Referencje

99rent

Pracujący tu profesjonaliści skutecznie wspierają nas w dotarciu do osób zainteresowanych naszymi usługami wynajmu aut. Z wielkim zadowoleniem obserwujemy wzrost odwiedzin naszej strony www, przekładający się na zwiększenie Klientów, korzystających z naszych usług.

referencje

99RENT ma przyjemność zarekomendować firmę SEMPIRE jako rzetelnego i godnego zaufania partnera, prowadzącego dla nas skuteczne działania w zakresie pozycjonowania strony oraz linków sponsorowanych. Pracownicy SEMPIRE opracowali i z satysfakcjonującym efektem zrealizowali kampanię Google AdWords dla naszej spółki 99RENT, a także stale nadzorują przebieg procesu pozycjonowania.

Firma SEMPIRE pomogła nam w utrzymaniu wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania oraz jej dalszemu podniesieniu, pomimo zmiany naszej witryny internetowej i rebrandingu. Pracujący tu profesjonaliści skutecznie wspierają nas w dotarciu do osób zainteresowanych naszymi usługami wynajmu aut. Z wielkim zadowoleniem obserwujemy wzrost odwiedzin naszej strony www, przekładający się na zwiększenie Klientów, korzystających z naszych usług.

Zapewniamy, że współpraca z agencją SEMPIRE to gwarancja skuteczności, profesjonalizmu oraz miłej i pomysłowej obsługi ze strony Pracowników.

Klaudiusz Piwowarski – Dyrektor Operacyjny
funclub

Profesjonalna opieka ze strony handlowca oraz pozycjonera, zaangażowanie w opracowanie indywidualnej strategii, a także bezproblemowy kontakt i fachowy konsulting, to główne cechy, które wyróżniają agencję SEMPIRE.

referencje

W ramach współpracy SEMPIRE realizuje dla nas usługi pozycjonowania strony internetowej funclub.pl, skutecznie pomagając nam w działaniach prowadzących do rozpowszechnienia naszego brandu w Internecie Ze względu na specyfikę naszej branży – mnogość, różnorodność i sezonowość oferty wycieczek – agencja podjęła szerokie i kompleksowe pozycjonowanie, które pozwoli nam zachować wysokie pozycje w wyszukiwarce dla wszystkich fraz związanych z aktualnymi propozycjami podróży

Profesjonalna opieka ze strony handlowca oraz pozycjonera, zaangażowanie w opracowanie indywidualnej strategii, a także bezproblemowy kontakt i fachowy konsulting, to główne cechy, które wyróżniają agencję SEMPIRE i przemawiają za podjęciem z nią stałej współpracy.

Podsumowując, rekomendujemy poznańską agencję SEM/SEO SEMPIRE jako rzetelną oraz godną zaufania, skutecznie prowadzącą zintegrowane działania promocyjne w Internecie.

Marcin Zamelski
ANIA KRUK

Brand ANIA KRUK z pomocą SEMPIRE rozwija swój zasięg i świadomość marki dzięki wyszukiwarce Google. Otrzymane solidne i skuteczne wsparcie merytoryczne oraz techniczne, najwyższa jakość obsługi oraz indywidualne traktowanie to główne atuty, jakimi wykazała się agencja.

referencje

Jako znanemu brandowi wśród branży jubilerskiej, zależy nam na profesjonalnej opiece i skutecznej promocji naszego serwisu www, stanowiącego wizytówkę marki ANIA KRUK. Specjalność tę powierzyliśmy agencji SEMPIRE, która od początku trwania umowy okazała się rzetelnym partnerem w biznesie, rozumiejącym i spełniającym nasze najwyższe wymagania w zakresie marketingu internetowego. Zespół specjalistów z dziedziny SEO i SEM pomógł nam w skomplikowanym przeprowadzeniu naszego serwisu przez zmianę strony – tylko dzięki kompleksowym działaniom firmy oraz fachowemu doradztwu na każdym etapie tego procesu, zmiana silnika naszego sklepu internetowego przebiegła bezproblemowo.

Dziś możemy cieszyć się utrzymującym się trendem w najwyższym rankingowaniu naszej nowej strony www dla najistotniejszych dla nas haseł. Brand ANIA KRUK z pomocą SEMPIRE rozwija swój zasięg i świadomość marki dzięki wyszukiwarce Google. Otrzymane solidne i skuteczne wsparcie merytoryczne oraz techniczne, najwyższa jakość obsługi oraz indywidualne traktowanie to główne atuty, jakimi wykazała się agencja. Jej starania owocują dla nas, z czego pragniemy wyrazić duże zadowolenie oraz polecić tę firmę, jako kompetentną, sumienną i skuteczną w swych działaniach.

