SentiOne co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest SentiOne, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest SentiOne?
Co to jest SentiOne?

SentiOne to narzędzie służące do monitorowania internetu i opinii użytkowników na temat produktów lub usług danej firmy. Dzięki SentiOne w skuteczny sposób można czuwać i dbać o wizerunek marki w sieci. Oprogramowanie daje możliwość lepszej kontroli nad rozpowszechnianymi w internecie opiniami klientów.

SentiOne jest programem, który pozwala firmom i organizacjom śledzić na bieżąco reakcje odbiorców. Dzięki specjalnym algorytmom narzędzie eksploruje sieć i namierza wszystkie opinie oraz wzmianki na temat oferty i firmy w mediach społecznościach, wyszukiwarkach i na blogach. Umożliwia przechowywanie wszystkich ocen użytkowników w jednym miejscu, ułatwiającym analizę zebranych danych.

Dzięki SentiOne przedsiębiorcy mogą zapanować nad ewentualnym kryzysem wizerunkowym, śledzić stosunek użytkowników do marki i dostrzec zmiany w opiniach na jej temat, a także odpowiednio szybko reagować i wprowadzić strategię związaną z wizerunkiem biznesowym w sieci.
 

Sprawdź również: wizerunek firmy w internecie, co to jest media społecznościowe, wyszukiwarka, co to jest blog

Definicja pojęcia SentiOne
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.