SEMPIRE - Opinie ponad 50 firm korzystających z usług SEO / SEM - referencje

Pozycjonowanie stron - opinie firm o SEMPIRE / referencje

99 rent

Pracujący tu profesjonaliści skutecznie wspierają nas w dotarciu do osób zainteresowanych naszymi usługami wynajmu aut. Z wielkim zadowoleniem obserwujemy wzrost odwiedzin naszej strony www, przekładający się na zwiększenie Klientów, korzystających z naszych usług.

referencje

99RENT ma przyjemność zarekomendować firmę SEMPIRE jako rzetelnego i godnego zaufania partnera, prowadzącego dla nas skuteczne działania w zakresie pozycjonowania strony oraz linków sponsorowanych. Pracownicy SEMPIRE opracowali i z satysfakcjonującym efektem zrealizowali kampanię Google AdWords dla naszej spółki 99RENT, a także stale nadzorują przebieg procesu pozycjonowania.

Firma SEMPIRE pomogła nam w utrzymaniu wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania oraz jej dalszemu podniesieniu, pomimo zmiany naszej witryny internetowej i rebrandingu. Pracujący tu profesjonaliści skutecznie wspierają nas w dotarciu do osób zainteresowanych naszymi usługami wynajmu aut. Z wielkim zadowoleniem obserwujemy wzrost odwiedzin naszej strony www, przekładający się na zwiększenie Klientów, korzystających z naszych usług.

Zapewniamy, że współpraca z agencją SEMPIRE to gwarancja skuteczności, profesjonalizmu oraz miłej i pomysłowej obsługi ze strony Pracowników.

Klaudiusz Piwowarski – Dyrektor Operacyjny
funclub

Profesjonalna opieka ze strony handlowca oraz pozycjonera, zaangażowanie w opracowanie indywidualnej strategii, a także bezproblemowy kontakt i fachowy konsulting, to główne cechy, które wyróżniają agencję SEMPIRE.

referencje

W ramach współpracy SEMPIRE realizuje dla nas usługi pozycjonowania strony internetowej funclub.pl, skutecznie pomagając nam w działaniach prowadzących do rozpowszechnienia naszego brandu w Internecie Ze względu na specyfikę naszej branży – mnogość, różnorodność i sezonowość oferty wycieczek – agencja podjęła szerokie i kompleksowe pozycjonowanie, które pozwoli nam zachować wysokie pozycje w wyszukiwarce dla wszystkich fraz związanych z aktualnymi propozycjami podróży Profesjonalna opieka ze strony handlowca oraz pozycjonera, zaangażowanie w opracowanie indywidualnej strategii, a także bezproblemowy kontakt i fachowy konsulting, to główne cechy, które wyróżniają agencję SEMPIRE i przemawiają za podjęciem z nią stałej współpracy. Podsumowując, rekomendujemy poznańską agencję SEM/SEO SEMPIRE jako rzetelną oraz godną zaufania, skutecznie prowadzącą zintegrowane działania promocyjne w Internecie.

Marcin Zamelski - System Administrator
aniakruk

Brand ANIA KRUK z pomocą SEMPIRE rozwija swój zasięg i świadomość marki dzięki wyszukiwarce Google. Otrzymane solidne i skuteczne wsparcie merytoryczne oraz techniczne, najwyższa jakość obsługi oraz indywidualne traktowanie to główne atuty, jakimi wykazała się agencja.

referencje

Jako znanemu brandowi wśród branży jubilerskiej, zależy nam na profesjonalnej opiece i skutecznej promocji naszego serwisu www, stanowiącego wizytówkę marki ANIA KRUK. Specjalność tę powierzyliśmy agencji SEMPIRE, która od początku trwania umowy okazała się rzetelnym partnerem w biznesie, rozumiejącym i spełniającym nasze najwyższe wymagania w zakresie marketingu internetowego. Zespół specjalistów z dziedziny SEO i SEM pomógł nam w skomplikowanym przeprowadzeniu naszego serwisu przez zmianę strony – tylko dzięki kompleksowym działaniom firmy oraz fachowemu doradztwu na każdym etapie tego procesu, zmiana silnika naszego sklepu internetowego przebiegła bezproblemowo.

Dziś możemy cieszyć się utrzymującym się trendem w najwyższym rankingowaniu naszej nowej strony www dla najistotniejszych dla nas haseł. Brand ANIA KRUK z pomocą SEMPIRE rozwija swój zasięg i świadomość marki dzięki wyszukiwarce Google. Otrzymane solidne i skuteczne wsparcie merytoryczne oraz techniczne, najwyższa jakość obsługi oraz indywidualne traktowanie to główne atuty, jakimi wykazała się agencja. Jej starania owocują dla nas, z czego pragniemy wyrazić duże zadowolenie oraz polecić tę firmę, jako kompetentną, sumienną i skuteczną w swych działaniach.

Wojciech Kruk – Prezes Zarządu
Publicat

To, co cenimy w Agencji SEMPIRE to przede wszystkim elastyczność, dobry kontakt oraz łatwość profesjonalnego dostosowywania kampanii reklamowych do odbiorców, do których najbardziej chcemy dotrzeć z przekazem. Zarówno kampanie graficzne, jak i reklamy wideo obsługiwane są w sposób rzetelny, a ich przebieg każdorazowo udokumentowany jest indywidualnym raportem.

referencje

Z Agencją SEMPIRE współpracujemy w sposób regularny od 2017 roku. Firma ta zajmuje się dia nas obsługą reklam Google Ads, w tym przede wszystkim kampanii banerowych oraz kampanii wideo dla książek wydawanych pod naszym patronatem.

To, co cenimy w Agencji SEMPIRE to przede wszystkim elastyczność, dobry kontakt oraz łatwość profesjonalnego dostosowywania kampanii reklamowych do naszych potrzeb. Zarówno kampanie graficzne, jak i reklamy wideo obsługiwane są w sposób rzetelny, a ich przebieg każdorazowo udokumentowany jest indywidualnym raportem.

Po długiej i regularnej współpracy możemy potwierdzić, że SEMPIRE to agencja godna polecenia, która profesjonalnie i kreatywnie podchodzi do każdego powierzonego jej zadania.

Marcin Wolny – Dyrektor Marketingu i Sprzedaży
Otvarta

Oprócz efektywnych, mierzalnych działań optymalizacyjnych serwisu, dodatkowo należy podkreślić aspekt fachowego doradztwa specjalistów z SEMPIRE w zakresie doboru fraz, kreowania contentu oraz budowy strony. Osiąganie coraz lepszych wyników w zakresie marketingu internetowego wspierane jest dzięki zaangażowaniu Agencji w rozwój treściowy naszego serwisu.

referencje

Współpraca operatora OTVARTA z Agencją SEMPIRE w zakresie pozycjonowania strony internetowej rozwija się w sposób pomyślny i godny polecenia. Skuteczność prac i mierzalność efektów to świadectwo Agencji, które niepodważalnie przemawia za profesjonalizmem i doświadczeniem zespołu. Satysfakcjonujące wyniki prowadzonego procesu pozycjonowania możemy oceniać nie tylko przez pryzmat rosnących statystyk serwisu www, ale również dzięki zaangażowaniu w obsługę, fachowemu doradztwu i szerokim możliwościom konsultacji z naszym opiekunem handlowym i specjalistą SEO.

Skuteczność prowadzonych działań znajduje odzwierciedlenie w statystykach dotyczących strony otvarta.pl. Po roku współpracy ilość wyświetleń witryny w organicznych wynikach wyszukiwania zwiększyła się 23-krotnie, z kilku tysięcy do prawie 150 tysięcy wyświetleń. 6-krotnie zwiększyła się także ilość kliknięć z naturalnych wyników wyszukiwania, dając wynik ponad 10 tysięcy odwiedzin z wyszukiwarki Google miesięcznie. Ilość fraz kluczowych rankingujących w TOP10 wyników wyszukiwania wzrosła z około 20 do ponad 1100 wyrażeń związanych z naszą siecią komórkową. Wzrosty dotyczą także rankingu TOP50, w którym odnotowaliśmy 25 razy większą ilość fraz, niż w roku ubiegłym. Biorąc pod uwagę specyfikę naszej branży oraz wieloletnią obecność na rynku naszych największych konkurentów, prace Agencji SEMPIRE przynoszą szybkie, stabilne i satysfakcjonujące rezultaty. Dziś możemy szczycić się lepszą widocznością w sieci, niż strony operatorów komórkowych, prosperujących na rynku od wielu lat.
Daniel Kowalczyk – Prezes Zarządu
kontaktowe.pl

SEMPIRE jest profesjonalną agencją SEO/SEM, o bogatym doświadczeniu i fachowej wiedzy, którą dzieli się ze swoimi Klientami. Specjaliści z SEMPIRE przyłożyli ogromną wagę do zrozumienia naszych potrzeb, starannie je analizując i poszukując dla nas optymalnych rozwiązań.

referencje

SEMPIRE jest profesjonalną agencją SEO/SEM, o bogatym doświadczeniu i fachowej wiedzy, którą dzieli się ze swoimi Klientami. Specjaliści z SEMPIRE przyłożyli ogromną wagę do zrozumienia naszych potrzeb, starannie je analizując i poszukując dla nas optymalnych rozwiązań.

W krótkim czasie po rozpoczęciu kooperacji z agencją SEMPIRE, odnotowaliśmy znaczący wzrost pozycji fraz kluczowych w top10 wyników wyszukiwania Google.

Zdecydowanie polecamy każdej firmie usługi pozycjonowania stron wykonywane przez SEMPIRE.

Anna Balicka – Właściciel
naratunek

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” składa serdeczne podziękowania dla sempire za profesjonalne wsparcie w budowaniu marki w internecie. Jesteśmy wdzięczni za serce i pomoc ofiarowaną naszym Podopiecznym.

referencje

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” składa serdeczne podziękowania dla sempire za profesjonalne wsparcie w budowaniu marki w internecie.

Jesteśmy wdzięczni za serce i pomoc ofiarowaną naszym Podopiecznym.

Ten piękny gest pomaga dzieciom chorym na nowotwory walczyć z ciężką chorobą i daje nadzieję na  bezcenny dar życia.
 

Mirosław Szozda – Wiceprezes Zarządu Fundacji
tpagroup

Współpracę z agencją SEMPIRE oceniamy bardzo pozytywnie. Polecamy firmę wszystkim tym, którzy poszukują doświadczonego i profesjonalnego partnera do prowadzenia działań promocyjnych w Internecie.

referencje

Współpracę z firmą SEMPIRE rozpoczęliśmy w 2017 roku, powierzając jej pozycjonowanie naszej strony internetowej, a także przygotowywanie i zarządzanie kampaniami sezonowymi Google Ads i Facebook Ads. 
Dzięki usłudze pozycjonowania zwiększyliśmy widoczność naszej strony i dotarliśmy do szerokiego grona użytkowników w czasie, który był kluczowy dla rozwoju naszego biznesu. W trakcie współpracy uzyskiwaliśmy nawet 250 kliknięć dziennie dla fraz powiązanych z główną działalnością naszej firmy. 
Dzięki realizowanym cyklicznie reklamom Google Ads i Facebook Ads, w tym kampaniom bannerowym publikowanym w najpopularniejszych serwisach biznesowych, zmaksymalizowaliśmy zasięgi i dotarliśmy do jeszcze większego grona klientów.
Współpracę z agencją SEMPIRE oceniamy bardzo pozytywnie. Polecamy firmę wszystkim tym, którzy poszukują doświadczonego i profesjonalnego partnera do prowadzenia działań promocyjnych w Internecie.
 

Krzysztof Kaczmarek - Członek Zarządu
ziololek

Zdecydowaliśmy się na usługę szerokiego pozycjonowania, a specjaliści SEMPIRE wypracowali dla nas wyniki, które jasno świadczą o skuteczności wdrożonych działań. Otóż dzięki pozycjonowaniu ilość wyświetleń witryny w organicznych wynikach wyszukiwania wzrosła 6-krotnie, a widoczność fraz zwiększyła się 8-krotnie. W 2019 roku zanotowaliśmy aż 294% więcej wyświetleń z organicznych wyników wyszukiwania. Liczba kliknięć z naturalnych wyników wyszukiwania wzrosła z kilku do kilkunastu tysięcy – oznacza to wzrost o 471%. Ponadto liczba fraz rankingujących w TOP 10 wyników wyszukiwania zwiększyła się z 454 do aż 1575 wyrażeń wiążących się z naszą branżą.

referencje

Agencja SEMPIRE zapewniła nam pełną opiekę w zakresie pozycjonowania strony internetowej. Doceniamy nie tylko mierzalne wyniki  współpracy, ale także doskonały kontakt z opiekunem  handlowym oraz pracę pozycjonera. Doskonałe efekty prowadzonych działań, doradztwo specjalistów i sprawny kontakt czynią agencję godnym polecania partnerem.