Ania Kruk – Dyrektor kreatywna
Wojciech Kruk – Prezes Zarządu
Kontaktowe.pl

SEMPIRE jest profesjonalną agencją SEO/SEM, o bogatym doświadczeniu i fachowej wiedzy, którą dzieli się ze swoimi Klientami. Specjaliści z SEMPIRE przyłożyli ogromną wagę do zrozumienia naszych potrzeb, starannie je analizując i poszukując dla nas optymalnych rozwiązań.

referencje

SEMPIRE jest profesjonalną agencją SEO/SEM, o bogatym doświadczeniu i fachowej wiedzy, którą dzieli się ze swoimi Klientami. Specjaliści z SEMPIRE przyłożyli ogromną wagę do zrozumienia naszych potrzeb, starannie je analizując i poszukując dla nas optymalnych rozwiązań.

W krótkim czasie po rozpoczęciu kooperacji z agencją SEMPIRE, odnotowaliśmy znaczący wzrost pozycji fraz kluczowych w top10 wyników wyszukiwania Google.

Zdecydowanie polecamy każdej firmie usługi pozycjonowania stron wykonywane przez SEMPIRE.

Anna Balicka – Właściciel
Jedenślad

Cenimy profesjonalizm zespołu, wysoką responsywność oraz – przede wszystkim – osiągane rezultaty. Doceniamy także cierpliwość i dalsze merytoryczne wskazówki – swoisty „monitoring” działań naszej firmy na polu optymalizacji prezentowanych treści w wynikach wyszukiwania.

referencje

Współpracę z firmą SEMPIRE rozpoczęliśmy w drugiej połowie 2017 roku.
Naszym celem było dokonanie audytu i przeglądu obecnej sytuacji obecności JedenSlad.pl w organicznych wynikach Google oraz zaproponowanie rozwiązań optymalizacyjnych i wsparcie w całościowym procesie.

Współpraca z firmą SEMPIRE układa się świetnie.
Cenimy profesjonalizm zespołu, wysoką responsywność oraz – przede wszystkim – osiągane rezultaty. Doceniamy także cierpliwość i dalsze merytoryczne wskazówki – swoisty ‚monitoring” działań naszej firmy na polu optymalizacji prezentowanych treści w wynikach wyszukiwania.

Z pewnością możemy polecić firmę SEMPIRE jako rzetelnego partnera dostarczającego obiecaną wartość biznesową.

Łukasz Banach – Członek Zarządu
Auroria

Dzięki rzetelnej i profesjonalnej pracy SEMPIRE, obecnie konkurujemy z największymi sieciami sklepów jubilerskich, znanych w całej Polsce. Polecamy agencję SEMPIRE jako dobrego partnera w biznesie, szczególnie na wczesnym etapie rozwoju firmy.

referencje

Współpracę z agencją SEO/SEM SEMPIRE podjęliśmy w maju 2017 roku, przekazując pod jej opiekę zupełnie nową domenę. Naszym celem, w zakresie marketingu w przeglądarce, jest dotarcie z ofertą produkowanej przez nas biżuterii z brylantami do jak największej liczby potencjalnych klientów. Dlatego zależało nam na osiągnięciu wysokich pozycji dla ogólnych fraz związanych z biżuterią zaręczynową i ślubną.

Przez cały okres współpracy byliśmy w stałym kontakcie ze Specjalistą SEO, który cyklicznie dostarczał nam rekomendacje dotyczące:

 • optymalizacji kodu strony,
 • optymalizacji stron produktowych i kategorii,
 • optymalizacji i rozwoju bloga,
 • użyteczności witryny,
 • elementów wpływających na poprawę konwersji.

Skrupulatnie realizując niemalże wszystkie wytyczne po roku współpracy osiągnęliśmy wysokie pozycje dla wielu kluczowych dla naszej działalności fraz lokalnych i ogólnych, a także znaleźliśmy się w top 10 wyników wyszukiwania dla wyrażeń związanych z pierścionkami zaręczynowymi. Dzięki rzetelnej i profesjonalnej pracy SEMPIRE, obecnie konkurujemy z największymi sieciami sklepów jubilerskich, znanych w całej Polsce.

Na przestrzeni roku zasięg i ruch naszej strony internetowej wzrósł wielokrotnie, pozwalając nam docierać do coraz większej ilości klientów. To dla nas sukces, umożliwiający kontynuowanie dalszej pracy w tym zakresie.

Biorąc pod uwagę zaangażowanie i pomoc w optymalizacji sklepu internetowego w różnych jego aspektach, polecamy agencję SEMPIRE jako dobrego partnera w biznesie, szczególnie na wczesnym etapie rozwoju firmy.

