Co to jest Business Site Google, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Business Site Google, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: kreator stron internetowych Google

Kreator stron Google My Business (znany również jako Google My Business Website Builder) to narzędzie oferowane przez Google, które umożliwia firmom i przedsiębiorcom stworzenie prostej strony internetowej za darmo w ramach platformy Google My Business.

Kreator stron Google Business Site umożliwia łatwe tworzenie stron internetowych, bez konieczności posiadania wiedzy technicznej. W narzędziu dostępne są szablony stron, a użytkownik może wybrać odpowiedni dla swojego biznesu i dostosować go do swoich potrzeb. W kreatorze stron można m.in. dodawać zdjęcia, informacje o firmie, godziny pracy, formularze kontaktowe i linki do innych stron.

Strony stworzone w kreatorze stron Google Business Site są w pełni responsywne, co oznacza, że są dostosowane do wyświetlania na różnych urządzeniach mobilnych i komputerach. Strony te są również bezpieczne i chronione przed atakami hakerskimi.

Głównym celem Kreatora stron Google My Business jest ułatwienie przedsiębiorcom i firmom, które nie posiadają jeszcze swojej strony internetowej, na zbudowanie wizytówki swojego biznesu w Internecie. Strony stworzone w tym narzędziu są łatwe do znalezienia w wyszukiwarce Google i pojawiają się na pierwszych stronach wyników wyszukiwania, co pozwala na przyciągnięcie nowych klientów i zwiększenie zasięgu biznesu.

Sprawdź również: co to jest www, GMF

Definicja pojęcia Business Site Google
kreator stron internetowych Google
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.