Wybrani klienci

Referencje

„Współpracę z firmą SEMPIRE rozpoczęliśmy w drugiej połowie 2017 roku.

Naszym celem było dokonanie audytu i przeglądu obecnej sytuacji obecności JedenSlad.pl w organicznych wynikach Google oraz zaproponowanie rozwiązań optymalizacyjnych i wsparcie w całościowym procesie.

Współpraca z firmą SEMPIRE układa się świetnie.

Cenimy profesjonalizm zespołu, wysoką responsywność oraz – przede wszystkim – osiągane rezultaty. Doceniamy także cierpliwość i dalsze merytoryczne wskazówki – swoisty ‚monitoring” działań naszej firmy na polu optymalizacji prezentowanych treści w wynikach wyszukiwania.

Z pewnością możemy polecić firmę SEMPIRE jako rzetelnego partnera dostarczającego obiecaną wartość biznesową.”

Łukasz Banach – Członek Zarządu

„Współpracę z agencją SEMPIRE oceniam bardzo wysoko. Zlecone usługi pozycjonowania mojej strony www realizowane są z dużą skutecznością i zostały w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb mojej firmy.

Początkowo prace podjęte przez SEMPIRE opierały się na pozycjonowaniu strony dla fraz związanych z lokalizacją mojej firmy. Już w pierwszym miesiącu z zadowoleniem odnotowałem stopniowe wzrosty pozycji witryny dla tychże słów kluczowych.

Po sugestiach ze strony agencji, w styczniu 2018 roku podjąłem decyzję o promowaniu strony internetowej także na frazy powiązane z drugim oddziałem mojej firmy. Działania te połączone zostały z zaprojektowaniem i stworzeniem nowej wersji witryny. Realizacji tego zlecenia podjął się jeden z partnerów biznesowych agencji, z którym pozycjoner na bieżąco omawiał wiele istotnych dla SEO szczegółów. Zależało mi przede wszystkim, aby przejście na nową wersję było płynne, nie spowodowało utraty wypracowanych do tej pory wyników, jak również pozwoliło na jeszcze lepsze zwiększenie zasięgu strony. Od tego czasu pozycje dla fraz związanych z obiema lokalizacjami sukcesywnie rosną, a statystyki strony wskazują na coraz większy ruch. Obecnie wszystkie pozycjonowane frazy znajdują się w top 10 wyników wyszukiwania Google.

Podsumowując, polecam współpracę z agencją SEMPIRE każdej firmie, która poszukuje dla siebie szytych na miarę, optymalnych rozwiązań. Mój przykład pokazuje, że Klienci traktowani są indywidualnie, a realizowane prace dostosowywane są do konkretnych przypadków.”

Jacek Jankowski – Właściciel

„Firma SEMPIRE realizuje dla naszej firmy usługi pozycjonowania od grudnia 2017r.

W zakresie usług znalazły się takie czynności jak:

 • analiza stanu strony internetowej
 • przygotowanie strategii działania
 • konsultacja i koordynacja planu działania z klientem
 • wdrożenie zmian w serwisie internetowym
 • prowadzenie nadzoru nad modyfikacjami i analiza sytuacji rynkowej
 • modyfikacja działań w odpowiedzi na zmiany w wyszukiwarkach

Oprócz usług pozycjonowania SEMPIRE we współpracy z nami prowadzi kampanię AdWords. Zakres obowiązków obejmuje:

 • przygotowanie kampanii we współpracy z klientem
 • konfiguracja i uruchomienie kont firmowych
 • analiza odpowiedzi rynku na kampanię
 • wdrażanie zmian

Z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że praca firmy SEMPIRE umożliwiła nam pozyskanie nowych klientów. W zauważalny sposób zwiększył się zasięg sprzedaży oferowanych przez nas towarów.

Możemy polecić firmę SEMPIRE jako solidnego partnera w sposób solidny i odpowiedzialny wypełniającego swoje zobowiązania.”

Witold Warzeszka – Członek Zarządu

„Pragnę polecić usługi pozycjonowania stron, świadczone przez agencję SEMPIRE wszystkim, którzy poszukują rzetelnej firmy wpierającej działania marketingowe w Internecie. Nasza współpraca przebiegła bardzo owocnie, mogłem liczyć na pracowników firmy w zakresie fachowego doradztwa, a zamówiona przeze mnie usługa pozycjonowania mojej witryny spełniła założone oczekiwania, generując dużą aktywność na stronie i realne zainteresowanie moimi usługami.