Łukasz Simiński – Członek Zarządu
Nobel Tower

Od początku współpracy spotkaliśmy się z rzeczową i profesjonalną obsługą. Z przyjemnością obserwowaliśmy wysiłki specjalistów SEMPIRE, przekładające się na wzrost pozycji naszej witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania.

referencje

Duża konkurencja wśród firm oferujących usługę Wirtualnego Biura skłoniła nas do poszukiwań coraz doskonalszych i skuteczniejszych form promocji naszej inwestycji Nobel Tower.
Z tego względu zdecydowaliśmy się na usługi pozycjonowania naszej witryny internetowej oraz nowoczesną reklamę AdWords. Chcąc osiągnąć jak najlepsze wyniki, nawiązaliśmy współpracę z agencją SEMPIRE.

Od początku współpracy spotkaliśmy się z rzeczową i profesjonalną obsługą. Nasza strona internetowa została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google, co w niedługim czasie zaczęło przynosić korzyści. Z przyjemnością obserwowaliśmy wysiłki specjalistów SEMPIRE, przekładające się na wzrost pozycji naszej witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania. Dzięki podjętym pracom nasza strona internetowa wyświetla się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania dla wszystkich kluczowych dla naszej działalności fraz.
Ponadto agencja SEMPIRE podjęła się kompleksowej realizacji kampanii AdWords, która dodatkowo wzmocniła miejsce naszej strony w wynikach wyszukiwania oraz pozytywnie wpłynęła na zwiększenie prestiżu naszej firmy.

Po owocnej współpracy, Nobel Tower wyraża zadowolenie z jej wyników oraz poleca firmę SEMPIRE jako najwyższej jakości specjalistę ds. SEO i SEM.

Tomasz Lipczyński – Właściciel
Adventure Quad

Nasza współpraca przebiegła bardzo owocnie, mogłem liczyć na pracowników firmy w zakresie fachowego doradztwa, a zamówiona przeze mnie usługa pozycjonowania mojej witryny spełniła założone oczekiwania, generując dużą aktywność na stronie i realne zainteresowanie moimi usługami.

referencje

Pragnę polecić usługi pozycjonowania stron, świadczone przez agencję SEMPIRE wszystkim, którzy poszukują rzetelnej firmy wpierającej działania marketingowe w Internecie. Nasza współpraca przebiegła bardzo owocnie, mogłem liczyć na pracowników firmy w zakresie fachowego doradztwa, a zamówiona przeze mnie usługa pozycjonowania mojej witryny spełniła założone oczekiwania, generując dużą aktywność na stronie i realne zainteresowanie moimi usługami.
Podsumowując, pragnę zarekomendować firmę SEMPIRE. Jestem w pełni zadowolony ze współpracy i jej widocznych efektów.

Norbert Bałenkowski – Właściciel
Zakręcona Bila

Zlecenie pozycjonowania naszej strony www agencji SEMPIRE to strzał prosto w łuzę! Nasz klub bilardowy osiąga najwyższe pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania dla kluczowych dla nas haseł. Serwis został wypromowany na najważniejsze lokalne hasła związane z miastem Poznań do pierwszych pozycji w Google na przestrzeni 3 pierwszych miesięcy współpracy.

referencje

Zlecenie pozycjonowania naszej strony www agencji SEMPIRE to strzał prosto w łuzę! Nasz klub bilardowy osiąga najwyższe pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania dla kluczowych dla nas haseł. Serwis został wypromowany na najważniejsze lokalne hasła związane z miastem Poznań do pierwszych pozycji w Google na przestrzeni 3 pierwszych miesięcy współpracy. Do chwili obecnej firma SEO sukcesywnie poszerza zasięg naszej strony, poprzez rozbudowywanie usługi o słowa "long tail" oraz regularne podtrzymywanie pierwszych pozycji na najważniejsze dla nas hasła kluczowe.

Całość tych działań przekłada się bezpośrednio na wzrost świadomości o naszej marce oraz na rozwijające się zainteresowanie zarówno samym miejscem, w którym działamy, jak i sportem, który uprawiamy. Ruch na naszej stronie jest intensywny niczym ruch bil na stole tuż po rozbiciu!

SEMPIRE pomaga nam utrzymać trend wysokiego rankingowania w wynikach organicznych Google – regularnie stara się byśmy nie spadali w dół, niczym trafnie uderzone bile wpadające do łuzy. Profesjonalna obsługa, szybkość reakcji i trafione rekomendacje ze strony techników, to najważniejsze atuty tej agencji.

Podsumowując – pragniemy zarekomendować firmę SEMPIRE jako rzetelnego zawodnika w walce o wygrane miejsce w wyszukiwarce! Jeśli poszukujecie dobrych doradców, którzy znają się na rzeczy, chcecie promować się lokalnie i skutecznie osiągać najwyższe pozycje w rankingu Google – SEMPIRE to najlepszy wybór.

