Case Study SEO pozycjonowanie stron, Google Ads / Adwords | SEMPIRE

Case Study - historie sukcesów naszych klientów!

Sprawdź jakie sukcesy odnieśli nasi klienci. Z opisanych historii dowiesz się dokładnie jak firmy poprzez pozycjonowanie stron (SEO), Content Marketing, Google Ads i Social Media osiągają swoje cele biznesowe i pozyskują klientów z internetu.

Opisane metody możesz wykorzystać w strategii marketingowej do zwiększenia zasięgów, wyświetleń, ruchu organicznego z wyszukiwarki aby maksymalnie wykorzystać potencjał swojej strony internetowej.

Możesz również skorzystać z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą, a także sprawdzić ponad 50 referencji od firm, z którymi współpracujemy.

Case study Facebook, Google Ads oraz SEO - promowanie w Internecie firmy transportowej GROCHOWSCY

Promowanie w Internecie międzynarodowej firmy przewozowej. Przeczytaj nasze case study i sprawdź, jak w trudnym okresie pandemicznym prowadziliśmy kampanie Google Ads i profil na Facebooku oraz dotarliśmy do pierwszej dziesiątki wyników Google w branży zdominowanej przez gigantów.
Opublikowano: 20 października 2021
Ocena artykułu
4.9 (498 głosów )

Case study SEO - pozycjonowanie nowego sklepu i wzrost ruchu organicznego o 300% - Resonance Harps Poland

Case study - pozycjonowanie sklepu internetowego Resonance Harps Poland. Sprawdź, jak dla młodej domeny uzyskaliśmy 5-krotny wzrost liczby fraz w TOP 10 rok do roku i zwiększyliśmy ruch z Google o 300%.
Opublikowano: 15 października 2021
Ocena artykułu
4.99 (428 głosów )

Case study SEO - pozycjonowanie strony i ponad 850 wyświetleń dziennie w wyszukiwaniach Google - Little Moon

Case study SEO - pozycjonowanie strony internetowej Little Moon. Sprawdź, jak wypromowaliśmy witrynę lokalnie i ogólnopolsko, zdobywając 850 wyświetleń dziennie oraz plasując ją w TOP 10 Google razem z Wikipedią i agregatami typu Allegro czy OLX.
Opublikowano: 12 stycznia 2022
Ocena artykułu
5 (529 głosów )

Case study SEO - pozycjonowanie lokalne i 300 wyświetleń serwisu dziennie - Źródło Mowy

Pozycjonowanie lokalne serwisu Źródło Mowy. Sprawdź, jak wypromowaliśmy witrynę na poznańskim rynku, osiągając 300 wyświetleń dziennie, 20-krotny wzrost liczby fraz w TOP 10 i 2. pozycję w wynikach Google na najbardziej konkurencyjne hasło w branży.
Opublikowano: 12 stycznia 2022
Ocena artykułu
4.93 (401 głosów )

Jak wykorzystać kryzys i uśpioną czujność w branży? Case study SEO - Adventure Quad

Case study - SEO w czasach pandemii dla dotkniętej kryzysem firmy eventowej. Sprawdź, jak wykorzystaliśmy trudny okres w branży, by przedostać się do ścisłej czołówki Google, zdobywając 320 fraz w TOP 10 i wzrost liczby użytkowników o 68%.
Opublikowano: 10 listopada 2021
Ocena artykułu
4.94 (394 głosów )

Jak wyprzedzić w Google największych graczy na rynku jubilerskim? Case study SEO - ANIA KRUK

Case study SEO - pozycjonowanie sklepu internetowego ANIA KRUK. Sprawdź, jak wyprzedziliśmy w Google niepodważalnych gigantów w polskiej branży jubilerskiej, uzyskując stabilne pozycje w TOP 3 dla 2301 fraz.
Opublikowano: 21 grudnia 2021
Ocena artykułu
4.92 (384 głosów )

Case study SEO i Google Ads – reklama w Internecie firmy z branży metalowej – Elkom Trade

Case study SEO / SEM – skuteczna reklama w wyszukiwarce. ✅ Sprawdź, jak wypromowaliśmy firmę z branży metalowej, uzyskując imponujące wyniki! ⚡
Opublikowano: 06 czerwca 2022
Ocena artykułu
5 (50 głosów )

Case study SEO – pozycjonowanie strony i wzrost sesji o 513% – Altab

Case study SEO – pozycjonowanie strony z branży IT. ✅ Sprawdź, jak w zaledwie rok wypozycjonowaliśmy stronę na bardzo prestiżowe frazy kluczowe! ⚡
Opublikowano: 18 lipca 2022
Ocena artykułu
4.92 (99 głosów )

SEO case study – pozycjonowanie strony usuwanielinii.pl i wzrost wyświetleń o 3300%

Efekty kampanii SEO dla strony internetowej usuwanielinii.pl ⭐ Przeczytaj case study i sprawdź, jak zwiększyliśmy liczbę wyświetleń o 3300% ✅
Opublikowano: 20 marca 2023
Ocena artykułu
5 (48 głosów )

SEO case study – pozycjonowanie strony tupak.pl i 289 196 wyświetleń serwisu

Efekty pozycjonowania strony internetowej tupak.pl ⭐ Przeczytaj case study i sprawdź, jak zwiększyliśmy liczbę wyświetleń i kliknięć serwisu ✅
Opublikowano: 22 marca 2023
Ocena artykułu
5 (47 głosów )
Sprawdź ponad 50 referencji naszych klientów Referencje
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.