Podsumowując, pragnę zarekomendować firmę SEMPIRE. Jestem w pełni zadowolony ze współpracy i jej widocznych efektów.”

Norbert Bałenkowski – Właściciel

„Z firmą SEMPIRE współpracowaliśmy przez okres 12 miesięcy. Firma całkowicie wywiązała się z obowiązków i powierzonych im zadań. Przy pozycjonowaniu efekty były zauważalne z miesiąca na miesiąc.

Od początku zaufaliśmy firmie SEMPIRE i to był strzał w dziesiątkę, bo pracownicy firmy SEMPIRE, a w szczególności Pan Szymon Duda, dbali o naszą stronę internetową i jej pozycję w wynikach wyszukiwania Google podczas gdy my mogliśmy spokojnie zająć się prowadzeniem własnej działalności. Jednocześnie, mieliśmy stały nadzór nad pracą i analizowaliśmy wyniki wykonanych czynności poprzez comiesięczne raporty wysyłane przez specjalistów. Działania marketingowe odbyły się na najwyższym poziomie i sprawiły, że ukształtowaliśmy swój wizerunek, który wyróżnia się na tle konkurencji. Obecnie wyszukując naszą firmową stronę internetową przy użyciu fraz kluczowych, znajdziemy ją w kilku pierwszych pozycjach. Na szczególne uwzględnienie zasługuje fakt, że specjaliści cały czas byli dla nas otwarci i dostępni, zachęcali do zadawania pytań. Troszczyli się o naszą firmę w stu procentach, chętnie pomagali i rozwiązywali wiele kwestii.

Z czystym sumieniem możemy polecić firmę SEMPIRE jako fachowców od pozycjonowania stron internetowych. Poza dużą wiedzą merytoryczną i efektywnością w działaniu, firma SEMPIRE to zespół bardzo sympatycznych ludzi, z którymi po prostu dobrze się współpracuje. Pracownicy są bezproblemowi i konkretni a są to cechy, które najbardziej pożądamy i doceniamy przy współpracy z kontrahentami.”

Magdalena Kołodziejczyk – Właściciel

„Profesjonalizm, zaangażowanie, wysokie kompetencje – tymi słowami możemy określić realizowanie usług przez firmę SEMPIRE w ramach reklamy w Internecie naszego Centrum Opieki Zdrowotnej SANITATIS.

Rezultaty, jakie osiągnęła praca podjęta przez specjalistów z SEMPIRE, zrobiły na nas bardzo pozytywne wrażenie. Już w trzecim miesiącu współpracy większość promowanych fraz znalazła się w top10 naturalnych wyników wyszukiwania Google. To przekonało nas do kontynuowania kooperacji i jej rozbudowy. Po analizie fraz i szczegółowych konsultacjach ze specjalistami wybraliśmy dodatkowe wyrażenia kluczowe. Obecnie możemy cieszyć się rosnącą ilością zapytań od klientów, którzy zainteresowani są naszą ofertą opieki zdrowotnej z zakresu neurologii, psychoterapii, terapii małżeńskiej i seksuologii.

Poniżej umieszczamy wykres prezentujący wzrost kliknięć oraz wyświetleń w serwis tylko i wyłącznie z wyników pozycjonowanych.

Rekomendujemy firmę SEMPIRE  jako rzetelnego partnera w biznesie. Zawsze możemy liczyć na wsparcie techniczne, szczegółowe wyjaśnienia i kreatywne rozwiązania zarówno w tematach pozycjonowania oraz kampanii AdWords, którą równolegle również wspólnie realizujemy. Cieszymy się, że mamy możliwość współpracy ze specjalistami, posiadającymi aktualną i bardzo bogatą wiedzę w zakresie reklamy internetowej.”

Centrum Opieki Zdrowotnej SANITATIS – Alicja Bezmienow

„99RENT ma przyjemność zarekomendować firmę SEMPIRE jako rzetelnego
i godnego zaufania partnera, prowadzącego dla nas skuteczne działania w zakresie pozycjonowania strony oraz linków sponsorowanych. Pracownicy SEMPIRE opracowali i z satysfakcjonującym efektem zrealizowali kampanię Google AdWords dla naszej spółki 99RENT, a także stale nadzorują przebieg procesu pozycjonowania.