Zdecydowaliśmy się na usługę szerokiego pozycjonowania, a specjaliści SEMPIRE wypracowali dla nas wyniki, które jasno świadczą o skuteczności wdrożonych działań. Otóż dzięki pozycjonowaniu ilość wyświetleń witryny w organicznych wynikach wyszukiwania wzrosła 6-krotnie, a widoczność fraz zwiększyła się 8-krotnie. W 2019 roku zanotowaliśmy aż 294% więcej wyświetleń z organicznych wyników wyszukiwania. Liczba kliknięć z naturalnych wyników wyszukiwania wzrosła z kilku do kilkunastu tysięcy – oznacza to wzrost o 471%. Ponadto liczba fraz rankingujących w TOP 10 wyników wyszukiwania zwiększyła się z 454 do aż 1575 wyrażeń wiążących się z naszą branżą.

Obecnie blisko połowa ruchu na stronie pochodzi z naturalnych wyników wyszukiwania, co więcej jesteśmy bardzo zadowoleni z zaangażowania użytkowników odwiedzających naszą witrynę.

Z czystym sumieniem możemy polecić usługi Agencji SEMPIRE w zakresie pozycjonowania. Doceniamy rzetelność przeprowadzonych prac, sumienne raportowanie postępów działania oraz doskonały kontakt z klientem. 

Adrianna Nowak – Specjalista ds. Marketingu
Euromasz

Jesteśmy wysoce usatysfakcjonowani efektami sprzedażowymi, jakie udało nam się uzyskać dzięki działaniom marketingowym Agencji. Dotychczas skorzystaliśmy z usług takich jak pozycjonowanie, kampanie Google Ads oraz kampanie na Facebooku. Kompleksowa opieka specjalistów SEMPIRE pozwoliła nam pozyskać klientów z wielu różnych źródeł, zbudować zaangażowaną grupę docelową dla reklam oraz czerpać z nich realne zyski.

referencje

Zarząd firmy EUROMASZ ma przyjemność zarekomendować usługi SEMPIRE szerszemu gronu odbiorców w oparciu o pozytywne doświadczenia z naszej owocnej współpracy.
Jesteśmy wysoce usatysfakcjonowani efektami sprzedażowymi, jakie udało nam się uzyskać dzięki działaniom marketingowym Agencji. Dotychczas skorzystaliśmy z usług takich jak pozycjonowanie, kampanie Google Ads oraz kampanie na Facebooku. Kompleksowa opieka specjalistów SEMPIRE pozwoliła nam pozyskać klientów z wielu różnych źródeł, zbudować zaangażowaną grupę docelową dla reklam oraz czerpać z nich realne zyski. Z zadowoleniem monitorujemy mierzalne efekty kampanii za pomocą udostępnionych nam narzędzi analitycznych.
Współpraca z zespołem SEMPIRE układa nam się znakomicie. Jesteśmy na bieżąco informowani o wszelkich zmianach, cieszymy się elastycznym podejściem do naszych dynamicznie zmieniających się potrzeb i doceniamy wysokie zaangażowanie i profesjonalizm specjalistów na każdym etapie prac. Dużym atutem Firmy jest także stały kontakt z klientem i jakość jego obsługi. Nasza współpraca stale się rozwija, a w grudniu ubiegłego roku postanowiliśmy powierzyć Firmie również naszą drugą domenę.
Biorąc powyższe pod uwagę, rekomendujemy podjęcie współpracy z tak profesjonalną Firmą i życzymy zarówno Agencji, jak i Jej Klientom wielu sukcesów biznesowych w 2020 roku.
 

Wioletta Schienke – Właściciel
voyagergroup2

Agencja SEM/SEO SEMPIRE odpowiada za pozycjonowanie aż 5 serwisów internetowych należących do Grupy Voyager. Dotychczasowa 3-letnia współpraca zaowocowała wynikami, które oceniamy bardzo pozytywnie. Notujemy stałe wzrosty pozycji i utrzymujemy serwisy na topowych miejscach w Google dla fraz związanych z najpopularniejszymi markami samochodów.

referencje

Agencja SEM/SEO SEMPIRE odpowiada za pozycjonowanie aż 5 serwisów internetowych należących do Grupy Voyager. Dotychczasowa 3-letnia współpraca zaowocowała wynikami, które oceniamy bardzo pozytywnie. Notujemy stałe wzrosty pozycji i utrzymujemy serwisy na topowych miejscach w Google dla fraz związanych z najpopularniejszymi markami samochodów.


Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą SEMPIRE. Doceniamy elastyczne podejście, stałą opiekę i wielowymiarową pomoc. Kontynuujemy działania, licząc na dalsze sukcesy.


Polecamy agencję SEMPIRE jako sprawdzonego partnera SEO, który ma doświadczenie w branży motoryzacyjnej.  
 

Anna Gołembska - Dyrektor Marketingu i PR
coralhousepl

Dzięki olbrzymiej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu specjalistów SEMPIRE pierwsze efekty w postaci wzrostu widoczności w wyszukiwarce zauważyliśmy już po upływie kilku tygodni, a analiza konkurentów szybko pokazała, jak ze wzrostem pozycji zaczęliśmy stopniowo przejmować od nich wartościowy ruch.

referencje

Z agencją SEM/SEO SEMPIRE współpracujemy nieprzerwanie od 2020 roku w zakresie pozycjonowania naszego sklepu internetowego coralhouse.pl. 
Dzięki olbrzymiej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu specjalistów SEMPIRE pierwsze efekty w postaci wzrostu widoczności w wyszukiwarce zauważyliśmy już po upływie kilku tygodni, a analiza konkurentów szybko pokazała, jak ze wzrostem pozycji zaczęliśmy stopniowo przejmować od nich wartościowy ruch. 
Kontynuujemy współpracę, wyznaczając kolejne ambitne cele i dążąc do budowania jeszcze większej przewagi konkurencyjnej. Odnotowujemy satysfakcjonujące wyniki sprzedażowe i wizerunkowe. Doceniamy fachowe i kompleksowe podejście specjalistów firmy przez cały okres trwania umowy. 
Agencję SEMPIRE polecamy wszystkim tym, którym zależy na szybkim i skutecznym wypozycjonowaniu swojej witryny, a także na profesjonalnej obsłudze klienta na każdym etapie współpracy. 
 

Konrad Sokalski - Właściciel
arcreateco

Agencja SEMPIRE konsekwentnie wzmacnia pozycję naszej marki w Internecie. Obsługa płatnych kampanii reklamowych w Google pozwoliła dotrzeć do ściśle określonej grupy docelowej i uzyskać szybkie efekty w postaci zwiększonego ruchu z wyszukiwarki, a komunikacja prowadzona przez social media umożliwiła utrzymanie stałego kontaktu z odbiorcami i kreowanie wizerunku eksperta w branży.

referencje

Współpracę z firmą SEMPIRE nawiązaliśmy we wrześniu 2021 roku. Postawiliśmy na zdywersyfikowane źródła promocji w Internecie, powierzając agencji usługę pozycjonowania naszej strony ARcreate.co, a także obsługę kampanii Google Ads i prowadzenie profilu na Facebooku dla Armedi.co, a więc stworzonej przez nas nowoczesnej aplikacji mobilnej, dedykowanej placówkom medycznym. 
Agencja SEMPIRE konsekwentnie wzmacnia pozycję naszej marki w Internecie. Obsługa płatnych kampanii reklamowych w Google pozwoliła dotrzeć do ściśle określonej grupy docelowej i uzyskać szybkie efekty w postaci zwiększonego ruchu z wyszukiwarki, a komunikacja prowadzona przez social media umożliwiła utrzymanie stałego kontaktu z odbiorcami i kreowanie wizerunku eksperta w branży. 
Wszystkie działania realizowane były terminowo, a okresowe raporty potwierdzały skuteczność prowadzonych prac. Od samego początku mogliśmy liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe wsparcie ze strony pracowników firmy. Doceniamy otwartość, zaangażowanie i chęć zrozumienia specyfiki naszej branży. 
Rekomendujemy firmę SEMPIRE wszystkim firmom szukającym partnera do realizacji kampanii marketingowych w Internecie. 
 

Agata Jaworska - Prezes Zarządu ARcreate Sp. z o.o.
goldtradepl

Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu możemy dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów i budować popularność naszej marki. Jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc specjalistów SEMPIRE.

referencje

Firma Gold-Trade Maciej Złotowski od kilku sezonów współpracuje z agencją SEMPIRE. Dziękujemy przede wszystkim za profesjonalizm, którego owocem jest zwiększenie ruchu oraz zwiększenie liczby odwiedzin w witrynie izolacjeGT.pl i tym samym wzrost zainteresowania oferowanymi przez nas produktami.

Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu możemy dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów i budować popularność naszej marki. Jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc specjalistów SEMPIRE.

Z całym przekonaniem możemy polecić markę SEMPIRE innym. Także dlatego, że pracownicy firmy cyklicznie śledzą trendy i szybko reagują na zachodzące zmiany w (jedynie słusznej) wyszukiwarce.

Nasza ocena 10/10!

Marek Szczepański – Dyrektor działu e-commerce
Golden Floor

Zespół służył pomocą i na bieżąco informował nas o stanie procesu pozycjonowania, który w przypadku naszej branży okazał się operacją trudną i ograniczoną. Będąc świadomi ilości i jakości prac, które wykonała dla nas Agencja SEMPIRE, polecamy współpracę z nią każdemu, kto poszukuje rzetelnej i lojalnej firmy pozycjonerskiej.

referencje

Poszukując partnera w biznesie, który pomoże skutecznie kreować wizerunek naszej firmy na warszawskim rynku, postawiliśmy wybór na Agencję SEM/SEO SEMPIRE z Poznania. Zespół specjalistów pracował dla nas według ściśle określonej strategii, zakładającej zwiększanie prestiżu Centrum konferencyjno-szkoleniowego Golden Floor. Dążyliśmy wspólnie do tego. by zdobyć najwyższe pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania na najbardziej ogólne oraz najbardziej wymagające frazy w branży. Wspólnie z SEMPIRE zmierzaliśmy do tego, by wzmacniać i pielęgnować wizerunek naszej firmy.

Chcielibyśmy wyrazić nasze zadowolenie 2 poziomu obsługi oraz wysokich kompetencji, jakimi wykazał się zespół SEMPIRE. Specjaliści wyróżnili się zaawansowaną wiedzą techniczną, kontakt z nimi przebiegał w sposób sprawny, profesjonalny i rzetelny. Zespół służył pomocą i na bieżąco informował nas o stanie procesu pozycjonowania, który w przypadku naszej branży okazał się operacją trudną i ograniczoną. Będąc świadomi ilości i jakości prac, które wykonała dla nas Agencja SEMPIRE, polecamy współpracę z nią każdemu, kto poszukuje rzetelnej i lojalnej firmy pozycjonerskiej.

Paweł Przybylski – General Strategy Director
jedenslad

Cenimy profesjonalizm zespołu, wysoką responsywność oraz – przede wszystkim – osiągane rezultaty. Doceniamy także cierpliwość i dalsze merytoryczne wskazówki – swoisty „monitoring” działań naszej firmy na polu optymalizacji prezentowanych treści w wynikach wyszukiwania.

referencje

Współpracę z firmą SEMPIRE rozpoczęliśmy w drugiej połowie 2017 roku.

Naszym celem było dokonanie audytu i przeglądu obecnej sytuacji obecności JedenSlad.pl w organicznych wynikach Google oraz zaproponowanie rozwiązań optymalizacyjnych i wsparcie w całościowym procesie.

Współpraca z firmą SEMPIRE układa się świetnie.

Cenimy profesjonalizm zespołu, wysoką responsywność oraz – przede wszystkim – osiągane rezultaty. Doceniamy także cierpliwość i dalsze merytoryczne wskazówki – swoisty ‚monitoring” działań naszej firmy na polu optymalizacji prezentowanych treści w wynikach wyszukiwania.

Z pewnością możemy polecić firmę SEMPIRE jako rzetelnego partnera dostarczającego obiecaną wartość biznesową.

Łukasz Banach – Członek Zarządu
auroria

Dzięki rzetelnej i profesjonalnej pracy SEMPIRE, obecnie konkurujemy z największymi sieciami sklepów jubilerskich, znanych w całej Polsce. Polecamy agencję SEMPIRE jako dobrego partnera w biznesie, szczególnie na wczesnym etapie rozwoju firmy.

referencje

Współpracę z agencją SEO/SEM SEMPIRE podjęliśmy w maju 2017 roku, przekazując pod jej opiekę zupełnie nową domenę. Naszym celem, w zakresie marketingu w przeglądarce, jest dotarcie z ofertą produkowanej przez nas biżuterii z brylantami do jak największej liczby potencjalnych klientów. Dlatego zależało nam na osiągnięciu wysokich pozycji dla ogólnych fraz związanych z biżuterią zaręczynową i ślubną.

Przez cały okres współpracy byliśmy w stałym kontakcie ze Specjalistą SEO, który cyklicznie dostarczał nam rekomendacje dotyczące:

 • optymalizacji kodu strony,
 • optymalizacji stron produktowych i kategorii,
 • optymalizacji i rozwoju bloga,
 • użyteczności witryny,
 • elementów wpływających na poprawę konwersji.

Skrupulatnie realizując niemalże wszystkie wytyczne po roku współpracy osiągnęliśmy wysokie pozycje dla wielu kluczowych dla naszej działalności fraz lokalnych i ogólnych, a także znaleźliśmy się w top 10 wyników wyszukiwania dla wyrażeń związanych z pierścionkami zaręczynowymi. Dzięki rzetelnej i profesjonalnej pracy SEMPIRE, obecnie konkurujemy z największymi sieciami sklepów jubilerskich, znanych w całej Polsce.

