Yelp co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Yelp, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest Yelp?
Co to jest Yelp?

Yelp to amerykańska platforma internetowa, która umożliwia użytkownikom przeglądanie, wyszukiwanie i dodawanie opinii o różnego rodzaju firmach, takich jak restauracje, sklepy, salony piękności czy warsztaty samochodowe. Yelp służy jako narzędzie do oceny jakości usług i produktów oraz jako źródło informacji dla potencjalnych klientów.

Serwis działa na zasadzie społecznościowej, dzięki czemu użytkownicy mogą dzielić się swoimi opiniami, zdjęciami i doświadczeniami z innymi użytkownikami.

Yelp oferuje również narzędzia do zarządzania firmami, takie jak opcja dodawania informacji kontaktowych, godzin otwarcia czy menu, a także funkcje reklamowe i narzędzia do śledzenia wyników kampanii reklamowych. Yelp jest dostępny w wielu krajach, w tym także w Polsce.
 

Definicja pojęcia Yelp
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.