Oferty pracy Poznań - marketing internetowy (SEM) , pozycjonowanie (SEO), copywriting

Wiemy, po co tu jesteś. Chcesz wejść do silnie rosnącej i dobrze prosperującej branży. Masz dość stagnacji i braku wyzwań w obecnej pracy. Potrzebujesz zastrzyku energii i zupełnie nowych możliwości. Chcesz pracować w firmie, która robi profesjonalne SEO i reklamę w Internecie. W SEMPIRE dajemy Ci taką możliwość.

Aplikuj do nas, jeśli:

  • lubisz zgłębiać tajniki marketingu internetowego,
  • widzisz siebie jako pracownika działu pozycjonowania, kampanii Google Ads i Facebook Ads, sprzedaży, obsługi klienta lub copywritingu w naszej firmie,
  • chcesz mieć swój ważny udział w tworzeniu najlepiej wypozycjonowanych serwisów w Google,
  • jesteś kreatywny, sumienny, otwarty i zaangażowany,
  • szukasz nowych możliwości do realizacji własnych pomysłów,
  • chcesz mieć realny wpływ na sukcesy nasze i naszych klientów,
  • szukasz stabilnego miejsca, w którym możesz się rozwijać,
  • jesteś znudzony obecną pracą i chcesz wejść na zupełnie nowy poziom zawodowy.

Nawet jeśli nie widzisz tutaj ogłoszenia dla siebie, ale jesteś pewien, że możesz stać się ważną częścią naszego zespołu, wyślij na adres rekrutacja@sempire.pl swoje CV, list motywacyjny, portfolio lub inne przykłady dotychczasowych sukcesów. Opowiedz nam, jaki masz pomysł na siebie - być może to właśnie dla Ciebie stworzymy w naszej firmie zupełnie nową przestrzeń, w której rozwiniesz swoje skrzydła.

SEMPIRE

Specjalista ds. sprzedaży (Poznań)

Masz doświadczenie jako handlowiec? Interesujesz się zagadnieniami związanymi z marketingiem internetowym? Dołącz do grona specjalistów w firmie SEMPIRE i sprzedawaj usługi, na które jest teraz największy popyt. Poszukujemy talentu, który wzmocni nasz zespół handlowy, wnosząc do niego świeżość, kreatywność, determinację i zaangażowanie. Liczymy na Twoją wiedzę i umiejętności negocjacyjne, które z sukcesem wykorzystasz w codziennej pracy z nami.
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Młodszy specjalista ds. sprzedaży (Poznań)

Masz żyłkę prawdziwego handlowca? Łatwo i naturalnie nawiązujesz kontakt z innymi? Poszukujesz stabilnego miejsca pracy, w którym dalej będziesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe? Aplikuj na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży i pracuj z najlepszymi fachowcami w branży. U nas rozwiniesz swoje skrzydła, sprzedając profesjonalne usługi SEO/SEM i aspirując do miana prawdziwego eksperta w tym zakresie.
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Praktykant w Dziale Handlowym (Poznań)

Pragniesz osiągnąć sukces zawodowy w branży marketingowej? Chcesz nabrać doświadczenia w posługiwaniu się językiem korzyści i nauczyć się profesjonalnie sprzedawać? Zgłoś się na praktyki organizowane w naszym dziale SEM! Zapraszamy – z nami pozyskasz wiedzę i umiejętności z zakresu marketingu internetowego!
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Ekspert SEO (Poznań)

Możesz pochwalić się sukcesami i doświadczeniem w zakresie pozycjonowania oraz optymalizacji stron pod wyszukiwarkę Google? Dołącz do grona ekspertów SEO w firmie SEMPIRE i razem z nami wdrażaj najskuteczniejsze rozwiązania w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Wykorzystaj swoją wiedzę, aby pomóc klientom uzyskać topowe pozycje w wynikach wyszukiwania.
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Młodszy Specjalista SEO / Praktykant (Poznań)