N a przestrzeni roku zasięg i ruch naszej strony internetowej wzrósł wielokrotnie, pozwalając nam docierać do coraz większej ilości klientów. To dla nas sukces, umożliwiający kontynuowanie dalszej pracy w tym zakresie.

Biorąc pod uwagę zaangażowanie i pomoc w optymalizacji sklepu internetowego w różnych jego aspektach, polecamy agencję SEMPIRE jako dobrego partnera w biznesie, szczególnie na wczesnym etapie rozwoju firmy.

Łukasz Simińsk – Członek Zarządu
nobeltower

Od początku współpracy spotkaliśmy się z rzeczową i profesjonalną obsługą. Z przyjemnością obserwowaliśmy wysiłki specjalistów SEMPIRE, przekładające się na wzrost pozycji naszej witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania.

referencje

Duża konkurencja wśród firm oferujących usługę Wirtualnego Biura skłoniła nas do poszukiwań coraz doskonalszych i skuteczniejszych form promocji naszej inwestycji Nobel Tower.
Z tego względu zdecydowaliśmy się na usługi pozycjonowania naszej witryny internetowej oraz nowoczesną reklamę AdWords. Chcąc osiągnąć jak najlepsze wyniki, nawiązaliśmy współpracę z agencją SEMPIRE.

Od początku współpracy spotkaliśmy się z rzeczową i profesjonalną obsługą. Nasza strona internetowa została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google, co w niedługim czasie zaczęło przynosić korzyści. Z przyjemnością obserwowaliśmy wysiłki specjalistów SEMPIRE, przekładające się na wzrost pozycji naszej witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania. Dzięki podjętym pracom nasza strona internetowa wyświetla się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania dla wszystkich kluczowych dla naszej działalności fraz.

Ponadto agencja SEMPIRE podjęła się kompleksowej realizacji kampanii AdWords, która dodatkowo wzmocniła miejsce naszej strony w wynikach wyszukiwania oraz pozytywnie wpłynęła na zwiększenie prestiżu naszej firmy.

Po owocnej współpracy, Nobel Tower wyraża zadowolenie z jej wyników oraz poleca firmę SEMPIRE jako najwyższej jakości specjalistę ds. SEO i SEM.

Tomasz Lipczyński – Właściciel
sanatoriumlacz

Współpracę z agencją SEMPIRE nawiązaliśmy w ramach kompleksowych usług SEO oraz kampanii reklamowych Google Ads. Skorzystaliśmy z profesjonalnej konsultacji i otrzymaliśmy audyt uwzględniający cenne uwagi oraz propozycje rozwiązań w ramach optymalizacji naszej witryny pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dzięki podjętym działaniom pozycjonerskim w krótkim czasie odnotowaliśmy wzrost pozycji kluczowych dla naszych fraz, co zaowocowało zwiększeniem ruchu. Zdecydowana większość wyrażeń, na które nasza domena znajdowała się na początku współpracy powyżej 50. miejsca w rankingu stron Google, zajmuje obecnie stabilne pozycje w TOP 10.

referencje

Współpracę z agencją SEMPIRE nawiązaliśmy w ramach kompleksowych usług SEO oraz kampanii reklamowych Google Ads. Skorzystaliśmy z profesjonalnej konsultacji i otrzymaliśmy audyt uwzględniający cenne uwagi oraz propozycje rozwiązań w ramach optymalizacji naszej witryny pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dzięki podjętym działaniom pozycjonerskim w krótkim czasie odnotowaliśmy wzrost pozycji kluczowych dla naszych fraz, co zaowocowało zwiększeniem ruchu. Zdecydowana większość wyrażeń, na które nasza domena znajdowała się na początku współpracy powyżej 50. miejsca w rankingu stron Google, zajmuje obecnie stabilne pozycje w TOP 10.

Na uwagę zasługują również zadowalające wyniki prowadzonej dla nas kampanii Google Ads. Agencja SEMPIRE w pełni wykorzystała jej potencjał, co znalazło odzwierciedlenie w wysokim wskaźniku konwersji i satysfakcjonujących efektach biznesowych. Dotychczas nie odnotowaliśmy równie dobrych wyników, nawet w okresie przed pandemią. Uzyskanie tak doskonałych rezultatów w wyjątkowo trudnych dla gospodarki czasach zasługuje na szczególną pochwałę.

Oprócz mierzalnych działań optymalizacyjnych i reklamowych doceniamy również profesjonalną obsługę. Przez cały okres współpracy mogliśmy liczyć na fachowe wsparcie i szybki kontakt. Polecamy firmę SEMPIRE jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego. 

Katarzyna Bigosińska – Prezes Zarządu
Ekofabryka

Dane dotyczące ruchu serwisu każdego dnia wskazują, iż podjęcie współpracy to była bardzo dobra decyzja biznesowa dla naszej firmy. Współpracując od niemal półtorej roku nasz ruch na serwisie zwielokrotnił się. Firma SEMPIRE spełnia również takie kryteria, jak dokładność, szybka reakcja czy rzetelne wprowadzanie zmian na stronie.

referencje

Z ogromną przyjemnością pragnę przedstawić firmę SEMPIRE jako wiarygodnego partnera biznesowego w rozwiązaniach wspierających promocję strony ekofabryka.com.pl w wyszukiwarce Google oraz w social mediach.

Wielomiesięczna współpraca z SEMPIRE w zakresie pozycjonowania Strony www oraz prowadzenia kampanii Ads stanowi efektywne źródło pozyskiwania nowych klientów. Wiele słów kluczowych bezpośrednio związanych z produktami oferowanymi przez Ekofabrykę, znajduje się obecnie w TOP3 i w TOP10 naturalnych wyników wyszukiwania. Uzupełnieniem działań SEO jest regularnie prowadzona kampania Ads, która pozwala intensyfikować dotarcie do docelowej grupy, dzięki profilowanym treściom reklam i odpowiedniej konfiguracji kierowania. Dodatkowo SEMPIRE wspiera działania reklamowe Ekofabryki w obrębie social mediów, dzięki czemu realizacja celów marketingowych w Internecie następuje tu w sposób kompleksowy i spójny.

Dane dotyczące ruchu serwisu każdego dnia wskazują, iż podjęcie współpracy to była bardzo dobra decyzja biznesowa dla naszej firmy. Współpracując od niemal półtorej roku nasz ruch na serwisie zwielokrotnił się. 2 samego tylko pozycjonowania sesje w pierwszym roku dziesięciokrotnie zwiększyły się, a obecnie jest to wzrost 0 4000% względem początku współpracy i wciąż rośnie, co prezentuje poniższy wykres:

Firma SEMPIRE spełnia również takie kryteria, jak dokładność, szybka reakcja czy rzetelne wprowadzanie zmian na stronie. Wysokiej ocenie podlega kontakt ze specjalistami oraz elastyczność i doradcze podejście do klienta.

Mam nadzieję, że dalsza współpraca będzie owocować jeszcze ciekawszymi projektami, pozwalającymi - tak, jak ma to miejsce obecnie - skutecznie realizować cele biznesowe firmy Ekofabryka.

Firma SEMPIRE spełnia również takie kryteria, jak dokładność, szybka reakcja czy rzetelne wprowadzanie zmian na stronie. Wysokiej ocenie podlega kontakt ze specjalistami oraz elastyczność i doradcze podejście do klienta. Mam nadzieję, że dalsza współpraca będzie owocować jeszcze ciekawszymi projektami, pozwalającymi - tak, jak ma to miejsce obecnie - skutecznie realizować cele biznesowe firmy Ekofabryka.

Maciej Szczepański – Właściciel
pcbcenter

Zaczynaliśmy od praktycznie zerowej widoczności w Google – niemal wszystkie związane z naszym biznesem hasła znajdowały się wówczas na pozycjach >50. Po kilku miesiącach współpracy zaobserwowaliśmy satysfakcjonujące efekty w postaci wyraźnego wzrostu wartościowego ruchu na naszej stronie. Obecnie zajmujemy wysokie pozycje w wyszukiwarce na kilkanaście fraz kluczowych, ściśle związanych z naszą działalnością.

referencje

Współpracę z firmą SEMPIRE rozpoczęliśmy we wrześniu 2020 roku, powierzając jej pozycjonowanie naszej strony internetowej microbotic.tech. Zaczynaliśmy od praktycznie zerowej widoczności w Google – niemal wszystkie związane z naszym biznesem hasła znajdowały się wówczas na pozycjach >50. Po kilku miesiącach współpracy zaobserwowaliśmy satysfakcjonujące efekty w postaci wyraźnego wzrostu wartościowego ruchu na naszej stronie. Obecnie zajmujemy wysokie pozycje w wyszukiwarce na kilkanaście fraz kluczowych, ściśle związanych z naszą działalnością. Współpracę z agencją SEMPIRE oceniamy pozytywnie i polecamy ją każdej firmie dążącej do wypozycjonowania swojej witryny oraz pozyskiwania klientów za pośrednictwem Internetu.

Karol Wojtylewski – Właściciel
afgbroker

AFG Broker korzysta z usług firmy Sempire Sp. z o.o. Sp.k. już drugi rok. W tym czasie zdążyliśmy się przekonać o dużym profesjonalizmie a przede wszystkim zaangażowaniu zespołu. Współpraca jest klarowna i rzetelna, oferta korzystna a serwis na wysokim poziomie. Tym co cenimy sobie najbardziej jest indywidualne podejście oraz gotowość poświęcenia niestandardowej ilości czasu.

referencje

AFG Broker korzysta z usług firmy Sempire Sp. z o.o. Sp.k. już drugi rok. W tym czasie zdążyliśmy się przekonać o dużym profesjonalizmie a przede wszystkim zaangażowaniu zespołu. Współpraca jest klarowna i rzetelna, oferta korzystna a serwis na wysokim poziomie. Tym co cenimy sobie najbardziej jest indywidualne podejście oraz gotowość poświęcenia niestandardowej ilości czasu.

Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Sempire Sp. z o.o. Sp.k. każdemu chcącemu zaistnieć w świecie wirtualnym. Na własnym przykładzie widzimy efekty pracy dedykowanego zespołu co w naszym przypadku bezpośrednio przekłada się na ilość zapytań Klientów.
 

Anna Butkiewicz – Prezes Zarządu
adventurequad

Nasza współpraca przebiegła bardzo owocnie, mogłem liczyć na pracowników firmy w zakresie fachowego doradztwa, a zamówiona przeze mnie usługa pozycjonowania mojej witryny spełniła założone oczekiwania, generując dużą aktywność na stronie i realne zainteresowanie moimi usługami.

referencje

Pragnę polecić usługi pozycjonowania stron, świadczone przez agencję SEMPIRE wszystkim, którzy poszukują rzetelnej firmy wpierającej działania marketingowe w Internecie. Nasza współpraca przebiegła bardzo owocnie, mogłem liczyć na pracowników firmy w zakresie fachowego doradztwa, a zamówiona przeze mnie usługa pozycjonowania mojej witryny spełniła założone oczekiwania, generując dużą aktywność na stronie i realne zainteresowanie moimi usługami.

Podsumowując, pragnę zarekomendować firmę SEMPIRE. Jestem w pełni zadowolony ze współpracy i jej widocznych efektów.

Norbert Bałenkowski – Właściciel
pixelkompl

Na przestrzeni zaledwie 3-miesięcznej współpracy zauważyliśmy satysfakcjonujące efekty w postaci znacznego wzrostu zasięgu i ruchu naszej witryny. Wysoka pozycja fraz kluczowych przełożyła się na wzrost ilości wejść na stronę, co znalazło odzwierciedlenie w zwiększeniu liczby klientów. Wszystkie czynności podjęte przez specjalistów firmy SEMPIRE zrealizowały założone przez nas cele, pozwalając nam na dalszy rozwój działań dopasowanych do specyfiki rynku. Fachowe wsparcie, błyskawiczny kontakt, wiedza i doświadczenie to największe atuty firmy, które byliśmy w stanie dostrzec już na początku naszej owocnej współpracy. Zawsze mogliśmy liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie marketingu internetowego.

referencje

Profesjonalne podejście do świadczenia usług w zakresie reklamy internetowej, poparte wiedzą, doświadczeniem i wielotorowością prowadzonych działań, pozwala nam zarekomendować firmę SEMPIRE jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Ze względu na rodzaj prowadzonej działalności, specyfikę branży i olbrzymią konkurencję na rynku usług IT zależało nam przede wszystkim na czynnościach zmierzających do zwiększenia widoczności naszej witryny w wyszukiwarkach internetowych. Oczekiwaliśmy zatem profesjonalnej analizy i rekomendacji działań pod kątem wzrostu widoczności i budowania przewagi konkurencyjnej. Już na etapie wstępnych rozmów specjaliści firmy SEMPIRE wykazali się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz umiejętnością zrozumienia naszych potrzeb.

Na przestrzeni zaledwie 3-miesięcznej współpracy zauważyliśmy satysfakcjonujące efekty w postaci znacznego wzrostu zasięgu i ruchu naszej witryny. Wysoka pozycja fraz kluczowych przełożyła się na wzrost ilości wejść na stronę, co znalazło odzwierciedlenie w zwiększeniu liczby klientów.  