Firma SEMPIRE pomogła nam w utrzymaniu wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania oraz jej dalszemu podniesieniu, pomimo zmiany naszej witryny internetowej i rebrandingu. Pracujący tu profesjonaliści skutecznie wspierają nas w dotarciu do osób zainteresowanych naszymi usługami wynajmu aut. Z wielkim zadowoleniem obserwujemy wzrost odwiedzin naszej strony www, przekładający się na zwiększenie Klientów, korzystających z naszych usług.

Zapewniamy, że współpraca z agencją SEMPIRE to gwarancja skuteczności, profesjonalizmu oraz miłej i pomysłowej obsługi ze strony Pracowników.”

Klaudiusz Piwowarski – Dyrektor Operacyjny

„Współpracę z SEMPIRE oceniam bardzo wysoko, zarówno pod względem samego pozycjonowania, jak i doskonałej obsługi klienta. Pracownicy SEMPIRE w kontakcie z klientem odznaczają się dużą klasą. Wszystko odbywa się terminowo, kontakt telefoniczny i mailowy jest bardzo sprawny, członkowie zespołu SEMPIRE udzielają konkretnych, rzetelnych i obszernych informacji. Nie wypowiedzieli ani jednej negatywnej uwagi o konkurencji, mimo iż dawałam im ku temu sposobność. Budowali moje zaufanie na własnej rzetelności. Nic stosowali żadnych nieuczciwych technik manipulacji w celu pozyskania klienta, czym firma SEMPIRE zdobyła moją lojalność. Kontakt z doradcą handlowym nie skończył się w momencie spisania umowy, ale jest kontynuowany, co buduje pozytywną relację biznesową.

Dodatkowym atutem współpracy z SEMPIRE jest to, że nawet pod nieobecność osoby prowadzącej kontakt ze mną, nie odczułam, by jakość usług się obniżyła, ponieważ tymczasowy zastępca zapoznał się ze wszystkimi wcześniejszymi ustaleniami.

W każdym miesiącu otrzymuję raport o pozycji fraz w kolejnych tygodniach. Efekty pracy pozycjonerów były widoczne już po miesiącu – wyniki wszystkich pozycjonowanych fraz poprawiły się. Już po dwóch miesiącach 85% fraz znalazło się w Top 10. Współpracuję z firmą SEMPIRE od sześciu miesięcy i moja strona wciąż utrzymuje się wysoko w wynikach Google.

Doceniam również pracę copywriterów, gdyż na stronach katalogów branżowych zamieścili starannie przygotowane pod względem merytorycznym i językowym reklamy mojej firmy. Praca copywriterów jest dla mnie bardzo ważna, gdyż świadczę usługi z zakresu opracowywania tekstów.

Zasady współpracy z SEMPIRE są jasne i zawsze realizowane są wszystkie ustalenia z rozmów. Czuję się docenianym klientem, a w sytuacjach, gdy mam pytania, mogę skontaktować się zarówno z doradcą handlowym, jak i do spraw pozycjonowania, którzy zawsze proponują rozwiązania skuteczne i adekwatne do potrze mojej firmy. Z pełnym przekonaniem polecam firmę SEMPIRE wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają rzetelnego pozycjonera i partnera biznesowego z klasą.”

Katarzyna Zawodnik – Właściciel

„Nasza firma, od lat zajmująca się projektowaniem wnętrz, ma przyjemność zarekomendować agencję SEMPIRE jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera, prowadzącego dla nas skuteczne działania w zakresie optymalizacji i pozycjonowania strony.

Z satysfakcją stwierdzamy, że dzięki pracom przeprowadzonym przez specjalistów z SEMPIRE pozycja naszej witryny zdecydowanie wzrosła (z pozycji między 17 a ponad 50), ukazując się w top10 wyników wyszukiwania Google na najważniejsze dla naszej działalności słowa kluczowe. Lokaty te utrzymywane są regularnie, w wynikach wyszukiwania zachowujemy stabilne pozycje na pierwszej stornie. Ponadto, mimo promocji na rynku lokalnym, narzędzie Google Search Console wskazuje, że w ciągu ostatnich 28 dni nasza witryna widoczna była aż na 189 fraz kluczowych.