Dariusz Gałęzowski
Pozena

SEMPIRE to fachowcy, którzy doskonale orientują się w swojej branży i potrafią tę wiedzę przekazać w prosty sposób - ale przede wszystkim to sympatyczni ludzie, z którymi spotkania są przyjemnością. Choć spotkania nie są często potrzebne, ponieważ w dużej mierze rozumiemy się bez słów.

referencje

Nasze biuro tłumaczeń POZENA pragnie polecić usługi pozycjonowania świadczone przez firmę SEMPIRE, z którą od 2016 roku prowadzi bardzo owocną współpracę. Agencja SEMPIRE to solidny i godny zaufania partner, nieustannie dbający o wysoką pozycję naszej witryny internetowej w wynikach wyszukiwania. Od kiedy nasza strona została objęta opieką profesjonalistów z tej firmy, odnotowujemy znaczny wzrost zainteresowania witryną a także obserwujemy większą ilość klientów, realnie poszukających naszych usług.

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani, dlatego współpracę z firmą SEMPIRE oceniamy bardzo wysoko, zarówno z uwagi na skuteczność ich usług, jak również na doskonały kontakt i fachowe doradztwo.

Adam Grabowiec – Dyrektor
Sevi Kebab

Poza osiąganymi wynikami, warta podkreślenia jest także wysokiej jakości obsługa ze strony opiekuna handlowego oraz pozycjonera, którzy zawsze służyli skuteczną pomocą zarówno w zakresie strategii marketingowej, jak również technicznych aspektów naszej strony www.

referencje

Chcielibyśmy szczerze polecić Państwu współpracę z agencją SEMPIRE w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Pragniemy podkreślić przede wszystkim to, że firma podczas całego okresu trwania kontraktu zawsze wszelkie działania techniczne prowadziła w sposób bardzo sprawny i rzetelny. Współczynniki strony mierzone za pomocą narzędzia Google Search Console wskazywały ciągłe wzrosty – liczba słów kluczowych widocznych pod kątem naszego serwisu wzrosła 5- krotnie względem wyników osiąganych przed realizacją usługi SEO.

Wzrost ruchu na stornie oraz poprawa widoczności naszego serwisu internetowego w rankingu wyników wyszukiwania Google pozwoliły nam nieustannie zwiększać świadomość o sieci naszych lokali i poszerzać zasięg oddziaływania marki Sevi Kebab na obszar całej Polski.

Poza osiąganymi wynikami, warta podkreślenia jest także wysokiej jakości obsługa ze strony opiekuna handlowego oraz pozycjonera, którzy zawsze służyli skuteczną pomocą zarówno w zakresie strategii marketingowej, jak również technicznych aspektów naszej strony www.

Reasumując, współpraca z firmą SEMPIRE zapewnia wysoki poziom zadowolenia z obsługi i osiągnięć uzyskiwanych przez nasz serwis internetowy w wyszukiwarce Google. Polecamy tę agencję każdemu, kto poszukuje usług rzetelnego i skutecznego pozycjonowania.

Przemysław Dubiec – Członek Zarządu
Geodezja Jankowski

Współpracę z agencją SEMPIRE oceniam bardzo wysoko. Zlecone usługi pozycjonowania mojej strony www realizowane są z dużą skutecznością i zostały w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb mojej firmy. Już w pierwszym miesiącu z zadowoleniem odnotowałem stopniowe wzrosty pozycji witryny (…)

referencje

Współpracę z agencją SEMPIRE oceniam bardzo wysoko. Zlecone usługi pozycjonowania mojej strony www realizowane są z dużą skutecznością i zostały w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb mojej firmy.

Początkowo prace podjęte przez SEMPIRE opierały się na pozycjonowaniu strony dla fraz związanych z lokalizacją mojej firmy. Już w pierwszym miesiącu z zadowoleniem odnotowałem stopniowe wzrosty pozycji witryny dla tychże słów kluczowych.

Po sugestiach ze strony agencji, w styczniu 2018 roku podjąłem decyzję o promowaniu strony internetowej także na frazy powiązane z drugim oddziałem mojej firmy. Działania te połączone zostały z zaprojektowaniem i stworzeniem nowej wersji witryny. Realizacji tego zlecenia podjął się jeden z partnerów biznesowych agencji, z którym pozycjoner na bieżąco omawiał wiele istotnych dla SEO szczegółów. Zależało mi przede wszystkim, aby przejście na nową wersję było płynne, nie spowodowało utraty wypracowanych do tej pory wyników, jak również pozwoliło na jeszcze lepsze zwiększenie zasięgu strony. Od tego czasu pozycje dla fraz związanych z obiema lokalizacjami sukcesywnie rosną, a statystyki strony wskazują na coraz większy ruch. Obecnie wszystkie pozycjonowane frazy znajdują się w top 10 wyników wyszukiwania Google.

Podsumowując, polecam współpracę z agencją SEMPIRE każdej firmie, która poszukuje dla siebie szytych na miarę, optymalnych rozwiązań. Mój przykład pokazuje, że Klienci traktowani są indywidualnie, a realizowane prace dostosowywane są do konkretnych przypadków.

