Instastories - relacja na Instagramie - co to jest, co oznaczają, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | SEMPIRE

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest instastories - relacja na Instagramie, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: Instagram Story, story, stories

Instastories (instastory, story, stories, relacja na Instagramie) to jeden ze sposobów publikowania treści na Instagramie. Relacja może zawierać zdjęcia, filmy, animacje lub po prostu plansze wypełnione treścią. Do tej pory pojedyncza relacja trwała 15 sekund, obecnie czas ten został wydłużony do 60 sekund.

Instastories to format, który jest dostępny dla użytkowników jedynie przez 24 godziny. Po tym czasie znika, chyba że właściciel profilu zdecyduje się zapisać go w zakładce “wyróżnione relacje”.

Relacje na Instagramie pozwalają prezentować swoją codzienność i być w stałym kontakcie z obserwatorami. Są one chętnie wykorzystywane również przez firmy, które w ten sposób mogą poinformować swoich odbiorców o nowym produkcie, poznać ich opinie dzięki możliwości przeprowadzenia ankiety, czy odpowiedzieć na zadawane pytania.

Sprawdź również: co to jest social media, co to jest Instagram

Definicja pojęcia instastories - relacja na Instagramie
Instagram Story, story, stories
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.