Oferty pracy Poznań - marketing internetowy (SEM) , pozycjonowanie (SEO), copywriting

Wiemy, po co tu jesteś. Chcesz wejść do silnie rosnącej i dobrze prosperującej branży. Masz dość stagnacji i braku wyzwań w obecnej pracy. Potrzebujesz zastrzyku energii i zupełnie nowych możliwości. Chcesz pracować w firmie, która robi profesjonalne SEO i reklamę w Internecie. W SEMPIRE dajemy Ci taką możliwość.

Aplikuj do nas, jeśli:

  • lubisz zgłębiać tajniki marketingu internetowego,
  • widzisz siebie jako pracownika działu pozycjonowania, kampanii Google Ads i Facebook Ads, sprzedaży, obsługi klienta lub copywritingu w naszej firmie,
  • chcesz mieć swój ważny udział w tworzeniu najlepiej wypozycjonowanych serwisów w Google,
  • jesteś kreatywny, sumienny, otwarty i zaangażowany,
  • szukasz nowych możliwości do realizacji własnych pomysłów,
  • chcesz mieć realny wpływ na sukcesy nasze i naszych klientów,
  • szukasz stabilnego miejsca, w którym możesz się rozwijać,
  • jesteś znudzony obecną pracą i chcesz wejść na zupełnie nowy poziom zawodowy.

Nawet jeśli nie widzisz tutaj ogłoszenia dla siebie, ale jesteś pewien, że możesz stać się ważną częścią naszego zespołu, wyślij na adres rekrutacja@sempire.pl swoje CV, list motywacyjny, portfolio lub inne przykłady dotychczasowych sukcesów. Opowiedz nam, jaki masz pomysł na siebie - być może to właśnie dla Ciebie stworzymy w naszej firmie zupełnie nową przestrzeń, w której rozwiniesz swoje skrzydła.

SEMPIRE

Doradca ds. SEM (Poznań)

Dział SEM to źródło działań sprzedażowych naszej firmy. Już teraz możesz stać się jego częścią! Zapraszamy osoby lubiące nawiązywać nowe kontakty, charyzmatyczne i błyskotliwe. W dziale SEM szczególnie cenimy kreatywność i szybkość reakcji, dlatego czym prędzej przedstaw nam swoje doświadczenia i prześlij CV.
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Praktykant w Dziale SEM (Poznań)

Pragniesz osiągnąć sukces zawodowy w branży marketingowej? Chcesz nabrać doświadczenia w posługiwaniu się językiem korzyści i nauczyć się profesjonalnie sprzedawać? Zgłoś się na praktyki organizowane w naszym dziale SEM! Zapraszamy – z nami pozyskasz wiedzę i umiejętności z zakresu marketingu internetowego!
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Specjalista SEO (Poznań)

Jesteś specjalistą w zakresie pozycjonowania i optymalizacji stron pod wyszukiwarkę Google? Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy profesjonalisty z doświadczeniem – liczymy na Twoją wiedzę i umiejętności, które z sukcesem wykorzystasz w pracy w SEMPIRE! Doceniamy specjalistów – w naszej agencji realizacja usług SEO przyniesie Ci wiele satysfakcji i stanie godziwym źródłem dochodu!
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Młodszy Specjalista SEO (Poznań)

Posiadasz wiedzę z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron pod wyszukiwarki internetowe? Szukamy osób, takich jak Ty! Cenimy profesjonalizm, bazowanie na wiedzy i dużą skuteczność, dlatego w naszej agencji praca jako Specjalista SEO stanie się dla Ciebie źródłem satysfakcji z widocznych efektów Twoich działań!
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Praktykant w Dziale SEO (Poznań)

Interesujesz się programowaniem, pisaniem i optymalizacją stron www? Techniczna praca nad serwisami internetowymi to działania, z którymi wiążesz swoją przyszłość? Zostań praktykantem w naszym dziale SEO! Z nami poznasz tajniki optymalizacji serwisów pod wyszukiwarki internetowe i zyskasz możliwość szybkiego rozwoju swoich umiejętności!
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Praktykant w Dziale Obsługi Klienta (Poznań)

Lubisz kontakt z ludźmi? Wyróżnia Cię komunikatywność i pozytywne nastawienie do świata? Dołącz do naszego działu Obsługi Klienta, nawet jeśli nie masz dostatecznego doświadczenia w tym fachu! Wystarczy Twój optymizm i zaangażowanie – my zapewnimy pełne wsparcie i szkolenia podczas trwania praktyk. Aplikuj już teraz!
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Copywriter (Praca zdalna)

Tworzysz profesjonalne, merytoryczne teksty, które są chętnie czytane i mają wartość dodaną? Aplikuj na stanowisko zdalnego copywritera! Elastyczne warunki pracy pozwolą Ci pisać gdzie, kiedy i ile chcesz! Nie zwlekaj, dołącz do nas bez względu na Twoje miejsce zamieszkania i inne obowiązki, którymi obecnie się zajmujesz!
Oferta pracy - praca zdalna
SEMPIRE

Copywriter - praca stacjonarna (Poznań)

Pisanie tekstów przychodzi Ci z łatwością? Posiadasz wszechstronną wiedzę i zgłębianie jakiegokolwiek tematu nie jest dla Ciebie problemem? Aplikuj na stanowisko copywritera w naszej Agencji! Oferujemy stałą pracę stacjonarną, w której będziesz odpowiedzialny za tworzenie strategii i unikalnych, wartościowych treści dla naszych Klientów. Nie zastanawiaj się dłużej – czekamy na Twoje CV!
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
Najlepsze firmy
Dołącz do zespołu SEMPIRE i realizuj z nami projekty dla największych marek WYŚLIJ CV
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.