 

Wszystkie czynności podjęte przez specjalistów firmy SEMPIRE zrealizowały założone przez nas cele, pozwalając nam na dalszy rozwój działań dopasowanych do specyfiki rynku. Fachowe wsparcie, błyskawiczny kontakt, wiedza i doświadczenie to największe atuty firmy, które byliśmy w stanie dostrzec już na początku naszej owocnej współpracy. Zawsze mogliśmy liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie marketingu internetowego.

Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę SEMPIRE jako wiarygodnego i solidnego partnera biznesowego do prowadzenia działań z zakresu pozycjonowania i promocji w Internecie. Indywidualne podejście i umiejętność zrozumienia specyfiki działalności to aspekty, które doceniamy szczególnie. Współpracę z firmą SEMPIRE polecamy zwłaszcza tym, którym zależy na szybkich efektach reklamy internetowej.

Tomasz Gorzkowski - Właściciel
Zakręcona Bila

Zlecenie pozycjonowania naszej strony www agencji SEMPIRE to strzał prosto w łuzę! Nasz klub bilardowy osiąga najwyższe pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania dla kluczowych dla nas haseł. Serwis został wypromowany na najważniejsze lokalne hasła związane z miastem Poznań do pierwszych pozycji w Google na przestrzeni 3 pierwszych miesięcy współpracy.

referencje

Zlecenie pozycjonowania naszej strony www agencji SEMPIRE to strzał prosto w łuzę! Nasz klub bilardowy osiąga najwyższe pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania dla kluczowych dla nas haseł. Serwis został wypromowany na najważniejsze lokalne hasła związane z miastem Poznań do pierwszych pozycji w Google na przestrzeni 3 pierwszych miesięcy współpracy. Do chwili obecnej firma SEO sukcesywnie poszerza zasięg naszej strony, poprzez rozbudowywanie usługi o słowa "long tail" oraz regularne podtrzymywanie pierwszych pozycji na najważniejsze dla nas hasła kluczowe.

Całość tych działań przekłada się bezpośrednio na wzrost świadomości o naszej marce oraz na rozwijające się zainteresowanie zarówno samym miejscem, w którym działamy, jak i sportem, który uprawiamy. Ruch na naszej stronie jest intensywny niczym ruch bil na stole tuż po rozbiciu!

SEMPIRE pomaga nam utrzymać trend wysokiego rankingowania w wynikach organicznych Google – regularnie stara się byśmy nie spadali w dół, niczym trafnie uderzone bile wpadające do łuzy. Profesjonalna obsługa, szybkość reakcji i trafione rekomendacje ze strony techników, to najważniejsze atuty tej agencji.

Podsumowując – pragniemy zarekomendować firmę SEMPIRE jako rzetelnego zawodnika w walce o wygrane miejsce w wyszukiwarce! Jeśli poszukujecie dobrych doradców, którzy znają się na rzeczy, chcecie promować się lokalnie i skutecznie osiągać najwyższe pozycje w rankingu Google – SEMPIRE to najlepszy wybór.

Dariusz Gałęzowski – Właściciel
wycena123pl

Dzięki podjętym przez firmę działaniom optymalizacyjnym odnotowaliśmy znaczny wzrost pozycji kluczowych dla nas fraz, czego efektem było zwiększenie ruchu i ilości wejść na stronę, a co za tym idzie wzrost zasięgu i liczby klientów. Co ważne, mimo zmiany algorytmów, wypracowane w ten sposób pozycje cały czas są stabilne, zwłaszcza na tak konkurencyjne frazy jak “wycena nieruchomości Warszawa” czy “rzeczoznawca majątkowy Warszawa”.

referencje

Z agencją SEMPIRE łączy nas bardzo owocna współpraca. Z usług pozycjonowania stron internetowych korzystamy niemal od roku, cały czas pozostając w stałym kontakcie, obserwując efekty i wdrażając cykliczne zmiany. Już na samym początku współpracy otrzymaliśmy konkretny plan działań, który specjaliści SEMPIRE sukcesywnie realizują, notując dla nas coraz lepsze wyniki i zdobywając przewagę na rynku.

Zgodnie z założeniami, pierwsze satysfakcjonujące efekty dostrzegliśmy już po upływie 3 miesięcy współpracy. Dzięki podjętym przez firmę działaniom optymalizacyjnym odnotowaliśmy znaczny wzrost pozycji kluczowych dla nas fraz, czego efektem było zwiększenie ruchu i ilości wejść na stronę, a co za tym idzie wzrost zasięgu i liczby klientów. Co ważne, mimo zmiany algorytmów, wypracowane w ten sposób pozycje cały czas są stabilne, zwłaszcza na tak konkurencyjne frazy jak “wycena nieruchomości Warszawa” czy “rzeczoznawca majątkowy Warszawa” (od 3 miesięcy znajdujemy się na pierwszym miejscu wyników Google na te właśnie frazy). Z każdym kolejnym miesiącem współpracy obserwujemy sukcesywny wzrost efektywności w postaci coraz wyższych pozycji na kolejne wyrażenia.

Oprócz mierzalnych działań promocyjnych doceniamy także profesjonalną obsługę ze strony pracowników firmy. Od samego początku mogliśmy liczyć na fachowe wsparcie. Oczywiście kontynuujemy współpracę z firmą SEMPIRE w ramach pozycjonowania i promocji witryny Wycena123.pl. W niedalekiej przyszłości planujemy również powierzenie agencji naszej drugiej domeny.

Z przyjemnością rekomendujemy usługi agencji SEMPIRE w zakresie profesjonalnej i skutecznej reklamy w Google.

Szymon Barcicki - Właściciel
Beauty Factory

Z pomocą tej firmy usługę pozycjonowania uzupełniamy działaniami z zakresu reklamy Google Ads, dzięki czemu docieramy do naszych potencjalnych odbiorców przez wyszukiwarkę jeszcze intensywniej. Co dla nas szczególnie istotne – wzrosty dotyczące pozycji i ruchu na stronie to nie tylko wirtualne wykresy. To przede wszystkim widoczny, znaczący napływ nowych Klientów, którzy przyznają, że trafili do naszego gabinetu dzięki wyszukiwarce Google.

referencje

Współpraca z agencją SEMPIRE przebiega pomyślnie od samego początku trwania kontraktu. Jest to pierwsza firma pozycjonerska, która tak rzetelnie raportuje wyniki swoich prac, omawia je, analizuje i reaguje na zmiany, nieustannie zachodzące w prawach rządzących wyszukiwarką Google. Agencję SEMPIRE cenimy przede wszystkim za uczciwość i wiarygodne odzwierciedlanie efektów działań SEO. Z pomocą tej firmy usługę pozycjonowania uzupełniamy działaniami z zakresu reklamy Google Ads, dzięki czemu docieramy do naszych potencjalnych odbiorców przez wyszukiwarkę jeszcze intensywniej. Co dla nas szczególnie istotne — wzrosty dotyczące pozycji i ruchu na stronie to nie tylko wirtualne wykresy. To przede wszystkim widoczny, znaczący napływ nowych Klientów, którzy przyznają, że trafili do naszego gabinetu dzięki wyszukiwarce Google.

Podsumowując, pragniemy szczerze zarekomendować zespół SEMPIRE jako uczciwą, rzetelną firmę, która sumiennie wypełnia swój zakres obowiązków oraz na bieżąco prezentuje efekty swoich prac. Bardzo dobra współpraca w zakresie wprowadzanych na stornie zmian, sprawny kontakt oraz trafne rekomendacje i ich bezzwłoczne wdrażanie to kolejne aspekty warte podkreślenia odnośnie tego kontraktu. Wszystkie działania SEO i SEM realizowane przez SEMPIRE zdecydowanie przyczyniły się do zwiększenia świadomości o naszej marce oraz pomagają nam regularnie pozyskiwać nowych klientów z internetu.

Jarosław Juska - Prokurent
Salamandra

Agencja SEMPIRE wykazała się profesjonalizmem oraz wysokim poziomem obsługi Klienta. Pracownicy firmy podeszli do tematu doradczo na każdym etapie współdziałania. Przez cały okres współpracy wszystkie działania były elastycznie dostosowywane do bieżących wymagań rynkowych.

referencje

lnstytut Zdrowia i Urody Salamandra pragnie zarekomendować współpracę z agencją
SEMPIRE.
W ramach współpracy korzystaliśmy z reklamy Google Ads, pozycjonowania SEO oraz prac
dodatkowych polegających na zmianach technicznych, rozbudowy treści na stronie, a także
nawigacji po Google. Agencja SEMPIRE wykazała się profesjonalizmem oraz wysokim
poziomem obsługi Klienta. Pracownicy firmy podeszli do tematu doradczo na każdym
etapie współdziatania. Przez cały okres wspótpracy wszystkie działania były elastycznie
dostosowywane do bieżących wymagań rynkowych.

Barbara Salamandra – Właściciel
biuroakademia

Współpracę z agencją SEM/SEO SEMPIRE rozpoczęliśmy w 2018 roku. Od tego czasu nieprzerwanie korzystamy z usługi pozycjonowania naszej witryny biuroakademia.pl. Dzięki temu możemy liczyć na stały wzrost popularności w Internecie i ciągłe zdobywanie nowych klientów z wyszukiwarki. Zajmujemy wysokie i stabilne pozycje na najważniejsze dla naszej branży frazy kluczowe. Odnotowujemy stały wzrost zapytań i coraz większy ruch organiczny. Doceniamy wysoką jakość obsługi, profesjonalne, przyjazne i partnerskie podejście, a także merytoryczne i techniczne wsparcie specjalistów firmy.

referencje

Współpracę z agencją SEM/SEO SEMPIRE rozpoczęliśmy w 2018 roku. Od tego czasu nieprzerwanie korzystamy z usługi pozycjonowania naszej witryny biuroakademia.pl. Dzięki temu możemy liczyć na stały wzrost popularności w Internecie i ciągłe zdobywanie nowych klientów z wyszukiwarki. 
Zajmujemy wysokie i stabilne pozycje na najważniejsze dla naszej branży frazy kluczowe. Odnotowujemy stały wzrost zapytań i coraz większy ruch organiczny. Doceniamy wysoką jakość obsługi, profesjonalne, przyjazne i partnerskie podejście, a także merytoryczne i techniczne wsparcie specjalistów firmy. 
Kontynuujemy współpracę w zakresie bieżącej optymalizacji naszej witryny pod kątem wyszukiwarek internetowych. Pozostajemy w stałym kontakcie, obserwujemy efekty i wprowadzamy cykliczne zmiany. Dzięki temu odnotowujemy coraz lepsze wyniki sprzedażowe i wizerunkowe. 
Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z firmą SEMPIRE w zakresie skutecznej promocji w Internecie. 
 

Martyna Stefaniuk - Właściciel
Pozena

SEMPIRE to fachowcy, którzy doskonale orientują się w swojej branży i potrafią tę wiedzę przekazać w prosty sposób - ale przede wszystkim to sympatyczni ludzie, z którymi spotkania są przyjemnością. Choć spotkania nie są często potrzebne, ponieważ w dużej mierze rozumiemy się bez słów.

referencje

POZENA jest nowoczesną firmą lingwistyczną z siedzibą w Poznaniu i klientami w ponad 20 krajach. Oferujemy szeroki portfel współczesnych usług językowych o światowych parametrach, w tym tradycyjne tłumaczenia pisemne i ustne każdego typu i w każdym języku, wewnętrzne szkolenia językowe dla firm, błyskawiczne przekłady stron internetowych, kompleksowe zarządzanie treściami klienta z wykorzystaniem silników neuronowych, transkrypcje medialne (napisy do filmów) czy kompleksowe wielojęzyczne wsparcie procesów trenowania Sztucznej Inteligencji, takich jak uczenie urządzeń rozumienia ludzkich emocji czy parafrazowanie scenariuszy dla ChatBot'ów.

Mimo szeregu wyzwań płynących z zaawansowanej i nowoczesnej natury naszych potrzeb, z przyjemnością potwierdzam, że jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Agencją SEMPIRE i bez wahania polecam ich profesjonalne usługi pozycjonowania w internecie (SEO).

Nasza współpraca jest oparta na partnerstwie i zaufaniu. Mamy przyjemność kontynuować ją od 2016 roku, a z kluczowymi osobami pod innymi markami — jeszcze o wiele lat dłużej.

Agencja SEMPIRE solidnie dba o dobre pozycje strony internetowej POZENA.com, pozycjonując ją w wynikach wyszukiwania google.pl w intuicyjnych zakresach — zachęcam Czytelnika do przekonania się osobiście.

POZENA.com jest w dobrych rękach; w efekcie współpracy odnotowujemy stabilne zwiększenie widoczności naszych usług w internecie, nie tylko w postaci parametrów w raportach, ale przede wszystkim poprzez zauważalny wzrost liczby oraz jakości autentycznych nowych zapytań o usługi z całej Polski, tak od konsumentów jak i od szczególnie cennych klientów instytucjonalnych.

