Citation flow (CF) co to jest - wskaźnik ilości linków przychodzących, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest citation flow (CF) - wskaźnik ilości linków przychodzących, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest citation flow?
Co to jest citation flow?

Pojęcie citation flow (CF) zostało stworzone przez firmę Majestic i oznacza wskaźnik ilości linków przychodzących. Przyjmuje skalę od 0 do 100 i ocenia wartość linku na podstawie liczby powiązanych z nim backlinków.

Wskaźnik citation flow jest nierozerwalnie powiązany z innym wskaźnikiem stworzonym przez Majestic – trust flow (TF), oceniającym nie liczbę, lecz jakość backlinków.

Citation flow jest zadowalający, gdy jego wartość jest zbliżona do wartości TF. W przypadku gdy trust flow jest nieznacznie wyższy niż citation flow, można mówić o wartościowych linkach, gdy jednak różnica jest znacząca, może wskazywać na nienaturalny profil linków. Natomiast odwrotna sytuacja, gdzie CF jest wyższy od TF świadczy o linkach przychodzących słabej jakości.

Sprawdź również: co to jest Majestic, co to jest trust flow, co to jest backlink

Definicja pojęcia citation flow - wskaźnik ilości linków przychodzących
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.