Facebook (FB) co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Facebook (FB), co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Facebook (w skrócie FB) to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych, który umożliwia komunikację pomiędzy zarejestrowanymi użytkownikami, a także publikowanie zdjęć, wideo, tworzenie grup czy udostępnianie linków. Platforma jest stale udoskonalana, dzięki czemu z roku na rok jej użytkownicy mogą korzystać z coraz to nowszych funkcjonalności.

Pierwotnie Facebook powstał z myślą o dostarczaniu rozrywki studentom Uniwersytetu Harvarda, jednak bardzo szybko urósł do rangi międzynarodowego serwisu społecznościowego. Jego twórcą jest Mark Zuckerberg.

Facebook to obecnie bardzo istotny kanał komunikacji dla firm, które mogą tworzyć swoje profile i publikować na nich angażujące odbiorców materiały czy prowadzić kampanię za pomocą Facebook Ads.

Sprawdź również: co to jest Facebook Ads, co to jest social media

Sprawdź na blogu:

Definicja pojęcia Facebook
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.