Oferty pracy Poznań - marketing internetowy (SEM) , pozycjonowanie (SEO), copywriting
SEMPIRE

Doradca ds. SEM (Poznań)

Dział SEM to źródło działań sprzedażowych naszej firmy. Już teraz możesz stać się jego częścią! Zapraszamy osoby lubiące nawiązywać nowe kontakty, charyzmatyczne i błyskotliwe. W dziale SEM szczególnie cenimy kreatywność i szybkość reakcji, dlatego czym prędzej przedstaw nam swoje doświadczenia i prześlij CV.
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Praktykant w Dziale SEM (Poznań)

Pragniesz osiągnąć sukces zawodowy w branży marketingowej? Chcesz nabrać doświadczenia w posługiwaniu się językiem korzyści i nauczyć się profesjonalnie sprzedawać? Zgłoś się na praktyki organizowane w naszym dziale SEM! Zapraszamy – z nami pozyskasz wiedzę i umiejętności z zakresu marketingu internetowego!
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Specjalista SEO (Poznań)

Jesteś specjalistą w zakresie pozycjonowania i optymalizacji stron pod wyszukiwarkę Google? Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy profesjonalisty z doświadczeniem – liczymy na Twoją wiedzę i umiejętności, które z sukcesem wykorzystasz w pracy w SEMPIRE! Doceniamy specjalistów – w naszej agencji realizacja usług SEO przyniesie Ci wiele satysfakcji i stanie godziwym źródłem dochodu!
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Młodszy Specjalista SEO (Poznań)

Posiadasz wiedzę z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron pod wyszukiwarki internetowe? Szukamy osób, takich jak Ty! Cenimy profesjonalizm, bazowanie na wiedzy i dużą skuteczność, dlatego w naszej agencji praca jako Specjalista SEO stanie się dla Ciebie źródłem satysfakcji z widocznych efektów Twoich działań!
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Praktykant w Dziale SEO (Poznań)

Interesujesz się programowaniem, pisaniem i optymalizacją stron www? Techniczna praca nad serwisami internetowymi to działania, z którymi wiążesz swoją przyszłość? Zostań praktykantem w naszym dziale SEO! Z nami poznasz tajniki optymalizacji serwisów pod wyszukiwarki internetowe i zyskasz możliwość szybkiego rozwoju swoich umiejętności!
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Praktykant w Dziale Obsługi Klienta (Poznań)

Lubisz kontakt z ludźmi? Wyróżnia Cię komunikatywność i pozytywne nastawienie do świata? Dołącz do naszego działu Obsługi Klienta, nawet jeśli nie masz dostatecznego doświadczenia w tym fachu! Wystarczy Twój optymizm i zaangażowanie – my zapewnimy pełne wsparcie i szkolenia podczas trwania praktyk. Aplikuj już teraz!
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Copywriter (Praca zdalna)

Tworzysz profesjonalne, merytoryczne teksty, które są chętnie czytane i mają wartość dodaną? Aplikuj na stanowisko zdalnego copywritera! Elastyczne warunki pracy pozwolą Ci pisać gdzie, kiedy i ile chcesz! Nie zwlekaj, dołącz do nas bez względu na Twoje miejsce zamieszkania i inne obowiązki, którymi obecnie się zajmujesz!
Oferta pracy - praca zdalna
SEMPIRE

Copywriter - praca stacjonarna (Poznań)

Pisanie tekstów przychodzi Ci z łatwością? Posiadasz wszechstronną wiedzę i zgłębianie jakiegokolwiek tematu nie jest dla Ciebie problemem? Aplikuj na stanowisko copywritera w naszej Agencji! Oferujemy stałą pracę stacjonarną, w której będziesz odpowiedzialny za tworzenie strategii i unikalnych, wartościowych treści dla naszych Klientów. Nie zastanawiaj się dłużej – czekamy na Twoje CV!
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
Najlepsze firmy
Dołącz do zespołu SEMPIRE i realizuj z nami projekty dla największych marek WYŚLIJ CV
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.