Prowadzona przez SEMPIRE kampania daje satysfakcjonujące efekty, przekładające się na wzrost zainteresowania naszą stroną www i zwiększenie liczby Klientów realnie poszukujących projektanta wnętrz. Zapewniamy, że współpraca z agencją SEMPIRE to najlepszy krok do skutecznego promowania własnych usług, można tu znaleźć pełen profesjonalizm oraz miłą i kreatywną obsługę ze strony Pracowników.”

Katarzyna Bauman – Właściciel

„Nasza firma Świat Rolet korzysta z usług świadczonych przez agencję SEMPIRE w zakresie pozycjonowania strony internetowej. Po owocnej współpracy, jesteśmy przekonani, że powierzyliśmy tę kwestię grupie prawdziwych specjalistów.

Agencję SEMPIRE wyróżnia pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera, miła obsługa i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Specjaliści z SEMPIRE pomogli nam w dotarciu do szerszego grona odbiorców w Internecie. Nasza witryna została dobrze zoptymalizowana, dzięki czemu widocznie wzrosła jej pozycja w wynikach. Przełożyło się to na zwiększenie aktywności naszych potencjalnych klientów i powiększyło sprzedaż naszych produktów.

Z czystym sumieniem pragniemy polecić firmę SEMPIRE, jako godnego zaufania i rzetelnie świadczącego swoje usługi partnera biznesowego.”

Paweł Lesiak – Właściciel

„Duża konkurencja wśród firm oferujących usługę Wirtualnego Biura skłoniła nas do poszukiwań coraz doskonalszych i skuteczniejszych form promocji naszej inwestycji Nobel Tower.

Z tego względu zdecydowaliśmy się na usługi pozycjonowania naszej witryny internetowej oraz nowoczesną reklamę AdWords. Chcąc osiągnąć jak najlepsze wyniki, nawiązaliśmy współpracę z agencją SEMPIRE.

Od początku współpracy spotkaliśmy się z rzeczową i profesjonalną obsługą. Nasza strona internetowa została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google, co w niedługim czasie zaczęło przynosić korzyści. Z przyjemnością obserwowaliśmy wysiłki specjalistów SEMPIRE, przekładające się na wzrost pozycji naszej witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania. Dzięki podjętym pracom nasza strona internetowa wyświetla się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania dla wszystkich kluczowych dla naszej działalności fraz.

Ponadto agencja SEMPIRE podjęła się kompleksowej realizacji kampanii AdWords, która dodatkowo wzmocniła miejsce naszej strony w wynikach wyszukiwania oraz pozytywnie wpłynęła na zwiększenie prestiżu naszej firmy.

Po owocnej współpracy, Nobel Tower wyraża zadowolenie z jej wyników oraz poleca firmę SEMPIRE jako najwyższej jakości specjalistę ds. SEO i SEM.”

Tomasz Lipczyński – Wiceprezes Zarządu

„Centrum Logopedii Źródło Mowy podjęło współpracę z firmą SEMPIRE z Poznania w zakresie promocji firmy w Internecie. To co wyróżnia agencję SEMPIRE, to systematyczna i rzetelna realizacja powierzonych zadań, wzorowy kontakt oraz zespół doświadczonych specjalistów.

Koordynacja działań w zakresie pozycjonowania pozwoliła osiągnąć bardzo dobre efekty już w drugim miesiącu współpracy. Obecnie nasza strona internetowa znajduje się na kilku pierwszych pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania, dla kluczowych dla naszej działalności fraz. Według narzędzia Google Search Console w ostatnich 28 dniach nasza witryna wyświetliła się łącznie na 153 frazy (przy założeniu, że nasza działalność kierowana jest na rynek lokalny). Ponadto, dane pokazują, że nastąpiło podwojenie klikalności w naszą stronę z naturalnych wyników wyszukiwania oraz podwojenie liczby wyświetleń w naturalnych wynikach wyszukiwania już w drugim miesiącu współpracy. To bardzo zadowalający wynik, jasno obrazujący, że podjęte przez agencję SEMPIRE prace wpłynęły na znaczącą poprawę widoczności naszej oferty wśród Internautów.

Usługi dostosowane do naszych potrzeb, rzetelna realizacja założonych celów i widoczne efekty pozwalają nam na rekomendację firmy SEMPIRE. Profesjonalne podejście oraz skuteczność działań to najważniejsze cechy, wyróżniające SEMPIRE spośród innych agencji internetowych.”