SEMPIRE to fachowcy, którzy doskonale orientują się w swojej branży i potrafią tę wiedzę przekazać w prosty sposób - ale przede wszystkim to sympatyczni ludzie, z którymi spotkania są przyjemnością. Choć spotkania nie są często potrzebne, ponieważ w dużej mierze rozumiemy się bez słów.

Adam Grabowiec – Dyrektor
nowadeskapl

Świetny kontakt, elastyczność i długotrwała współpraca – Agencja SEMPIRE oferuje nam rozwiązania, dzięki którym uzyskujemy coraz lepsze wyniki i obserwujemy korzystny efekt biznesowy. Możemy liczyć na fachowe wsparcie techniczne i merytoryczne z zakresu optymalizacji strony internetowej oraz reklam w wyszukiwarce Google

referencje

Agencja SEO/SEM Sempire to partner biznesowy, który od dwóch lat z dużym powodzeniem kreuje wizerunek naszej firmy i udziela wsparcia w działaniach promujących naszą stronę internetową. Współpraca w zakresie kompleksowego pozycjonowania oraz realizacji reklam online (ADS) zaowocowała w kilkukrotnym zwiększeniu klikalności i uzyskaniu większej ilości fraz rankingujących w TOP10 wynikach wyszukiwania z zaledwie 5 do nawet 280.

Zespół specjalistów, dzięki rzetelności, fachowemu i uczciwemu doradztwu oraz indywidualnie dostosowanej strategii postępowań pomógł nam przedstawić naszą ofertę szerokiemu gronu zainteresowanych i zwiększyć liczbę odwiedzin witryny, co poskutkowało w poszerzeniu ilości klientów. Na uwagę zasługuję zaufanie oraz serdeczna relacja, jaka rozwinęła się podczas wielu miesięcy pracy.

Świetny kontakt, elastyczność i długotrwała współpraca – Agencja SEMPIRE oferuje nam rozwiązania, dzięki którym uzyskujemy coraz lepsze wyniki i obserwujemy korzystny efekt biznesowy. Możemy liczyć na fachowe wsparcie techniczne i merytoryczne z zakresu optymalizacji strony internetowej oraz reklam w wyszukiwarce Google. Duże zaangażowanie oraz dogłębna analiza naszych potrzeb czyni z agencji profesjonalną i godną polecenia firmę pozycjonerską.

Marcin Kuśnierek
Collegium Da Vinci

Collegium Da Vinci w Poznaniu ma przyjemność zarekomendować firmę SEMPIRE jako rzetelnego i godnego zaufania partnera, potwierdzając tym samym wiedzę w obszarze pozycjonowania stron internetowych oraz kampanii reklamowych Google Ads.

referencje

Collegium Da Vinci w Poznaniu ma przyjemność zarekomendować firmę SEMPIRE jako rzetelnego i godnego zaufania partnera, potwierdzając tym samym wiedzę w obszarze pozycjonowania stron internetowych oraz kampanii reklamowych Google Ads.

Firma SEMPIRE, na mocy zawartego porozumienia o współpracy partnerskiej w zakresie praktycznego kształcenia studentów kierunków Mediaworking oraz Marketing Internetowy, od 15 kwietnia 2019 roku, współpracuje z Collegium Da Vinci.

W roku akademickim 2018/2019, firma SEMPIRE współtworzyła z nami „Program stażowy”, w efekcie którego studenci Collegium Da Vinci mogli pozyskać cenne doświadczenie pracując w działach „Obsługi klienta SEM” oraz „Pozycjonowania SEO”.

Eksperci firmy zapraszani są na „Spotkania z pracodawcą”, w ramach których prowadzą praktyczne warsztaty dzieląc się swym bogatym doświadczeniem.

W ramach stale rozszerzanej współpracy, specjaliści SEMPIRE biorą również udział w konsultowaniu i opiniowaniu kierunków studiów oraz specjalizacji. Przedstawiciel firmy jest czynnym członkiem Rady Pracodawców Collegium Da Vinci, pełniąc funkcję konsultacyjno-doradczą dla Władz Uczelni.

Doceniając wkład i dziękując za dotychczasową pozytywną współpracę na rzecz Collegium Da Vinci, z przekonaniem rekomenduję SEMPIRE jako firmę godną zaufania i profesjonalną. 

Dr inż. Krzysztof Nowakowski - Rektor
Sevi Kebab

Poza osiąganymi wynikami, warta podkreślenia jest także wysokiej jakości obsługa ze strony opiekuna handlowego oraz pozycjonera, którzy zawsze służyli skuteczną pomocą zarówno w zakresie strategii marketingowej, jak również technicznych aspektów naszej strony www.

referencje

Chcielibyśmy szczerze polecić Państwu współpracę z agencją SEMPIRE w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Pragniemy podkreślić przede wszystkim to, że firma podczas całego okresu trwania kontraktu zawsze wszelkie działania techniczne prowadziła w sposób bardzo sprawny i rzetelny. Współczynniki strony mierzone za pomocą narzędzia Google Search Console wskazywały ciągłe wzrosty – liczba słów kluczowych widocznych pod kątem naszego serwisu wzrosła 5- krotnie względem wyników osiąganych przed realizacją usługi SEO.

Wzrost ruchu na stornie oraz poprawa widoczności naszego serwisu internetowego w rankingu wyników wyszukiwania Google pozwoliły nam nieustannie zwiększać świadomość o sieci naszych lokali i poszerzać zasięg oddziaływania marki Sevi Kebab na obszar całej Polski.

Poza osiąganymi wynikami, warta podkreślenia jest także wysokiej jakości obsługa ze strony opiekuna handlowego oraz pozycjonera, którzy zawsze służyli skuteczną pomocą zarówno w zakresie strategii marketingowej, jak również technicznych aspektów naszej strony www.

Reasumując, współpraca z firmą SEMPIRE zapewnia wysoki poziom zadowolenia z obsługi i osiągnięć uzyskiwanych przez nasz serwis internetowy w wyszukiwarce Google. Polecamy tę agencję każdemu, kto poszukuje usług rzetelnego i skutecznego pozycjonowania.

Przemysław Dubiec – Członek Zarządu
przemianyustrojo

Sempire zajęło się pozycjonowaniem SEO oraz kampanią Google Ads naszego portalu będącego częścią projektu naukowego. Dzięki podjętym przez firmę działaniom udało nam się zwiększyć zasięgi strony, a tym samym dotrzeć z wynikami badań do szerszego grona odbiorców. Zespół Sempire to przede wszystkim niezwykle pomocni profesjonaliści, którzy wskazali nam właściwe kierunki rozwoju portalu oraz dostosowali świadczone usługi pod zakładane przez nas cele. Jako szczególną zaletę Sempire należy wskazać łatwość komunikacji i gotowość odpowiedzi na każde możliwe pytanie.

referencje

Agencja Sempire to godny polecenia partner, dbający o klienta na każdym etapie realizacji usługi.

Sempire zajęło się pozycjonowaniem SEO oraz kampanią Google Ads naszego portalu będącego częścią projektu naukowego. Dzięki podjętym przez firmę działaniom udało nam się zwiększyć zasięgi strony, a tym samym dotrzeć z wynikami badań do szerszego grona odbiorców.

Zespół Sempire to przede wszystkim niezwykle pomocni profesjonaliści, którzy wskazali nam właściwe kierunki rozwoju portalu oraz dostosowali świadczone usługi pod zakładane przez nas cele. Jako szczególną zaletę Sempire należy wskazać łatwość komunikacji i gotowość odpowiedzi na każde możliwe pytanie.

Jesteśmy wielce usatysfakcjonowani efektami współpracy z Sempire szczerze polecamy usługi agencji.

Andrzej Pogłódek – Dyrektor Operacyjny
Geodezja Jankowski

Współpracę z agencją SEMPIRE oceniam bardzo wysoko. Zlecone usługi pozycjonowania mojej strony www realizowane są z dużą skutecznością i zostały w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb mojej firmy. Już w pierwszym miesiącu z zadowoleniem odnotowałem stopniowe wzrosty pozycji witryny (…)

referencje

Współpracę z agencją SEMPIRE oceniam bardzo wysoko. Zlecone usługi pozycjonowania mojej strony www realizowane są z dużą skutecznością i zostały w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb mojej firmy.

Początkowo prace podjęte przez SEMPIRE opierały się na pozycjonowaniu strony dla fraz związanych z lokalizacją mojej firmy. Już w pierwszym miesiącu z zadowoleniem odnotowałem stopniowe wzrosty pozycji witryny dla tychże słów kluczowych.

Po sugestiach ze strony agencji, w styczniu 2018 roku podjąłem decyzję o promowaniu strony internetowej także na frazy powiązane z drugim oddziałem mojej firmy. Działania te połączone zostały z zaprojektowaniem i stworzeniem nowej wersji witryny. Realizacji tego zlecenia podjął się jeden z partnerów biznesowych agencji, z którym pozycjoner na bieżąco omawiał wiele istotnych dla SEO szczegółów. Zależało mi przede wszystkim, aby przejście na nową wersję było płynne, nie spowodowało utraty wypracowanych do tej pory wyników, jak również pozwoliło na jeszcze lepsze zwiększenie zasięgu strony. Od tego czasu pozycje dla fraz związanych z obiema lokalizacjami sukcesywnie rosną, a statystyki strony wskazują na coraz większy ruch. Obecnie wszystkie pozycjonowane frazy znajdują się w top 10 wyników wyszukiwania Google.

Podsumowując, polecam współpracę z agencją SEMPIRE każdej firmie, która poszukuje dla siebie szytych na miarę, optymalnych rozwiązań. Mój przykład pokazuje, że Klienci traktowani są indywidualnie, a realizowane prace dostosowywane są do konkretnych przypadków.

Jacek Jankowski – Właściciel
Owiterm

Z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że praca firmy SEMPIRE umożliwiła nam pozyskanie nowych klientów. W zauważalny sposób zwiększył się zasięg sprzedaży oferowanych przez nas towarów. Możemy polecić firmę SEMPIRE jako solidnego partnera w sposób solidny i odpowiedzialny wypełniającego swoje zobowiązania.

referencje

Firma SEMPIRE realizuje dla naszej firmy usługi pozycjonowania od grudnia 2017r. W zakresie usług znalazły się takie czynności jak:

 • analiza stanu strony internetowej
 • przygotowanie strategii działania
 • konsultacja i koordynacja planu działania z klientem
 • wdrożenie zmian w serwisie internetowym
 • prowadzenie nadzoru nad modyfikacjami i analiza sytuacji rynkowej
 • modyfikacja działań w odpowiedzi na zmiany w wyszukiwarkach

Oprócz usług pozycjonowania SEMPIRE we współpracy z nami prowadzi kampanię AdWords. Zakres obowiązków obejmuje:

 • przygotowanie kampanii we współpracy z klientem
 • konfiguracja i uruchomienie kont firmowych
 • analiza odpowiedzi rynku na kampanię
 • wdrażanie zmian

Z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że praca firmy SEMPIRE umożliwiła nam pozyskanie nowych klientów. W zauważalny sposób zwiększył się zasięg sprzedaży oferowanych przez nas towarów.
Możemy polecić firmę SEMPIRE jako solidnego partnera w sposób solidny i odpowiedzialny wypełniającego swoje zobowiązania.

Witold Warzeszka – Członek Zarządu
Kantorlublin

Realizowane pozycjonowanie lokalne w ciągu kolejnych miesięcy pozwoliło na obecność w TOP3 organicznych wyników wyszukiwania Google. Po kolejnych miesiącach współpracy strona skutecznie i stabilnie sięga najwyższych pozycji w wyszukiwarce.

referencje

W marcu 2018r. nawiązaliśmy współpracę z firmą SEMPIRE w zakresie pozycjonowania naszej strony www. Od początku trwania kontraktu SEMPIRE wykazuje się profesjonalizmem i pomaga nam w realizacji celów marketingowych. Specjaliści służyli nam pomocą w usunięciu nieprawidłowości występujących na naszej stronie w początkowym etapie trwania współpracy, następnie przystąpili do właściwych prac optymalizacyjnych, które z czasem przyniosły pożądane przez nas efekty. Realizowane pozycjonowanie lokalne w ciągu kolejnych miesięcy pozwoliło na obecność w TOP3 organicznych wyników wyszukiwania Google. Po kolejnych miesiącach współpracy strona skutecznie i stabilnie sięga najwyższych pozycji w wyszukiwarce.

Działania SEMPIRE wykonywane są rzetelnie, a ich efekty raportowane i poddawane dokładnej analizie. Doceniamy agencję nie tylko za skuteczność, ale także za dobry kontakt z pracownikami oraz szybką reakcję na wszelkie zmiany. Specjaliści pozostają z nami w stałym kontakcie, regularnie informują o podejmowanych działaniach oraz chętnie odpowiadają na wszelkie pytania. Ponadto angażują się w rozwój biznesowy naszej firmy, sugerując nowe rozwiązania.

Zdecydowanie polecamy SEMPIRE jako profesjonalną i godną zaufania firmę pozycjonerską.

