Featured Snippets co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Featured Snippets, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest Featured Snippets?
Co to jest Featured Snippets?

Featured Snippets są to wybrane przez wyszukiwarkę Google fragmenty treści ze stron, które przedstawiają odpowiedź na pytanie użytkownika. Wyświetlają się na szczycie wyników wyszukiwania. Dzięki temu użytkownik otrzymuje informację, bez konieczności otwierania żadnej strony.

Pojęcie Featured Snippets odnosi się do funkcjonalności wyszukiwarki Google, której celem jest udzielenie jednoznacznej, szybkiej odpowiedzi użytkownikowi. Fragmenty z informacją pobierane są przez algorytm Google i prezentowane w Answer Boxie w SERP-ie.

Featured Snippets to fragment z najważniejszą informacją odnoszącą się do wprowadzonego zapytania, która wyświetla się w wynikach wyszukiwania Google. Oprócz tekstu zostaje zaprezentowana również grafika główna strony, URL i tytuł.

featured snippets w google
Featured Snippets w Google

 

Sprawdź również: co to jest Rich Snippets, co to jest dane strukturalne, co to jest URL, co to jest SERP, co to jest Answer Box, co to jest Google

Definicja pojęcia Featured Snippets
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.