Interesują Cię zagadnienia związane z pozycjonowaniem i optymalizacją witryn pod wyszukiwarki internetowe? Chcesz rozwijać się w branży SEO? Aplikuj do SEMPIRE i razem z nami zgłębiaj tajniki uzyskiwania topowych pozycji w Google. U nas możesz liczyć na wsparcie, wewnętrzne szkolenia i doskonale swoich umiejętności technicznych pod okiem doświadczonego zespołu.
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Specjalista ds. obsługi klienta/Indywidualny opiekun klienta B2B (Poznań)

Masz doświadczenie w pracy z klientem? Wiesz, na czym polega efektywna komunikacja i postawa prokliencka? Umiesz aktywnie słuchać, precyzyjnie przekazywać informacje i skutecznie reagować w trudnych sytuacjach? Aplikuj na stanowisko Indywidualnego Opiekuna Klienta B2B w branży SEM. Wykorzystaj swoją wiedzę i doświadczenie, aby budować owocne relacje biznesowe.
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Praktykant w Dziale Obsługi Klienta (Poznań)

Lubisz kontakt z ludźmi? Wyróżnia Cię komunikatywność i pozytywne nastawienie do świata? Dołącz do naszego działu Obsługi Klienta, nawet jeśli nie masz dostatecznego doświadczenia w tym fachu! Wystarczy Twój optymizm i zaangażowanie – my zapewnimy pełne wsparcie i szkolenia podczas trwania praktyk. Aplikuj już teraz!
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Młodszy Specjalista ds. kampanii Ads oraz Social Media w Dziale Kampanii Ads oraz Social Media (Poznań)

Wiesz, jak działają kampanie Facebook Ads oraz Google Ads? Interesujesz się promocją i budowaniem wizerunku marki w Internecie? Masz pomysły na to, jak prowadzić profil w social mediach i generować z niego wartościowy ruch? Aplikuj na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. kampanii Ads oraz Social Media w SEMPIRE! U nas będziesz odpowiedzialny za wdrażanie kompleksowych strategii komunikacji w social mediach i realizację płatnych kampanii reklamowych.
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Praktykant w Dziale Kampanii Ads oraz Social Media (Poznań)

Jesteś entuzjastą świata online? Interesują Cię zagadnienia związane z reklamą w Google? Bez problemu odnajdujesz się w mediach społecznościowych? Zostań praktykantem w Dziale Kampanii Ads i Social Media w SEMPIRE! U nas nauczysz się przygotowywać skuteczne strategie komunikacji i optymalizować reklamy Facebook Ads oraz Google Ads. Pokażemy Ci, jak obsługiwać profile klientów w social mediach i realizować ich cele biznesowe za pomocą płatnych kampanii reklamowych.
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
SEMPIRE

Copywriter (Praca zdalna)

Tworzysz profesjonalne, merytoryczne teksty, które są chętnie czytane i mają wartość dodaną? Aplikuj na stanowisko zdalnego copywritera! Elastyczne warunki pracy pozwolą Ci pisać gdzie, kiedy i ile chcesz! Nie zwlekaj, dołącz do nas bez względu na Twoje miejsce zamieszkania i inne obowiązki, którymi obecnie się zajmujesz!
Oferta pracy - praca zdalna
SEMPIRE

Copywriter - praca stacjonarna (Poznań)

Pisanie tekstów przychodzi Ci z łatwością? Posiadasz wszechstronną wiedzę i zgłębianie jakiegokolwiek tematu nie jest dla Ciebie problemem? Aplikuj na stanowisko copywritera w naszej Agencji! Oferujemy stałą pracę stacjonarną, w której będziesz odpowiedzialny za tworzenie strategii i unikalnych, wartościowych treści dla naszych Klientów. Nie zastanawiaj się dłużej – czekamy na Twoje CV!
Oferta pracy - Poznań / Wielkopolska
WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
Najlepsze firmy
Dołącz do zespołu SEMPIRE i realizuj z nami projekty dla największych marek WYŚLIJ CV
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Dowiedz się jak rozwijać swój projekt / stronę www ze Specjalistą ds. reklamy internetowej. Zadzwoń teraz!