Łukasz Korab – Współwłaściciel
Promitto

Poza dużą wiedzą merytoryczną i efektywnością w działaniu, firma SEMPIRE to zespół bardzo sympatycznych ludzi, z którymi po prostu dobrze się współpracuje. Pracownicy są bezproblemowi i konkretni a są to cechy, które najbardziej pożądamy i doceniamy przy współpracy z kontrahentami.

referencje

Z firmą SEMPIRE współpracowaliśmy przez okres 12 miesięcy. Firma całkowicie wywiązała się z obowiązków i powierzonych im zadań. Przy pozycjonowaniu efekty były zauważalne z miesiąca na miesiąc.

Od początku zaufaliśmy firmie SEMPIRE i to był strzał w dziesiątkę, bo pracownicy firmy SEMPIRE, a w szczególności Pan Szymon Duda, dbali o naszą stronę internetową i jej pozycję w wynikach wyszukiwania Google podczas gdy my mogliśmy spokojnie zająć się prowadzeniem własnej działalności. Jednocześnie, mieliśmy stały nadzór nad pracą i analizowaliśmy wyniki wykonanych czynności poprzez comiesięczne raporty wysyłane przez specjalistów. Działania marketingowe odbyły się na najwyższym poziomie i sprawiły, że ukształtowaliśmy swój wizerunek, który wyróżnia się na tle konkurencji. Obecnie wyszukując naszą firmową stronę internetową przy użyciu fraz kluczowych, znajdziemy ją w kilku pierwszych pozycjach. Na szczególne uwzględnienie zasługuje fakt, że specjaliści cały czas byli dla nas otwarci i dostępni, zachęcali do zadawania pytań. Troszczyli się o naszą firmę w stu procentach, chętnie pomagali i rozwiązywali wiele kwestii.

Z czystym sumieniem możemy polecić firmę SEMPIRE jako fachowców od pozycjonowania stron internetowych. Poza dużą wiedzą merytoryczną i efektywnością w działaniu, firma SEMPIRE to zespół bardzo sympatycznych ludzi, z którymi po prostu dobrze się współpracuje. Pracownicy są bezproblemowi i konkretni a są to cechy, które najbardziej pożądamy i doceniamy przy współpracy z kontrahentami.

Magdalena Kołodziejczyk – Właściciel
luczniczka

Z całego serca polecamy firmę SEMPIRE jako lidera w branży SEO i gwaranta uzyskania najlepszych możliwych wyników.

referencje

Z przyjemnością polecamy firmę SEMPIRE jako wysoce skutecznego dostawcę usług pozycjonowania stron internetowych. Ta współpraca zapewniła nam doskonałe wyniki, czego przykładem jest niemalże natychmiastowe uzyskanie wysokich pozycji w TOP 10 i aż 8-krotny wzrost liczby użytkowników.

Wykwalifikowany i doświadczony, w dziedzinie optymalizacji stron internetowych, zespół wykazał się skutecznością. Do sukcesu przyczyniła się również sprawna komunikacja. W trakcie współpracy zawsze mogliśmy liczyć na wysłuchanie i pomoc w każdej sytuacji.

Z całego serca polecamy firmę SEMPIRE jako lidera w branży SEO i gwaranta uzyskania najlepszych możliwych wyników.
 

Patrycja Cemka
Sanitatis

Rezultaty, jakie osiągnęła praca podjęta przez specjalistów z SEMPIRE, zrobiły na nas bardzo pozytywne wrażenie. Już w trzecim miesiącu współpracy większość promowanych fraz znalazła się w top10 naturalnych wyników wyszukiwania Google. To przekonało nas do kontynuowania kooperacji i jej rozbudowy.

referencje

Profesjonalizm, zaangażowanie, wysokie kompetencje – tymi słowami możemy określić realizowanie usług przez firmę SEMPIRE w ramach reklamy w Internecie naszego Centrum Opieki Zdrowotnej SANITATIS.

Rezultaty, jakie osiągnęła praca podjęta przez specjalistów z SEMPIRE, zrobiły na nas bardzo pozytywne wrażenie. Już w trzecim miesiącu współpracy większość promowanych fraz znalazła się w top10 naturalnych wyników wyszukiwania Google. To przekonało nas do kontynuowania kooperacji i jej rozbudowy. Po analizie fraz i szczegółowych konsultacjach ze specjalistami wybraliśmy dodatkowe wyrażenia kluczowe. Obecnie możemy cieszyć się rosnącą ilością zapytań od klientów, którzy zainteresowani są naszą ofertą opieki zdrowotnej z zakresu neurologii, psychoterapii, terapii małżeńskiej i seksuologii.

Poniżej umieszczamy wykres prezentujący wzrost kliknięć oraz wyświetleń w serwis tylko i wyłącznie z wyników pozycjonowanych.

Rekomendujemy firmę SEMPIRE jako rzetelnego partnera w biznesie. Zawsze możemy liczyć na wsparcie techniczne, szczegółowe wyjaśnienia i kreatywne rozwiązania zarówno w tematach pozycjonowania oraz kampanii AdWords, którą równolegle również wspólnie realizujemy. Cieszymy się, że mamy możliwość współpracy ze specjalistami, posiadającymi aktualną i bardzo bogatą wiedzę w zakresie reklamy internetowej.

Alicja Bezmienow – Prezes Zarządu
EnviMap

Efekty działań pozycjonerów oceniam jako efektywne, ponadto szczególnie dobrze oceniam indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Firma SEMPIRE trafnie odczytała nasze potrzeby i dzięki bardzo dobrej współpracy skutecznie realizujemy nasze cele strategiczne. W wyniku pozycjonowania strona EnviMap.pl uzyskuje coraz wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania w Google, trafiając do top 10 na wszystkie zamówione przez nas frazy.

referencje

Agencja SEMPIRE wykonała dla firmy EnviMap szereg prac z zakresu pozycjonowania strony
internetowej. Efekty działań pozycjonerów oceniam jako efektywne, ponadto szczególnie dobrze
oceniam indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Firma SEMPIRE trafnie odczytała nasze
potrzeby i dzięki bardzo dobrej współpracy skutecznie realizujemy nasze cele strategiczne.
W wyniku pozycjonowania strona EnviMap.pl uzyskuje coraz wyższą pozycję w wynikach
wyszukiwania w Google, trafiając do top 10 na wszystkie zamówione przez nas frazy.
Na szczególne podkreślenie zasługuje również bardzo wysoki standard obsługi klienta.
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, szacunku i dbałości o dobrą komunikację specjalistów z tej
Agencji, szczególnie dotyczy to Pana Pawła Baniela, z którym mam przyjemność współpracować. Pan
Paweł reprezentujący firmę SEMPIRE niejednokrotnie wychodził z inicjatywą i dopasowanymi do
potrzeb mojej firmy propozycjami, niejednokrotnie wyprzedzając nasze formalne zapytania.
Dotychczasową współpracę oceniam bardzo pozytywnie, jestem zadowolony z osiągniętych
efektów i z pewnością będę kontynuował współpracę z firmą SEMPIRE, czego wyrazem jest
przedłużenie i rozszerzenie zakresu umowy.
Biorąc powyższe pod uwagę, z pełną odpowiedzialnością rekomenduję usługi agencji SEMPIRE
jako godnego zaufania partnera, który jest w stanie spełnić wygórowane oczekiwania klienta.

dr Krzysztof Pyszny – Właściciel
prostezabawki

Tak duży sukces zawdzięczamy skutecznym działaniom pozycjonerskim, dużemu zaangażowaniu, fachowemu wsparciu i profesjonalne obsłudze. Z przyjemnością rekomendujemy agencję SEO SEMPIRE jako solidnego i rzetelnego partnera do współpracy w ramach pozycjonowania sklepów internetowych.

referencje

Korzystamy z usług agencji SEMPIRE w ramach pozycjonowania naszego sklepu internetowego prostezabawki.com.pl od początku 2022 roku. Już po niecałym roku współpracy odnotowaliśmy bardzo satysfakcjonujące wyniki, dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy, rozszerzając zakres działań i zwiększając podwójnie liczbę promowanych kategorii. 

Firma SEMPIRE sukcesywnie zwiększa widoczność naszego sklepu w wyszukiwarce Google. Od momentu rozpoczęcia współpracy liczba fraz w TOP 10 zwiększyła się 8-krotnie. Aktualnie nasz serwis wyświetla się na pierwszej stronie w Google na ponad 40 000 wyrażeń kluczowych. W najgorętszym dla naszej branży okresie Świąt Bożego Narodzenia odnotowaliśmy rekordową liczbę wyświetleń i kliknięć. 

Tak duży sukces zawdzięczamy skutecznym działaniom pozycjonerskim, dużemu zaangażowaniu, fachowemu wsparciu i profesjonalne obsłudze. Z przyjemnością rekomendujemy agencję SEO SEMPIRE jako solidnego i rzetelnego partnera do współpracy w ramach pozycjonowania sklepów internetowych. 
 

Joanna Fluder-Łach - Właścicielka
wynajemsprzetume

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą SEMPIRE i polecamy ją wszystkim tym, którym zależy na stabilnych i długofalowych efektach pozycjonowania.

referencje

Współpracę z firmą SEMPIRE rozpoczęliśmy w czerwcu 2020 roku, korzystając z usługi pozycjonowania naszej strony internetowej: wynajemsprzetumedycznego.pl.

Przez niespełna 2 lata owocnej współpracy odnotowaliśmy znaczny wzrost liczby kliknięć i odwiedzin naszej strony, co przełożyło się na wzrost liczby klientów korzystających z naszych usług.

Dzięki skutecznym działaniom agencji SEMPIRE utrzymujemy kluczowe dla naszego biznesu frazy na pierwszych pozycjach Google. Udało nam się utrzymać stabilne pozycje nawet po aktualizacjach algorytmu Google, które dość mocno uderzyły w branżę medyczną. Aktualnie nasz serwis jest widoczny na prawie 1600 fraz w TOP 10.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą SEMPIRE i polecamy ją wszystkim tym, którym zależy na stabilnych i długofalowych efektach pozycjonowania.

Andrzej Szubert - Właściciel
Inter Pisanie

Po rozpoczęciu współpracy, pozycjonerzy z SEMPIRE podjęli szereg niestandardowych działań, które pozwoliły na kreację nowego wizerunku naszej działalności. Od tego momentu nasz nowy serwis sukcesywnie zwiększa swoją widoczność w Internecie.

referencje

Mocną stroną firmy SEMPIRE jest doświadczona i kompetentna kadra, która potrafi dobrać odpowiednie narzędzia do każdego indywidualnego przypadku. Dzięki specjalistom SEO z SEMPIRE witryna internetowa naszej firmy sukcesywnie zwiększa swoją widoczność w Internecie.

Po rozpoczęciu współpracy, pozycjonerzy z SEMPIRE podjęli szereg niestandardowych działań, które pozwoliły na kreację nowego wizerunku naszej działalności. Od tego momentu nasz nowy serwis sukcesywnie zwiększa swoją widoczność w Internecie.

Dzięki profesjonalnym działaniom agencji SEO SEMPIRE z Poznania nasza strona www może być skutecznie promowana w sieci. Nasza nowa domena została wypozycjonowana w krótkim czasie na najważniejsze słowa kluczowe, jednocześnie zwiększając zasięg wyrażeń z długiego ogona. Tak szybki wzrost pozycji naszej strony www oraz budowa silnej i zaufanej marki pozwala osiągać nam zadowalające efekty biznesowe.

Firma SEMPIRE to rzetelny partner w biznesie, który znajduje optymalne rozwiązania dla Klienta, nawet jeśli wymagają one nieszablonowego podejścia.

Jakub Lewandowski – Właściciel
alfastyllublin

Praca z firmą SEMPIRE w zakresie pozycjonowania stron internetowych była kluczowym czynnikiem naszego sukcesu. Dzięki wdrożonej strategii SEO odnotowaliśmy znaczny wzrost ruchu w naszym serwisie na poziomie ponad 400%, a także wzrost liczby użytkowników o ponad 500%. Dodatkowo działania te były doskonale zsynchronizowane z innymi kanałami pozyskiwania klientów

referencje

Praca z firmą SEMPIRE w zakresie pozycjonowania stron internetowych była kluczowym czynnikiem naszego sukcesu. Dzięki wdrożonej strategii SEO odnotowaliśmy znaczny wzrost ruchu w naszym serwisie na poziomie ponad 400%, a także wzrost liczby użytkowników o ponad 500%. Dodatkowo działania te były doskonale zsynchronizowane z innymi kanałami pozyskiwania klientów. 

Nasza marka zyskała również na rozpoznawalności i zaufaniu, co jest bezpośrednim skutkiem efektywnych usług SEO. Poprawa naszej pozycji w wynikach wyszukiwania Google doprowadziła nie tylko do zwiększenia ruchu na stronie, ale także do zwiększenia zaufania i wiarygodności naszej marki wśród klientów.

