Networking co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest networking, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest networking?
Co to jest networking?

Networking oznacza nawiązywanie relacji zawodowych w celu rozwoju biznesu, poszerzenia sieci kontaktów czy zdobycia nowej wiedzy. Strategia ta opiera się na wzajemnym zaufaniu i budowaniu długotrwałych relacji opartych na wzajemnych korzyściach.

Pojęcie networking nie ma swojego odpowiednika w języku polskim. Wyraża się on poprzez udział w branżowych targach, konferencjach i innych wydarzeniach, udzielanie się na forach i grupach dyskusyjnych czy nawiązywanie kontaktów poprzez media społecznościowe jak LinkedIn, GoldenLine czy Facebook.

Networking to doskonały sposób na to, aby zaznaczyć na rynku obecność swojej marki, zwiększyć zaufanie i wiarygodność wśród klientów, a nawet pozyskać nowych. Pozwala zamienić kontakty na kontrakty, dlatego stanowi obowiązek każdego przedsiębiorcy nie tylko tego początkującego.

Sprawdź również: co to jest social media, co to jest Facebook, co to jest LinkedIn

Definicja pojęcia networking
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.