RedCart co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest RedCart, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest RedCart?
Co to jest RedCart?

RedCart to opensource'owy system, funkcjonujący w modelu SaaS, który ułatwia tworzenie sklepów internetowych. Za pomocą tego oprogramowania możliwe jest budowanie własnego sklepu e-commerce, jak i prowadzenie sprzedaży za pośrednictwem takich serwisów jak Allegro czy eBay.

RedCart jest programem, który pozwala na pełną kontrolę nad funkcjami, wspierającymi prowadzenie e-handlu i działalności firmy w sieci. Oprogramowanie oferuje także wiele integracji m.in. z dostawcami oraz hurtowniami. Co więcej,  RedCart umożliwia przeniesienie biznesu na rynki zagraniczne, dzięki opcji wyboru języka.

Interfejs RedCart charakteryzuje się niezwykłą prostotą i intuicyjnością. W zakresie funkcjonalności znalazły się szablony oraz narzędzia pomagające w budowaniu zarówno samego e-sklepu, jak i wspierające przedsiębiorców w efektywnym prowadzeniu sprzedaży online.
 

Sprawdź również: co to jest open source, co to jest SaaS, co to jest e-commerce, interfejs, co to jest Allegro, co to jest eBay

Definicja pojęcia RedCart
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.