Jacek Jankowski – Właściciel
Owiterm

Z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że praca firmy SEMPIRE umożliwiła nam pozyskanie nowych klientów. W zauważalny sposób zwiększył się zasięg sprzedaży oferowanych przez nas towarów. Możemy polecić firmę SEMPIRE jako solidnego partnera w sposób solidny i odpowiedzialny wypełniającego swoje zobowiązania.

referencje

Firma SEMPIRE realizuje dla naszej firmy usługi pozycjonowania od grudnia 2017r. W zakresie usług znalazły się takie czynności jak:

 • analiza stanu strony internetowej
 • przygotowanie strategii działania
 • konsultacja i koordynacja planu działania z klientem
 • wdrożenie zmian w serwisie internetowym
 • prowadzenie nadzoru nad modyfikacjami i analiza sytuacji rynkowej
 • modyfikacja działań w odpowiedzi na zmiany w wyszukiwarkach

Oprócz usług pozycjonowania SEMPIRE we współpracy z nami prowadzi kampanię AdWords. Zakres obowiązków obejmuje:

 • przygotowanie kampanii we współpracy z klientem
 • konfiguracja i uruchomienie kont firmowych
 • analiza odpowiedzi rynku na kampanię
 • wdrażanie zmian

Z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że praca firmy SEMPIRE umożliwiła nam pozyskanie nowych klientów. W zauważalny sposób zwiększył się zasięg sprzedaży oferowanych przez nas towarów.
Możemy polecić firmę SEMPIRE jako solidnego partnera w sposób solidny i odpowiedzialny wypełniającego swoje zobowiązania.

Witold Warzeszka – Członek Zarządu
Promitto

Poza dużą wiedzą merytoryczną i efektywnością w działaniu, firma SEMPIRE to zespół bardzo sympatycznych ludzi, z którymi po prostu dobrze się współpracuje. Pracownicy są bezproblemowi i konkretni a są to cechy, które najbardziej pożądamy i doceniamy przy współpracy z kontrahentami.

referencje

Z firmą SEMPIRE współpracowaliśmy przez okres 12 miesięcy. Firma całkowicie wywiązała się z obowiązków i powierzonych im zadań. Przy pozycjonowaniu efekty były zauważalne z miesiąca na miesiąc.

Od początku zaufaliśmy firmie SEMPIRE i to był strzał w dziesiątkę, bo pracownicy firmy SEMPIRE, a w szczególności Pan Szymon Duda, dbali o naszą stronę internetową i jej pozycję w wynikach wyszukiwania Google podczas gdy my mogliśmy spokojnie zająć się prowadzeniem własnej działalności. Jednocześnie, mieliśmy stały nadzór nad pracą i analizowaliśmy wyniki wykonanych czynności poprzez comiesięczne raporty wysyłane przez specjalistów. Działania marketingowe odbyły się na najwyższym poziomie i sprawiły, że ukształtowaliśmy swój wizerunek, który wyróżnia się na tle konkurencji. Obecnie wyszukując naszą firmową stronę internetową przy użyciu fraz kluczowych, znajdziemy ją w kilku pierwszych pozycjach. Na szczególne uwzględnienie zasługuje fakt, że specjaliści cały czas byli dla nas otwarci i dostępni, zachęcali do zadawania pytań. Troszczyli się o naszą firmę w stu procentach, chętnie pomagali i rozwiązywali wiele kwestii.

Z czystym sumieniem możemy polecić firmę SEMPIRE jako fachowców od pozycjonowania stron internetowych. Poza dużą wiedzą merytoryczną i efektywnością w działaniu, firma SEMPIRE to zespół bardzo sympatycznych ludzi, z którymi po prostu dobrze się współpracuje. Pracownicy są bezproblemowi i konkretni a są to cechy, które najbardziej pożądamy i doceniamy przy współpracy z kontrahentami.

Magdalena Kołodziejczyk – Właściciel
Sanitatis

Rezultaty, jakie osiągnęła praca podjęta przez specjalistów z SEMPIRE, zrobiły na nas bardzo pozytywne wrażenie. Już w trzecim miesiącu współpracy większość promowanych fraz znalazła się w top10 naturalnych wyników wyszukiwania Google. To przekonało nas do kontynuowania kooperacji i jej rozbudowy.

referencje

Profesjonalizm, zaangażowanie, wysokie kompetencje – tymi słowami możemy określić realizowanie usług przez firmę SEMPIRE w ramach reklamy w Internecie naszego Centrum Opieki Zdrowotnej SANITATIS.

Rezultaty, jakie osiągnęła praca podjęta przez specjalistów z SEMPIRE, zrobiły na nas bardzo pozytywne wrażenie. Już w trzecim miesiącu współpracy większość promowanych fraz znalazła się w top10 naturalnych wyników wyszukiwania Google. To przekonało nas do kontynuowania kooperacji i jej rozbudowy. Po analizie fraz i szczegółowych konsultacjach ze specjalistami wybraliśmy dodatkowe wyrażenia kluczowe. Obecnie możemy cieszyć się rosnącą ilością zapytań od klientów, którzy zainteresowani są naszą ofertą opieki zdrowotnej z zakresu neurologii, psychoterapii, terapii małżeńskiej i seksuologii.