Jesteśmy zadowoleni z usługi pozycjonowania naszej strony internetowej. Skuteczność, profesjonalizm i zaangażowanie zespołu spełniło nasze oczekiwania, przynosząc nam wymierne korzyści biznesowe. Gorąco polecamy usługi  firmy SEMPIRE każdemu, kto chce zwiększyć widoczność i renomę swojej marki w Internecie

Nazariy HERIY - Prezes Zarządu
Niezawodny Transkryptor

Współpracę z SEMPIRE oceniam bardzo wysoko, zarówno pod względem samego pozycjonowania, jak i doskonałej obsługi klienta. Pracownicy SEMPIRE w kontakcie z klientem odznaczają się dużą klasą. Wszystko odbywa się terminowo, kontakt telefoniczny i mailowy jest bardzo sprawny (…)

referencje

Współpracę z SEMPIRE oceniam bardzo wysoko, zarówno pod względem samego pozycjonowania, jak i doskonałej obsługi klienta. Pracownicy SEMPIRE w kontakcie z klientem odznaczają się dużą klasą. Wszystko odbywa się terminowo, kontakt telefoniczny i mailowy jest bardzo sprawny, członkowie zespołu SEMPIRE udzielają konkretnych, rzetelnych i obszernych informacji. Nie wypowiedzieli ani jednej negatywnej uwagi o konkurencji, mimo iż dawałam im ku temu sposobność. Budowali moje zaufanie na własnej rzetelności. Nic stosowali żadnych nieuczciwych technik manipulacji w celu pozyskania klienta, czym firma SEMPIRE zdobyła moją lojalność. Kontakt z doradcą handlowym nie skończył się w momencie spisania umowy, ale jest kontynuowany, co buduje pozytywną relację biznesową.

Dodatkowym atutem współpracy z SEMPIRE jest to, że nawet pod nieobecność osoby prowadzącej kontakt ze mną, nie odczułam, by jakość usług się obniżyła, ponieważ tymczasowy zastępca zapoznał się ze wszystkimi wcześniejszymi ustaleniami.

W każdym miesiącu otrzymuję raport o pozycji fraz w kolejnych tygodniach. Efekty pracy pozycjonerów były widoczne już po miesiącu – wyniki wszystkich pozycjonowanych fraz poprawiły się. Już po dwóch miesiącach 85% fraz znalazło się w Top 10. Współpracuję z firmą SEMPIRE od sześciu miesięcy i moja strona wciąż utrzymuje się wysoko w wynikach Google.

Doceniam również pracę copywriterów, gdyż na stronach katalogów branżowych zamieścili starannie przygotowane pod względem merytorycznym i językowym reklamy mojej firmy. Praca copywriterów jest dla mnie bardzo ważna, gdyż świadczę usługi z zakresu opracowywania tekstów.

Zasady współpracy z SEMPIRE są jasne i zawsze realizowane są wszystkie ustalenia z rozmów. Czuję się docenianym klientem, a w sytuacjach, gdy mam pytania, mogę skontaktować się zarówno z doradcą handlowym, jak i do spraw pozycjonowania, którzy zawsze proponują rozwiązania skuteczne i adekwatne do potrze mojej firmy.

Z pełnym przekonaniem polecam firmę SEMPIRE wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają rzetelnego pozycjonera i partnera biznesowego z klasą.

Katarzyna Zawodnik – Właściciel
Szybki Szklarz

Już po kilku miesiącach współpracy w zakresie pozycjonowania moja witryna zaczęła wyświetlać się w top 10 wyników wyszukiwań w Google na frazy takie jak „szklarz poznań”, „lustra na wymiar poznań” czy „zakład szklarski poznań”. W efekcie skutecznej optymalizacji obserwuję znaczący wzrost zainteresowania moimi usługami, dzięki czemu moja działalność stale się rozwija.

referencje

Zakład Szklarski „Szybki Szklarz Tomasz Apolinarek” z pełnym przekonaniem rekomenduje współpracę z firmą SEMPIRE wszystkim małym i lokalnym firmom zainteresowanym zwiększeniem swojej widoczności w Google i pozyskaniem większej liczby klientów.

Niniejszym wyrażam moje uznanie dla skuteczności działań podjętych na mojej stronie przez specjalistów z agencji SEMPIRE. Fachowo odczytali oni specyfikę mojej branży i zbudowali strategię, która w pełni sprostała jej wymaganiom. Pomimo sezonowych wahań zainteresowania usługami szklarskimi, moja firma notuje obecnie całoroczny intensywny ruch na stronie, co doskonale obrazuje poniższy wykres:

Już po kilku miesiącach współpracy w zakresie pozycjonowania moja witryna zaczęła wyświetlać się w top 10 wyników wyszukiwań w Google na frazy takie jak „szklarz poznań”, „lustra na wymiar poznań” czy „zakład szklarski poznań”. W efekcie skutecznej optymalizacji obserwuję znaczący wzrost zainteresowania moimi usługami, dzięki czemu moja działalność stale się rozwija.

Pragnę również wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości obsługi klienta, jaką świadczą pracownicy Agencji. Przez cały okres współpracy uzyskiwałem kompetentne wsparcie, a obsługujący moją stronę fachowcy pozostawali ze mną w stałym kontakcie.

Podsumowując, zdecydowanie rekomenduję współpracę z firmą SEMPIRE i życzę jej wielu sukcesów w pozycjonowaniu stron kolejnych klientów.

Tomasz Apolinarek - Właściciel
Baumart

Prowadzona przez SEMPIRE kampania daje satysfakcjonujące efekty (…). Zapewniamy, że współpraca z agencją SEMPIRE to najlepszy krok do skutecznego promowania własnych usług, można tu znaleźć pełen profesjonalizm oraz miłą i kreatywną obsługę ze strony Pracowników.

referencje

Nasza firma, od lat zajmująca się projektowaniem wnętrz, ma przyjemność zarekomendować agencję SEMPIRE jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera, prowadzącego dla nas skuteczne działania w zakresie optymalizacji i pozycjonowania strony.

Z satysfakcją stwierdzamy, że dzięki pracom przeprowadzonym przez specjalistów z SEMPIRE pozycja naszej witryny zdecydowanie wzrosła (z pozycji między 17 a ponad 50), ukazując się w top10 wyników wyszukiwania Google na najważniejsze dla naszej działalności słowa kluczowe. Lokaty te utrzymywane są regularnie, w wynikach wyszukiwania zachowujemy stabilne pozycje na pierwszej stornie. Ponadto, mimo promocji na rynku lokalnym, narzędzie Google Search Console wskazuje, że w ciągu ostatnich 28 dni nasza witryna widoczna była aż na 189 fraz kluczowych.

Prowadzona przez SEMPIRE kampania daje satysfakcjonujące efekty, przekładające się na wzrost zainteresowania naszą stroną www i zwiększenie liczby Klientów realnie poszukujących projektanta wnętrz. Zapewniamy, że współpraca z agencją SEMPIRE to najlepszy krok do skutecznego promowania własnych usług, można tu znaleźć pełen profesjonalizm oraz miłą i kreatywną obsługę ze strony Pracowników.

Katarzyna Bauman – Właściciel
resonanceharpspl

Z agencją SEMPIRE współpracujemy od czerwca 2020 roku. Ponad roczne działania w zakresie pozycjonowania naszego sklepu internetowego przyniosły bardzo owocne efekty w postaci wzrostu pozycji najważniejszych dla naszej działalności fraz kluczowych. Obecnie znajdujemy się w czołówce wyników Google na bardzo prestiżowe i konkurencyjne wyrażenia kluczowe. Od momentu podjęcia współpracy odnotowaliśmy również 300-procentowy wzrost odwiedzin naszej witryny.

referencje

Z agencją SEMPIRE współpracujemy od czerwca 2020 roku. Ponad roczne działania w zakresie pozycjonowania naszego sklepu internetowego przyniosły bardzo owocne efekty w postaci wzrostu pozycji najważniejszych dla naszej działalności fraz kluczowych. Obecnie znajdujemy się w czołówce wyników Google na bardzo prestiżowe i konkurencyjne wyrażenia kluczowe. Od momentu podjęcia współpracy odnotowaliśmy również 300-procentowy wzrost odwiedzin naszej witryny. 

Działania pozycjonerskie agencji SEMPIRE mocno wpłynęły na sukces naszego sklepu internetowego i w dalszym ciągu są dla nas bardzo istotne, dlatego kontynuujemy współpracę, licząc na utrzymanie osiągniętych dotychczas efektów i zdobywanie dalszych wzrostów. 

Doceniamy wkład, zaangażowanie i profesjonalną obsługę. Z przyjemnością polecamy agencję SEMPIRE jako rzetelnego i odpowiedzialnego partnera biznesowego.

Artur Barbarowski – Dyrektor
HR Biznes

Na szczególne uznanie zasługują efekty uzyskane przez prowadzącego nas specjalistę ds. pozycjonowania i całego wspierającego go zespołu. Jego wiedza i doświadczenie pomogły nam zdobyć wysokie pozycje w wyszukiwarce Google już po 6 miesiącach oraz zwiększyć ruch na naszej stronie aż o 100%. Efekty te są tym bardziej imponujące, że utrzymały się pomimo wielu zmian dokonanych na stronie, w tym zmiany naszej domeny.

referencje

Poznańska Agencja Pracy HR Biznes pragnie wyrazić swoje zadowolenie i uznanie dla prac zespołu SEMPIRE oraz stanowczo zarekomendować współpracę z tą rzetelną firmą. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z wszystkich usług, z których korzystaliśmy, czyli z pozycjonowania, udostępniania domeny, hostingu i stworzenia oprogramowania na naszą stronę.

Profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność specjalistów firmy SEMPIRE wywarły na nas bardzo pozytywne wrażenie. Na szczególne uznanie zasługują efekty uzyskane przez prowadzącego nas specjalistę ds. pozycjonowania i całego wspierającego go zespołu. Jego wiedza i doświadczenie pomogły nam zdobyć wysokie pozycje w wyszukiwarce Google już po 6 miesiącach oraz zwiększyć ruch na naszej stronie aż o 100%. Efekty te są tym bardziej imponujące, że utrzymały się pomimo wielu zmian dokonanych na stronie, w tym zmiany naszej domeny.

Pragniemy dodać, że profesjonalizm pracowników SEMPIRE wykracza daleko poza działania techniczne. Wyraża się on także we wzorowej i sprawnej obsłudze klienta oraz w pomocy w kwestiach technicznych nieobjętych umową. Stały kontakt, kompetentne doradztwo, szybka wymiana informacji, troska o klienta na każdym kroku oraz wysoka kultura osobista sprawiły, że współpraca przebiega gładko i pozostawia po sobie najlepsze wrażenie.

Dzięki wynikom uzyskanym z firmą SEMPIRE zaobserwowaliśmy wzrost zainteresowania Klientów naszymi usługami. Dlatego też wszystkim zainteresowanym osiąganiem nowych celów biznesowych z przyjemnością polecamy skorzystanie z jej usług.

Paulina Orlik-Lange – Właściciel
Kubi Sp. z o.o.

Powierzyliśmy firmie SEMPIRE stworzenie unikalnych treści na stronę pod kątem istotnych dla firmy fraz kluczowych, a także realizację strategii linkowania, opartej o wartościowe odnośniki. Oprócz mierzalnych działań optymalizacyjnych strony na szczególną uwagę zasługuje także fachowe doradztwo, m.in. w zakresie kreowania contentu. Zaangażowanie w rozwój treściowy serwisu i linkowanie pozwoliło na osiąganie coraz lepszej widoczności strony w wyszukiwarce, co znalazło odzwierciedlenie w aż 30-krotnie większym ruchu na naszej witrynie, a co za tym idzie - zwiększonej liczbie zapytań i klientów zainteresowanych naszymi usługami.

referencje

Współpraca z agencją SEMPIRE od samego początku przebiegała zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Nieszablonowe podejście, błyskawiczny kontakt i skuteczność prowadzonych działań to aspekty, które szczególnie zwróciły naszą uwagę i z całą pewnością zasługują dziś na pełne uznanie. Już na etapie wstępnych rozmów specjaliści firmy SEMPIRE wykazali się profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz umiejętnością zrozumienia naszych potrzeb. Na bieżąco informowali nas o pracach prowadzonych nad stroną, wiarygodnie odzwierciedlając efekty podejmowanych działań. Szybko dowiedzieliśmy się, w jaki sposób należy wzmocnić pozycję naszej firmy w Google, docierając tym samym do większej liczby klientów. 

 

Na podstawie przeprowadzonego wcześniej audytu otrzymaliśmy jasne i konkretne wskazania oraz rekomendacje dotyczące planowanych działań optymalizacyjnych. Powierzyliśmy firmie SEMPIRE stworzenie unikalnych treści na stronę pod kątem istotnych dla firmy fraz kluczowych, a także realizację strategii linkowania, opartej o wartościowe odnośniki. Oprócz mierzalnych działań optymalizacyjnych strony na szczególną uwagę zasługuje także fachowe doradztwo, m.in. w zakresie kreowania contentu. Zaangażowanie w rozwój treściowy serwisu i linkowanie pozwoliło na osiąganie coraz lepszej widoczności strony w wyszukiwarce, co znalazło odzwierciedlenie w aż 30-krotnie większym ruchu na naszej witrynie, a co za tym idzie - zwiększonej liczbie zapytań i klientów zainteresowanych naszymi usługami. Poniżej prezentujemy wykres, który jest tego doskonałym potwierdzeniem.

 

 

 

Profesjonalizm, zaangażowanie, skuteczność prac i mierzalność efektów to aspekty, które zasługują na pełne uznanie i rekomendację agencji SEMPIRE. Jesteśmy przekonani, że sprosta ona wymaganiom i wyzwaniom stawianym przez wiele firm zainteresowanych zwiększeniem widoczności w Google, skutecznym kreowaniem wizerunku w sieci oraz pozyskiwaniem nowych klientów.

