Google Alerts co to jest - alerty Google, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Google Alerts - alerty Google, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest Google Alerts?
Co to jest Google Alerts?

Google alerts (alerty Google) to usługa, dzięki której użytkownik może otrzymywać powiadomienia o nowych publikacjach w interesującym go temacie.

Google alerts jest usługą wykrywania i powiadamiania o zmianie treści, która jest oferowana przez Google. Wysyła ona do użytkownika wiadomości e-mail, gdy znajdzie nowe wyniki pasujące do wyszukiwanego przez niego hasła.

Użytkownik może wybrać częstotliwość otrzymywania e-maili, a także zdecydować, czy chce wiedzieć o każdej nowej treści z branży, czy interesują go tylko treści uznane przez Google za najlepsze. Możliwy jest także dobór źródeł, z których mają pochodzić dostarczane informacje.

Aby skorzystać z alertów Google, należy zalogować się na maila i wejść na stronę https://www.google.pl/alerts, a następnie ustawić wybrane parametry.

Sprawdź również: co to jest Google

Definicja pojęcia Google Alerts - alerty Google
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.