Poniżej umieszczamy wykres prezentujący wzrost kliknięć oraz wyświetleń w serwis tylko i wyłącznie z wyników pozycjonowanych.

Rekomendujemy firmę SEMPIRE jako rzetelnego partnera w biznesie. Zawsze możemy liczyć na wsparcie techniczne, szczegółowe wyjaśnienia i kreatywne rozwiązania zarówno w tematach pozycjonowania oraz kampanii AdWords, którą równolegle również wspólnie realizujemy. Cieszymy się, że mamy możliwość współpracy ze specjalistami, posiadającymi aktualną i bardzo bogatą wiedzę w zakresie reklamy internetowej.

Alicja Bezmienow – Centrum Opieki Zdrowotnej SANITATIS
Niezawodny Transkryptor

Współpracę z SEMPIRE oceniam bardzo wysoko, zarówno pod względem samego pozycjonowania, jak i doskonałej obsługi klienta. Pracownicy SEMPIRE w kontakcie z klientem odznaczają się dużą klasą. Wszystko odbywa się terminowo, kontakt telefoniczny i mailowy jest bardzo sprawny (…)

referencje

Współpracę z SEMPIRE oceniam bardzo wysoko, zarówno pod względem samego pozycjonowania, jak i doskonałej obsługi klienta. Pracownicy SEMPIRE w kontakcie z klientem odznaczają się dużą klasą. Wszystko odbywa się terminowo, kontakt telefoniczny i mailowy jest bardzo sprawny, członkowie zespołu SEMPIRE udzielają konkretnych, rzetelnych i obszernych informacji. Nie wypowiedzieli ani jednej negatywnej uwagi o konkurencji, mimo iż dawałam im ku temu sposobność. Budowali moje zaufanie na własnej rzetelności. Nic stosowali żadnych nieuczciwych technik manipulacji w celu pozyskania klienta, czym firma SEMPIRE zdobyła moją lojalność. Kontakt z doradcą handlowym nie skończył się w momencie spisania umowy, ale jest kontynuowany, co buduje pozytywną relację biznesową.

Dodatkowym atutem współpracy z SEMPIRE jest to, że nawet pod nieobecność osoby prowadzącej kontakt ze mną, nie odczułam, by jakość usług się obniżyła, ponieważ tymczasowy zastępca zapoznał się ze wszystkimi wcześniejszymi ustaleniami.

W każdym miesiącu otrzymuję raport o pozycji fraz w kolejnych tygodniach. Efekty pracy pozycjonerów były widoczne już po miesiącu – wyniki wszystkich pozycjonowanych fraz poprawiły się. Już po dwóch miesiącach 85% fraz znalazło się w Top 10. Współpracuję z firmą SEMPIRE od sześciu miesięcy i moja strona wciąż utrzymuje się wysoko w wynikach Google.

Doceniam również pracę copywriterów, gdyż na stronach katalogów branżowych zamieścili starannie przygotowane pod względem merytorycznym i językowym reklamy mojej firmy. Praca copywriterów jest dla mnie bardzo ważna, gdyż świadczę usługi z zakresu opracowywania tekstów.

Zasady współpracy z SEMPIRE są jasne i zawsze realizowane są wszystkie ustalenia z rozmów. Czuję się docenianym klientem, a w sytuacjach, gdy mam pytania, mogę skontaktować się zarówno z doradcą handlowym, jak i do spraw pozycjonowania, którzy zawsze proponują rozwiązania skuteczne i adekwatne do potrze mojej firmy. Z pełnym przekonaniem polecam firmę SEMPIRE wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają rzetelnego pozycjonera i partnera biznesowego z klasą.

Katarzyna Zawodnik – Właściciel
Inter Pisanie

Po rozpoczęciu współpracy, pozycjonerzy z SEMPIRE podjęli szereg niestandardowych działań, które pozwoliły na kreację nowego wizerunku naszej działalności. Od tego momentu nasz nowy serwis sukcesywnie zwiększa swoją widoczność w Internecie.

referencje

Mocną stroną firmy SEMPIRE jest doświadczona i kompetentna kadra, która potrafi dobrać odpowiednie narzędzia do każdego indywidualnego przypadku. Dzięki specjalistom SEO z SEMPIRE witryna internetowa naszej firmy sukcesywnie zwiększa swoją widoczność w Internecie.

Po rozpoczęciu współpracy, pozycjonerzy z SEMPIRE podjęli szereg niestandardowych działań, które pozwoliły na kreację nowego wizerunku naszej działalności. Od tego momentu nasz nowy serwis sukcesywnie zwiększa swoją widoczność w Internecie.

