Wybrani klienci

Wybrane case study

Firma: AP Production
Strona sklepu www: wgipsie.com/sklep
Nawiązanie współpracy: październik/listopad 2015r.
Właściciel: Patryk Konarski

Realizowane usługi:

  1. Pozycjonowanie
    1. Wybór 34 najważniejszych fraz dla klienta
  1. Kampanie płatne
    1. Linki sponsorowane Google AdWords
    2. Remarketing
    3. Google Merchant

Rozwój naszej firmy  i wskazane parametry zawdzięczamy w dużej mierze kompleksowej współpracy z SEMPIRE. To dzięki nim nasze produkty zwiększyły sprzedaż w Sieci. Tak więc współpraca jest jak najbardziej udana.

Patryk Konarski

Właściciel AP PRODUCTION

Od początku istnienia firmy i założenia strony internetowej, klient opierał się na sprzedaży online. Firmie SEMPIRE powierzono pełną obsługę w zakresie SEM – marketingu w wyszukiwarkach. Ustalone zostały z klientem oczekiwania, cele biznesowe, omówiliśmy strategię działania oraz kierunki promocji. Wraz z końcem roku 2015r. przystąpiliśmy do intensywnych działań promocyjnych w zakresie kampanii płatnych oraz pozycjonowania.

Historię istnienia firmy oraz jej sukcesy finansowe, które uzyskiwała dzięki wzajemnej współpracy w ciekawy sposób opisuje poniższy artykuł:
http://innpoland.pl/127409,zbudowali-maszyny-i-sprzedaja-2-tys-mkw-plytek-gipsowych-miesiecznie-nie-mieli-pojecia-o-budowlance
Na potwierdzenie, iż głównym źródłem przychodu firmy jest sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego, poniżej umieszczamy cytat z niniejszego artykułu:

Praktycznie w całości zamówienia generujemy przez własny sklep internetowy. Na Allegro już dawno nie sprzedajemy, od momentu gdy podjęliśmy decyzję o kreowaniu własnej marki. Nie chcieliśmy konkurować ceną, tylko jakością, a tam, niestety, nie ma na to miejsca.„

Porównanie ruchu z wyników organicznych - listopad ’15 vs listopad ‘16

Porównanie ruchu z kampanii płatnych - grudzień ’15 vs grudzień ‘16

Wybrane statystyki promowanych stron www

zaobserwowane po pierwszych miesiącach od rozpoczęcia współpracy

Kliknięcia w serwis z wyników organicznych

Ilość fraz w TOP10

Wyświetlenia strony klienta w wynikach wyszukiwania

Kliknięcia w serwis z wyników wyszukiwania Google.pl