Pop-under co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Pop-under, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest Pop-under?
Co to jest Pop-under?

Pop-under oznacza rodzaj okna internetowego, które otwiera się automatycznie w tle strony, za oknem przeglądarki, w której użytkownik aktualnie przegląda zawartość. W przeciwieństwie do pop-upów, pop-under nie przysłania bezpośrednio zawartości strony ani nie zmusza użytkownika do natychmiastowego zwrócenia na nie uwagi.

Pop-under pojawia się zwykle, gdy użytkownik wykonuje określone działanie, takie jak kliknięcie na link czy otwarcie nowej strony. Z racji tego, że pop-under otwiera się w tle, użytkownik może nie zauważyć okna aż do momentu, gdy zamknie lub zminimalizuje główne okno przeglądarki.

Podobnie jak pop-upy, pop-undery są stosowane w celach marketingowych, takich jak promowanie ofert, produktów czy usług. Chociaż są mniej inwazyjne niż pop-upy, nadal mogą być odbierane przez użytkowników jako irytujące i niechciane.

Przeglądarki internetowe oraz dodatki oferują opcje blokowania pop-undery, co może ograniczyć ich skuteczność. Jeśli jednak zdecydujesz się na wykorzystanie pop-undery na swojej stronie, warto zadbać o wartościową treść oraz umożliwić łatwe zamknięcie okna, aby nie utrudniać doświadczenia użytkowników na stronie.

Sprawdź również: co to jest pop-up

Definicja pojęcia Pop-under
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 2 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.