Czas spędzony na stronie co to jest - czas spędzony na stronie, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest czas spędzony na stronie - czas spędzony na stronie, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: czas przebywania na stronie

Co to jest czas spędzony na stronie ?
Co to jest czas spędzony na stronie ?

Czas spędzony na stronie (ang. Time on Site) to czas, jaki użytkownicy spędzają na danej stronie internetowej. Jest to ważne narzędzie do analizy zachowań użytkowników i ich zaangażowania w serwisie. Im dłużej użytkownik pozostaje na stronie, tym większa szansa na to, że przeczyta on ważne informacje, skorzysta z oferty lub dokona zakupu. 

Jednocześnie, czas spędzony na stronie może być także wskaźnikiem problemów, takich jak trudność w nawigacji, brak interesujących treści lub długi czas ładowania strony.

Time on Site można analizować wraz z innymi metrykami, takimi jak wskaźnik odrzuceń (bounce rate) i konwersje, aby uzyskać pełniejszy obraz zachowań użytkowników w serwisie.
 

Sprawdź również: wskaźnik odrzuceń

Definicja pojęcia czas spędzony na stronie - czas spędzony na stronie
czas przebywania na stronie
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.