Framework co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Framework, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest Framework?
Co to jest Framework?

Framework to kompletny zestaw narzędzi, bibliotek i standardów, które pomagają w budowie aplikacji lub systemów informatycznych.

Frameworki są tworzone, aby ułatwić i przyspieszyć pracę programistów oraz zapewnić spójną strukturę i funkcjonalność aplikacji. Mogą obejmować wiele funkcji, takich jak modele danych, kontrolery, widoki, narzędzia do obsługi baz danych, systemy routingu, autoryzacji użytkowników i wiele innych.

Frameworki są często dostarczane w postaci bibliotek, które mogą być wykorzystywane w aplikacjach internetowych, desktopowych, mobilnych i innych projektach programistycznych. Popularne przykłady frameworków to Django dla języka Python, Ruby on Rails dla języka Ruby, Laravel dla języka PHP czy React dla języka JavaScript.

Sprawdź również: Python, Ruby, co to jest PHP, co to jest JavaScript,

Definicja pojęcia Framework
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.