Dzięki profesjonalnym działaniom agencji SEO SEMPIRE z Poznania nasza strona www może być skutecznie promowana w sieci. Nasza nowa domena została wypozycjonowana w krótkim czasie na najważniejsze słowa kluczowe, jednocześnie zwiększając zasięg wyrażeń z długiego ogona. Tak szybki wzrost pozycji naszej strony www oraz budowa silnej i zaufanej marki pozwala osiągać nam zadowalające efekty biznesowe.

Firma SEMPIRE to rzetelny partner w biznesie, który znajduje optymalne rozwiązania dla Klienta, nawet jeśli wymagają one nieszablonowego podejścia.

Jakub Lewandowski
Baumart

Prowadzona przez SEMPIRE kampania daje satysfakcjonujące efekty (…). Zapewniamy, że współpraca z agencją SEMPIRE to najlepszy krok do skutecznego promowania własnych usług, można tu znaleźć pełen profesjonalizm oraz miłą i kreatywną obsługę ze strony Pracowników.

referencje

Nasza firma, od lat zajmująca się projektowaniem wnętrz, ma przyjemność zarekomendować agencję SEMPIRE jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera, prowadzącego dla nas skuteczne działania w zakresie optymalizacji i pozycjonowania strony.

Z satysfakcją stwierdzamy, że dzięki pracom przeprowadzonym przez specjalistów z SEMPIRE pozycja naszej witryny zdecydowanie wzrosła (z pozycji między 17 a ponad 50), ukazując się w top10 wyników wyszukiwania Google na najważniejsze dla naszej działalności słowa kluczowe. Lokaty te utrzymywane są regularnie, w wynikach wyszukiwania zachowujemy stabilne pozycje na pierwszej stornie. Ponadto, mimo promocji na rynku lokalnym, narzędzie Google Search Console wskazuje, że w ciągu ostatnich 28 dni nasza witryna widoczna była aż na 189 fraz kluczowych.

Prowadzona przez SEMPIRE kampania daje satysfakcjonujące efekty, przekładające się na wzrost zainteresowania naszą stroną www i zwiększenie liczby Klientów realnie poszukujących projektanta wnętrz. Zapewniamy, że współpraca z agencją SEMPIRE to najlepszy krok do skutecznego promowania własnych usług, można tu znaleźć pełen profesjonalizm oraz miłą i kreatywną obsługę ze strony Pracowników.

Katarzyna Bauman – Właściciel
Świat Rolet

Agencję SEMPIRE wyróżnia pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera, miła obsługa i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Specjaliści z SEMPIRE pomogli nam w dotarciu do szerszego grona odbiorców w Internecie.

referencje

Nasza firma Świat Rolet korzysta z usług świadczonych przez agencję SEMPIRE w zakresie pozycjonowania strony internetowej. Po owocnej współpracy, jesteśmy przekonani, że powierzyliśmy tę kwestię grupie prawdziwych specjalistów.

Agencję SEMPIRE wyróżnia pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera, miła obsługa i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Specjaliści z SEMPIRE pomogli nam w dotarciu do szerszego grona odbiorców w Internecie. Nasza witryna została dobrze zoptymalizowana, dzięki czemu widocznie wzrosła jej pozycja w wynikach. Przełożyło się to na zwiększenie aktywności naszych potencjalnych klientów i powiększyło sprzedaż naszych produktów.

Z czystym sumieniem pragniemy polecić firmę SEMPIRE, jako godnego zaufania i rzetelnie świadczącego swoje usługi partnera biznesowego.

Paweł Lesiak – Właściciel
Źródło Mowy

Usługi dostosowane do naszych potrzeb, rzetelna realizacja założonych celów i widoczne efekty pozwalają nam na rekomendację firmy SEMPIRE. Profesjonalne podejście oraz skuteczność działań to najważniejsze cechy, wyróżniające SEMPIRE spośród innych agencji internetowych.

referencje

Centrum Logopedii Źródło Mowy podjęło współpracę z firmą SEMPIRE z Poznania w zakresie promocji firmy w Internecie. To co wyróżnia agencję SEMPIRE, to systematyczna i rzetelna realizacja powierzonych zadań, wzorowy kontakt oraz zespół doświadczonych specjalistów.

Koordynacja działań w zakresie pozycjonowania pozwoliła osiągnąć bardzo dobre efekty już w drugim miesiącu współpracy. Obecnie nasza strona internetowa znajduje się na kilku pierwszych pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania, dla kluczowych dla naszej działalności fraz. Według narzędzia Google Search Console w ostatnich 28 dniach nasza witryna wyświetliła się łącznie na 153 frazy (przy założeniu, że nasza działalność kierowana jest na rynek lokalny). Ponadto, dane pokazują, że nastąpiło podwojenie klikalności w naszą stronę z naturalnych wyników wyszukiwania oraz podwojenie liczby wyświetleń w naturalnych wynikach wyszukiwania już w drugim miesiącu współpracy. To bardzo zadowalający wynik, jasno obrazujący, że podjęte przez agencję SEMPIRE prace wpłynęły na znaczącą poprawę widoczności naszej oferty wśród Internautów.

