Majestic co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Majestic, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest Majestic?
Co to jest Majestic?

Majestic jest narzędziem SEO, które analizuje linki zwrotne, kierujące użytkowników do danej strony internetowej. Oprogramowanie bada linki, biorąc pod uwagę zarówno dane historyczne, jak i dane aktualne. W ramach Majestic specjalista SEO ma do dyspozycji m.in. wskaźniki Trust Flow i Citation Flow, dzięki którym można określić liczbę oraz jakość linków.

Majestic to aplikacja, która ma wiele funkcjonalności. Umożliwia ona weryfikację profilu linkowego nie tylko domeny, która poddawana jest badaniu, ale również linków witryn konkurencyjnych. Ponadto za pomocą Majestic możliwe jest generowanie raportów, filtrowanie wyników czy sortowanie serwisów, z których kierowane są linki, według wysokości współczynnika zaufania.

Sprawdź również: co to jest specjalista SEO, co to jest narzędzia SEO, co to jest Trust Flow, co to jest Citation Flow, co to jest backlink, co to jest link

Definicja pojęcia Majestic
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.