Co to jest Business Site Google, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Business Site Google, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: kreator stron internetowych Google

Co to jest Business Site Google?
Co to jest Business Site Google?

Kreator stron Google My Business (znany również jako Google My Business Website Builder) to narzędzie oferowane przez Google, które umożliwia firmom i przedsiębiorcom stworzenie prostej strony internetowej za darmo w ramach platformy Google My Business.

Kreator stron Google Business Site umożliwia łatwe tworzenie stron internetowych, bez konieczności posiadania wiedzy technicznej. W narzędziu dostępne są szablony stron, a użytkownik może wybrać odpowiedni dla swojego biznesu i dostosować go do swoich potrzeb. W kreatorze stron można m.in. dodawać zdjęcia, informacje o firmie, godziny pracy, formularze kontaktowe i linki do innych stron.

Strony stworzone w kreatorze stron Google Business Site są w pełni responsywne, co oznacza, że są dostosowane do wyświetlania na różnych urządzeniach mobilnych i komputerach. Strony te są również bezpieczne i chronione przed atakami hakerskimi.

Głównym celem Kreatora stron Google My Business jest ułatwienie przedsiębiorcom i firmom, które nie posiadają jeszcze swojej strony internetowej, na zbudowanie wizytówki swojego biznesu w Internecie. Strony stworzone w tym narzędziu są łatwe do znalezienia w wyszukiwarce Google i pojawiają się na pierwszych stronach wyników wyszukiwania, co pozwala na przyciągnięcie nowych klientów i zwiększenie zasięgu biznesu.

Sprawdź również: co to jest www, GMF

Definicja pojęcia Business Site Google
kreator stron internetowych Google
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.