Partial match anchor (PMA) co to jest - częściowo dopasowany anchor, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest partial match anchor (PMA) - częściowo dopasowany anchor, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest partial match anchor?
Co to jest partial match anchor?

Partial match anchor (PMA, częściowo dopasowany anchor) jest kotwicą, czyli treścią odnośnika, która zawiera frazę kluczową w zmienionej formie. Aby można było uznać kotwicę za PMA, muszą się w niej znajdować wszystkie słowa zapytania, ale nie dokładna fraza.

Partial match anchor jest rozwiązaniem, które pozwala na bardziej swobodne używanie zwrotów kotwicy i daje przy tym informację robotom sieciowym o słowach kluczowych. Dzięki temu pozytywnie wpływają na pozycjonowanie witryny, na której się znajdują.

Sprawdź również: co to jest URL, co to jest link, co to jest słowa kluczowe, co to jest anchor, co to jest exact match anchor

Definicja pojęcia partial match anchor - częściowo dopasowany anchor
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.