Usługi dostosowane do naszych potrzeb, rzetelna realizacja założonych celów i widoczne efekty pozwalają nam na rekomendację firmy SEMPIRE. Profesjonalne podejście oraz skuteczność działań to najważniejsze cechy, wyróżniające SEMPIRE spośród innych agencji internetowych.

Karolina Wielopolska – Właściciel
Hipokrates

Współpraca z SEMPIRE w zakresie pozycjonowania naszej strony trwa już wiele miesięcy, od początku umowy stała się dla nas bardzo owocna i pozwoliła na stałe pozyskanie nowych Pacjentów, dzięki pełnemu wykorzystaniu możliwości wyszukiwarki Google.

referencje

Z przyjemnością pragniemy zarekomendować agencję SEMPIRE jako zaufanego partnera w rozwiązaniach wspierających promocję naszej działalności w Internecie.

Współpraca z SEMPIRE w zakresie pozycjonowania naszej strony trwa już wiele miesięcy, od początku umowy stała się dla nas bardzo owocna i pozwoliła na stałe pozyskanie nowych Pacjentów, dzięki pełnemu wykorzystaniu możliwości wyszukiwarki Google. Cechy takie, jak skrupulatność, szybka realizacja prac optymalizacyjnych oraz fachowy consulting ze strony zespołu powodują, że czujemy się starannie obsłużeni przez kompetentną kadrę.

Jesteśmy pewni, że dalsza współpraca z agencją SEMPIRE będzie owocować kolejnymi udanymi projektami.

dr n. med. Piotr Bojko
Mako Studio

Zespół specjalistów z SEMPIRE wyróżnia doświadczenie i profesjonalizm. (...). Moja strona internetowa jest lepiej widoczna w sieci, dzięki czemu znalezienie jej przez użytkowników zainteresowanych moimi usługami jest dużo łatwiejsze.

referencje

Pozycjonowanie strony makostudio.pl powierzyłam agencji SEMPIRE w 2017 roku. Od początku współpracy indywidualnie przydzielony pozycjoner podjął niezbędne prace optymalizacyjne nad moim serwisem, dzięki którym mogłam obserwować wzrosty pozycji jego w wynikach wyszukiwania.

Obecnie mogę stwierdzić, że optymalizacja serwisu pod kątem wyszukiwarek stanowi bardzo dobre wsparcie w budowaniu wizerunku firmy. Moja strona internetowa jest lepiej widoczna w sieci, dzięki czemu znalezienie jej przez użytkowników zainteresowanych moimi usługami jest dużo łatwiejsze.

Zespół specjalistów z SEMPIRE wyróżnia doświadczenie i profesjonalizm. Z uwagi na dobrze układającą się współpracę z tą agencją, rekomenduję świadczone przez nią usługi SEO jako sposób na nowoczesną i skuteczną reklamę w Internecie.

Dobrawa Brzezińska
Kancelaria Furmanczuk

Już w pierwszych miesiącach współpracy frazy, na których nam najbardziej zależało znalazły się w top 10 (...) Rekomendujemy SEMPIRE, jako rzetelną agencję SEO, spełniającą założone cele marketingu internetowego. Pracujące tu grono specjalistów wykazuje zaangażowanie i służy doradztwem w zakresie skutecznej reklamy w sieci.

referencje

Współpracę z firmą SEMPIRE rozpoczęliśmy niespełna rok temu. Wspólnie z agencją podjęliśmy działania mające na celu wypromowanie naszego serwisu na najważniejsze hasła kluczowe dla funkcjonowania kancelarii. Już w pierwszych miesiącach współpracy frazy, na których nam najbardziej zależało znalazły się w top 10, a w kolejnych miesiącach współpracy w top 5 wyników wyszukiwania.

Agencja SEMPIRE oprócz wypromowania naszej strony www na konkretne pozycje, pomaga nam w poszukiwaniu i realizacji rozwiązań, pozwalających na pozyskiwanie większej ilości zapytań z rynku. Dokonując kolejnych analiz serwisu, specjaliści z SEMPIRE starają się jak najlepiej dopasować obecną strategię SEO, tak abyśmy uzyskiwali satysfakcjonujący efekt biznesowy.

Podsumowując: rekomendujemy SEMPIRE, jako rzetelną agencję SEO, spełniającą założone cele marketingu internetowego. Pracujące tu grono specjalistów wykazuje zaangażowanie i służy doradztwem w zakresie skutecznej reklamy w sieci.

Magdalena Furmańczuk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.