Wojciech Bieniek - Członek Zarządu
promyczek

Doceniamy profesjonalne podejście oraz partnerskie relacje. Polecamy agencję SEMPIRE wszystkim firmom, którym zależy na rzetelnym i godnym zaufania partnerze biznesowym w zakresie pozycjonowania sklepów internetowych.

referencje

Z agencją SEMPIRE rozpoczęliśmy współpracę w marcu 2021 roku w zakresie pozycjonowania naszego nowo powstałego sklepu internetowego centrumczystosci.com.

Statystyki obrazujące efekty współpracy mówią same za siebie – stale rosnąca liczba fraz na topowych pozycjach w Google, wzrost wyświetleń strony i realny wzrost zainteresowania naszymi produktami. Odnotowaliśmy ponad 11-krotny wzrost liczby kliknięć oraz ponad 80-krotny wzrost liczby fraz w TOP 50.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Doceniamy profesjonalne podejście oraz partnerskie relacje. Polecamy agencję SEMPIRE wszystkim firmom, którym zależy na rzetelnym i godnym zaufania partnerze biznesowym w zakresie pozycjonowania sklepów internetowych.

Krystian Błażejczyk – Właściciel
Źródło Mowy

Usługi dostosowane do naszych potrzeb, rzetelna realizacja założonych celów i widoczne efekty pozwalają nam na rekomendację firmy SEMPIRE. Profesjonalne podejście oraz skuteczność działań to najważniejsze cechy, wyróżniające SEMPIRE spośród innych agencji internetowych.

referencje

Centrum Logopedii Źródło Mowy podjęło współpracę z firmą SEMPIRE z Poznania w zakresie promocji firmy w Internecie. To co wyróżnia agencję SEMPIRE, to systematyczna i rzetelna realizacja powierzonych zadań, wzorowy kontakt oraz zespół doświadczonych specjalistów.

Koordynacja działań w zakresie pozycjonowania pozwoliła osiągnąć bardzo dobre efekty już w drugim miesiącu współpracy. Obecnie nasza strona internetowa znajduje się na kilku pierwszych pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania, dla kluczowych dla naszej działalności fraz. Według narzędzia Google Search Console w ostatnich 28 dniach nasza witryna wyświetliła się łącznie na 153 frazy (przy założeniu, że nasza działalność kierowana jest na rynek lokalny). Ponadto, dane pokazują, że nastąpiło podwojenie klikalności w naszą stronę z naturalnych wyników wyszukiwania oraz podwojenie liczby wyświetleń w naturalnych wynikach wyszukiwania już w drugim miesiącu współpracy. To bardzo zadowalający wynik, jasno obrazujący, że podjęte przez agencję SEMPIRE prace wpłynęły na znaczącą poprawę widoczności naszej oferty wśród Internautów.

Usługi dostosowane do naszych potrzeb, rzetelna realizacja założonych celów i widoczne efekty pozwalają nam na rekomendację firmy SEMPIRE. Profesjonalne podejście oraz skuteczność działań to najważniejsze cechy, wyróżniające SEMPIRE spośród innych agencji internetowych.

Karolina Wielopolska – Właściciel
Świat Rolet

Agencję SEMPIRE wyróżnia pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera, miła obsługa i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Specjaliści z SEMPIRE pomogli nam w dotarciu do szerszego grona odbiorców w Internecie.

referencje

Nasza firma Świat Rolet korzysta z usług świadczonych przez agencję SEMPIRE w zakresie pozycjonowania strony internetowej. Po owocnej współpracy, jesteśmy przekonani, że powierzyliśmy tę kwestię grupie prawdziwych specjalistów.

Agencję SEMPIRE wyróżnia pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera, miła obsługa i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Specjaliści z SEMPIRE pomogli nam w dotarciu do szerszego grona odbiorców w Internecie. Nasza witryna została dobrze zoptymalizowana, dzięki czemu widocznie wzrosła jej pozycja w wynikach. Przełożyło się to na zwiększenie aktywności naszych potencjalnych klientów i powiększyło sprzedaż naszych produktów.

Z czystym sumieniem pragniemy polecić firmę SEMPIRE, jako godnego zaufania i rzetelnie świadczącego swoje usługi partnera biznesowego.

Paweł Lesiak – Właściciel
Hipokrates

Współpraca z SEMPIRE w zakresie pozycjonowania naszej strony trwa już wiele miesięcy, od początku umowy stała się dla nas bardzo owocna i pozwoliła na stałe pozyskanie nowych Pacjentów, dzięki pełnemu wykorzystaniu możliwości wyszukiwarki Google.

referencje

Z przyjemnością pragniemy zarekomendować agencję SEMPIRE jako zaufanego partnera w rozwiązaniach wspierających promocję naszej działalności w Internecie.

Współpraca z SEMPIRE w zakresie pozycjonowania naszej strony trwa już wiele miesięcy, od początku umowy stała się dla nas bardzo owocna i pozwoliła na stałe pozyskanie nowych Pacjentów, dzięki pełnemu wykorzystaniu możliwości wyszukiwarki Google. Cechy takie, jak skrupulatność, szybka realizacja prac optymalizacyjnych oraz fachowy consulting ze strony zespołu powodują, że czujemy się starannie obsłużeni przez kompetentną kadrę.

Jesteśmy pewni, że dalsza współpraca z agencją SEMPIRE będzie owocować kolejnymi udanymi projektami.

dr n. med. Piotr Bojko – Współwłaściciel
E-Dekorato

Działania SEO prowadzone na naszej stronie internetowej wygenerowały efekty w postaci dużego ruchu. Otrzymaliśmy również cenne wytyczne z zakresu UX. Rekomendujemy agencję SEMPIRE jako profesjonalną i rzetelną. Kompetentne grono specjalistów zapewniło nam doradztwo oraz usługi na wysokim poziomie.

referencje

Agencji SEMPIRE powierzyliśmy pozycjonowanie naszej strony internetowej. Obecnie z przyjemnością możemy polecić tę firmę jako godnego zaufanego partnera biznesowego. 
Tym, co szczególnie doceniliśmy we współpracy z SEMPIRE to doskonała komunikacja i profesjonalna obsługa klienta. Częsty kontakt telefoniczny pozwalał nam być na bieżąco z prowadzonymi działaniami, co więcej zawsze otrzymywaliśmy trafne, przydatne informacje. 
Działania SEO prowadzone na naszej stronie internetowej wygenerowały efekty w postaci dużego ruchu. Otrzymaliśmy również cenne wytyczne z zakresu UX. 

Rekomendujemy agencję SEMPIRE jako profesjonalną i rzetelną. Kompetentne grono specjalistów zapewniło nam doradztwo oraz usługi na wysokim poziomie. 
 

Sławomir Zieliński - Właściciel
Mako Studio

Zespół specjalistów z SEMPIRE wyróżnia doświadczenie i profesjonalizm. (...). Moja strona internetowa jest lepiej widoczna w sieci, dzięki czemu znalezienie jej przez użytkowników zainteresowanych moimi usługami jest dużo łatwiejsze.

referencje

Pozycjonowanie strony makostudio.pl powierzyłam agencji SEMPIRE w 2017 roku. Od początku współpracy indywidualnie przydzielony pozycjoner podjął niezbędne prace optymalizacyjne nad moim serwisem, dzięki którym mogłam obserwować wzrosty pozycji jego w wynikach wyszukiwania.

Obecnie mogę stwierdzić, że optymalizacja serwisu pod kątem wyszukiwarek stanowi bardzo dobre wsparcie w budowaniu wizerunku firmy. Moja strona internetowa jest lepiej widoczna w sieci, dzięki czemu znalezienie jej przez użytkowników zainteresowanych moimi usługami jest dużo łatwiejsze.

Zespół specjalistów z SEMPIRE wyróżnia doświadczenie i profesjonalizm. Z uwagi na dobrze układającą się współpracę z tą agencją, rekomenduję świadczone przez nią usługi SEO jako sposób na nowoczesną i skuteczną reklamę w Internecie.

Dobrawa Brzezińska – Właściciel
archiczestpl

Wydział nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie składa serdeczne podziękowania firmie Sempire za profesjonalną pomoc i nieoceniony wkład w medioznawcze badania naukowe prowadzone przez ks. Tomasza Podlewskiego w ramach przygotowania pracy magisterskiej pod kierunkiem ks. prof. dr hab. Michała Drożdża w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji na Wydziale Nauk Społecznych UPJPII.

referencje

Wydział nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie składa serdeczne podziękowania firmie Sempire  za profesjonalną pomoc i nieoceniony wkład w medioznawcze badania naukowe prowadzone przez ks. Tomasza Podlewskiego w ramach przygotowania pracy magisterskiej pod kierunkiem ks. prof. dr hab. Michała Drożdża w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji na Wydziale Nauk Społecznych UPJPII.

Szczególne wyrazy uznania i wdzięczności kierujemy pod adresem Pani Moniki Jabłońskiej. Szczególne podziękowania zawarto także we wstępie do pracy magisterskiej, która w dniu 24 września 2020 została obroniona z wyróżnieniem.

ks.prof.dr hab.Michał Drożdż - Dziekan Wydziału Nauk Społecznych
Kancelaria Furmanczuk

Już w pierwszych miesiącach współpracy frazy, na których nam najbardziej zależało znalazły się w top 10 (...) Rekomendujemy SEMPIRE, jako rzetelną agencję SEO, spełniającą założone cele marketingu internetowego. Pracujące tu grono specjalistów wykazuje zaangażowanie i służy doradztwem w zakresie skutecznej reklamy w sieci.

referencje

Współpracę z firmą SEMPIRE rozpoczęliśmy niespełna rok temu. Wspólnie z agencją podjęliśmy działania mające na celu wypromowanie naszego serwisu na najważniejsze hasła kluczowe dla funkcjonowania kancelarii. Już w pierwszych miesiącach współpracy frazy, na których nam najbardziej zależało znalazły się w top 10, a w kolejnych miesiącach współpracy w top 5 wyników wyszukiwania.

Agencja SEMPIRE oprócz wypromowania naszej strony www na konkretne pozycje, pomaga nam w poszukiwaniu i realizacji rozwiązań, pozwalających na pozyskiwanie większej ilości zapytań z rynku. Dokonując kolejnych analiz serwisu, specjaliści z SEMPIRE starają się jak najlepiej dopasować obecną strategię SEO, tak abyśmy uzyskiwali satysfakcjonujący efekt biznesowy.

Podsumowując: rekomendujemy SEMPIRE, jako rzetelną agencję SEO, spełniającą założone cele marketingu internetowego. Pracujące tu grono specjalistów wykazuje zaangażowanie i służy doradztwem w zakresie skutecznej reklamy w sieci.

Magdalena Furmańczuk – Właściciel
polskiesolitery

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zdecydowaliśmy się na firmę Sempire, ponieważ zlokalizowani są oni podobnie jak my w Poznaniu. Mają duże doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów internetowych. W chwili obecnej zajmujemy wysokie pozycje na wszystkie kluczowe i najbardziej dochodowe dla nas frazy. Bardzo cenimy sobie kontakt z opiekunem, zawsze możemy skonsultować każdą kwestię, a żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Pan Igor Kaczmarek jest zaangażowany w naszą promocję i dzięki Niemu cały czas jesteśmy na bieżąco z postępami dotyczącymi reklamy internetowej.

referencje

Firma „Berberys sprzedaż roślin ozdobnych i akcesoriów ogrodniczych” zajmuje się sprzedażą internetową oraz stacjonarną roślin ozdobnych. W ofercie znajdują się zarówno duże, jak i mniejsze rośliny ozdobne do ogrodu. Centrum ogrodnicze swoją siedzibę ma w Poznaniu. Aby docierać z produktami do szerszej grupy klientów powstał sklep internetowy, w którym znajduje się wiele roślin XXL, takich jak drzewa liściaste i iglaste oraz mniejsze krzewy ozdobne.

Wykorzystane usługi:

Sklep www.polskiesolitery.pl korzysta z pozycjonowania.

W chwili obecnej sklep zajmuje czołowe pozycje na większość fraz związanych z drzewami do ogrodu, drzewami liściastymi do ogrodu, drzewami soliterowymi, dużymi drzewami, iglakami do ogrodu, roślinami iglastymi.

“Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zdecydowaliśmy się na firmę Sempire, ponieważ zlokalizowani są oni podobnie jak my w Poznaniu. Mają duże doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów internetowych. W chwili obecnej zajmujemy wysokie pozycje na wszystkie kluczowe i najbardziej dochodowe dla nas frazy. Bardzo cenimy sobie kontakt z opiekunem, zawsze możemy skonsultować każdą kwestię, a żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Pan Igor Kaczmarek jest zaangażowany w naszą promocję i dzięki Niemu cały czas jesteśmy na bieżąco z postępami dotyczącymi reklamy internetowej.

Polecamy pozycjonowanie w Sempire. To rzetelna firma, która potrafi wyjść z inicjatywą dotycząca zmian na stronie.”

Marek Nicgorski - Właściciel
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.