Stories co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Stories, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest Stories?
Co to jest Stories?

Relacje, znane także jako Stories, to format publikacji w mediach społecznościowych, który pozwala użytkownikom na tworzenie i udostępnianie krótkotrwałych, pionowych treści multimedialnych, takich jak zdjęcia, wideo, teksty, naklejki czy efekty. Główną cechą charakterystyczną relacji jest ich tymczasowość – zazwyczaj znikają one automatycznie po 24 godzinach od opublikowania.

Format relacji (Stories) jest dostępny na różnych platformach społecznościowych, takich jak:

  • Instagram: Instagram Stories to funkcja, która pozwala użytkownikom tworzyć i udostępniać relacje, korzystając z różnych narzędzi do edycji i personalizacji treści. Można je przeglądać na górze strony głównej aplikacji oraz na profilach użytkowników.
  • Facebook: Facebook również wprowadził funkcję Stories, która działa na podobnych zasadach jak Instagram Stories. Użytkownicy mogą tworzyć i udostępniać relacje na swoich profilach, a ich znajomi mogą je przeglądać na górze strony głównej aplikacji.
  • Snapchat: Snapchat jest pionierem formatu Stories. Użytkownicy mogą tworzyć krótkie, pionowe wideo, zdjęcia i inne treści, które znikają po 24 godzinach. Snapchat Stories są przeglądane na ekranie Discover oraz na profilach użytkowników.

Format relacji (Stories) umożliwia użytkownikom łatwe i szybkie tworzenie atrakcyjnych, angażujących treści, które oddziałują na emocje odbiorców, budują więzi społeczne oraz promują marki, produkty czy usługi.

Sprawdź również: co to jest Instastories, co to jest Instagram Stories Ads, co to jest Facebook Stories Ads, Snapchat Stories Ads, LinkedIn Stories Ads

Definicja pojęcia Stories
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.