wpływa na koszt pozycjonowania strony www:

 • obecna jakość serwisu
 • aktualnie zajmowanie pozycje
 • historia pozycjonowanej strony
 • długość trwania umowy
 • całkowita ilość fraz kluczowych

W związku z dużą ilość czynników SEO, które mają wpływ na całkowity miesięczny koszt pozycjonowania nie można kierować się sztywnym cennikiem. Dlatego w SEMPIRE za każdym razem przygotowujemy całkowicie indywidualną strategię i bezpłatną wycenę pozycjonowania.

Pozycjonowanie stron – cena za pierwsze 10 miejsc (przykład)

Cennik pozycjonowania stron internetowych
Konkurencyjność pozycjonowanej frazy Cena za pozycje poza top10 Cena za pozycje  10-7 Cena za pozycje  6-4 Cena za pozycje  3-1
Poniżej 10 000Brak opłat35 zł40 zł45 zł
10 000 – 30 000Brak opłat40 zł45 zł50 zł
30 000 – 50 000Brak opłat45 zł50 zł55 zł
50 000 – 100 000Brak opłat50 zł55 zł60 zł
100 000 – 150 000Brak opłat60 zł70 zł80 zł
150 000 – 250 000Brak opłat70 zł80 zł90 zł
250 000 – 500 000Brak opłat80 zł90 zł110 zł
500 000 – 1 000 000Brak opłat90 zł110 zł130 zł
Powyżej 1 000 000Brak opłat130 zł160 zł190 zł

W tabeli z cennikiem podano przykładowe ceny pozycjonowania strony na poszczególne słowa kluczowe w rozliczeniu za efekt, które nie jest już praktycznie stosowane przez żądną skuteczną agencję SEO. Prosimy zatem o potraktowanie powyższego cennika SEO orientacyjnie. Zestawienie fraz i cen ma na celu pokazanie przykładowych kosztów pozycjonowania strony www osobom, które nie miały wcześniej do czynienia z SEO i chcą poznać przybliżony miesięczny cennik pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie jest uznawane za stosunkowo tanią usługę w porównaniu z innymi formami reklamy w Internecie czy reklamą w mediach tradycyjnych takich jak telewizja i radio.

Skorzystaj z możliwości otrzymania bezpłatnej wyceny i strategii pozycjonowania przygotowanej indywidualnie przez Specjalistę ds. SEM.

Ceny pozycjonowania strony internetowej mogą zaczynać się od:

 • 500 zł dla firm oferujących usługi lokalnie lub firm produkcyjnych
 • 1500 zł dla sklepów internetowych działających bardzo szeroko w branży ecommerce

Podczas współpracy podchodzimy do pozycjonowania w sposób projektowy, co oznacza, że środki finansowe, które zaplanujesz zostaną optymalnie wykorzystane na analizę, przygotowanie planu wdrożenia, wprowadzenie zmian optymalizacyjnych, copywriting oraz budowanie zaufania do strony. Aby cały proces przebiegał sprawnie, a końcowe efekty pojawiły się szybko, rekomendujemy rozliczenie abonamentowe. Dzięki niemu zaplanujesz wydatki i unikniesz niespodziewanych kosztów, natomiast my będziemy mogli tak zaplanować prace, aby nasze wsparcie było dla Ciebie najbardziej efektywne.

Najważniejszym czynnikiem wpływającym na ostateczną cenę są szczegóły i zakres współpracy, które wspólnie ustalimy.

Skorzystaj z możliwości otrzymania bezpłatnej wyceny i strategii pozycjonowania przygotowanej indywidualnie przez Specjalistę ds. SEM.

Bezpłatnie dowiedz się ile będzie kosztowało pozycjonowanie Twojej strony internetowej Zapytaj o ofertę
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.