Karolina Wielopolska – Właściciel

„SEMPIRE jest profesjonalną agencją SEO/SEM, o bogatym doświadczeniu i fachowej wiedzy, którą dzieli się ze swoimi Klientami. Specjaliści z SEMPIRE przyłożyli ogromną wagę do zrozumienia naszych potrzeb, starannie je analizując i poszukując dla nas optymalnych rozwiązań.

W krótkim czasie po rozpoczęciu kooperacji z agencją SEMPIRE, odnotowaliśmy znaczący wzrost pozycji fraz kluczowych w top10 wyników wyszukiwania Google.

Zdecydowanie polecamy każdej firmie usługi pozycjonowania stron wykonywane przez SEMPIRE.”

Anna Balicka – Właściciel

„Z przyjemnością pragniemy zarekomendować agencję SEMPIRE jako zaufanego partnera w rozwiązaniach wspierających promocję naszej działalności w Internecie.

Współpraca z SEMPIRE w zakresie pozycjonowania naszej strony trwa już wiele miesięcy, od początku umowy stała się dla nas bardzo owocna i pozwoliła na stałe pozyskanie nowych Pacjentów, dzięki pełnemu wykorzystaniu możliwości wyszukiwarki Google.

Cechy takie, jak skrupulatność, szybka realizacja prac optymalizacyjnych oraz fachowy consulting ze strony zespołu powodują, że czujemy się starannie obsłużeni przez kompetentną kadrę.

Jesteśmy pewni, że dalsza współpraca z agencją SEMPIRE będzie owocować kolejnymi udanymi projektami.”

dr n. med. Piotr Bojko

Wybrane case study

Firma: AP Production
Strona sklepu www: wgipsie.com/sklep
Nawiązanie współpracy: październik/listopad 2015r.
Właściciel: Patryk Konarski

Realizowane usługi:

 1. Pozycjonowanie
  1. Wybór 34 najważniejszych fraz dla klienta
 1. Kampanie płatne
  1. Linki sponsorowane Google AdWords
  2. Remarketing
  3. Google Merchant

Rozwój naszej firmy  i wskazane parametry zawdzięczamy w dużej mierze kompleksowej współpracy z SEMPIRE. To dzięki nim nasze produkty zwiększyły sprzedaż w Sieci. Tak więc współpraca jest jak najbardziej udana.

Patryk Konarski

Właściciel AP PRODUCTION

Od początku istnienia firmy i założenia strony internetowej, klient opierał się na sprzedaży online. Firmie SEMPIRE powierzono pełną obsługę w zakresie SEM – marketingu w wyszukiwarkach. Ustalone zostały z klientem oczekiwania, cele biznesowe, omówiliśmy strategię działania oraz kierunki promocji. Wraz z końcem roku 2015r. przystąpiliśmy do intensywnych działań promocyjnych w zakresie kampanii płatnych oraz pozycjonowania.

Historię istnienia firmy oraz jej sukcesy finansowe, które uzyskiwała dzięki wzajemnej współpracy w ciekawy sposób opisuje poniższy artykuł:
http://innpoland.pl/127409,zbudowali-maszyny-i-sprzedaja-2-tys-mkw-plytek-gipsowych-miesiecznie-nie-mieli-pojecia-o-budowlance
Na potwierdzenie, iż głównym źródłem przychodu firmy jest sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego, poniżej umieszczamy cytat z niniejszego artykułu:

Praktycznie w całości zamówienia generujemy przez własny sklep internetowy. Na Allegro już dawno nie sprzedajemy, od momentu gdy podjęliśmy decyzję o kreowaniu własnej marki. Nie chcieliśmy konkurować ceną, tylko jakością, a tam, niestety, nie ma na to miejsca.„

Porównanie ruchu z wyników organicznych - listopad ’15 vs listopad ‘16

Porównanie ruchu z kampanii płatnych - grudzień ’15 vs grudzień ‘16

Wybrane statystyki promowanych stron www

zaobserwowane po pierwszych miesiącach od rozpoczęcia współpracy

Kliknięcia w serwis z wyników organicznych

Ilość fraz w TOP10

Wyświetlenia strony klienta w wynikach wyszukiwania

Kliknięcia w serwis z wyników wyszukiwania Google.pl