Dlaczego warto powierzyć pozycjonowanie stron Agencji SEMPIRE
Powody dla których warto współpracować

Dlaczego pozycjonowanie stron z Agencją SEMPIRE?

Wiemy jak ważny jest wybór agencji SEO, partnera biznesowego odpowiedzialnego za marketing internetowy firmy od którego zależy rozwój Twojego biznesu.

To gdzie Twoja firma będzie się znajdowała, za 1,3 lub 5 lat – jakie będzie generowała zyski, jak będzie realizowała swoje cele biznesowe, jak silną i rozpoznawalną marką się stanie zależy od realizacji jej strategii marketingowej w Internecie, w tym od skutecznego pozycjonowania strony w Google.

Pozycjonowanie witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania ma nieograniczony zasięg i pozwala na dotarcie ze swoimi produktami i usługami do ogromnej liczby potencjalnych klientów czyli ponad 92% polskich internautów korzystających z wyszukiwarki Google.pl.

W SEMPIRE dostarczamy sprawdzone i kompleksowe rozwiązania, które w maksymalny sposób pozwalają wykorzystać potencjał Internetu. Już na etapie pierwszych rozmów przygotowujemy rozbudowaną strategię reklamową pod pozycjonowowanie lokalne, SEO ogólnopolskie lub pozycjonowanie sklepu internetowego. Pokazujemy analizy popularnych fraz kluczowych i dodatkowe dane przedstawiające potencjał strony i działania podejmowane przez bezpośrednich konkurentów.

Do współpracy szukamy firm realnie zainteresowanych tym by ich strony internetowe zaczęły być widoczne w Google, zaczęły pozyskiwać nowych użytkowników, zaczęły sprzedawać – były liderami w swojej branży. Interesuje nas długofalowa współpraca, partnerskie relacje i wspólne dążenie do realizacji celów biznesowych.

 • Indywidualne podejście

  Każda współpraca w zakresie pozycjonowania strony w Google czy realizacji kampanii reklamowych Google Ads rozpoczyna się od indywidualnej analizy strony, branży, konkurentów, wyboru fraz kluczowych i zakresu prac. Dobrze przygotowana strategia reklama w wyszukiwarce internetowej do podstawa do realizacji najważniejszych celów biznesowych.

 • Doświadczenie

  Kilkunastoletnie doświadczenie w branży SEM i SEO pozwoliło nam na łączną realizację ponad 1000 projektów SEO, dzięki którym wypracowaliśmy skuteczne techniki optymalizacji i pozycjonowania stron w Google, a zakres naszych prac mogliśmy skutecznie wykorzystać niemalże w każdej branży. Dzięki przeprowadzaniu licznych testów i analiz potrafimy przewidzieć działania występujące w algorytmach wyszukiwarki i sprawnie dopasować się do zachodzących zmian.

 • Technologia

  Na przestrzeni lat rozwinęliśmy autorskie systemy które pomagają dostarczać precyzyjne analizy i wnioski oraz narzędzia istotnie wpływające na decyzje związane z kierunkami rozwoju stron internetowych. Zespół programistów przy udziale specjalistów SEO i SEM stale uczestniczy w ulepszaniu narzędzi dla naszych klientów; Nieustanny rozwój w tym zakresie daje nam możliwości usprawniania współpracy, a co za tym idzie przyspieszenie realizowanych dla Ciebie działań i związanych z nimi efektów pozycjonowania.

 • Zespół specjalistów

  Grupa specjalistów SEO i SEM to zawsze więcej pomysłów, więcej motywacji, szybsze i bardziej sprawne realizowanie celów i uzyskiwania efektów. Współpracując z nami jesteś otoczony fachowcami z zakresu rozwoju biznesu w Internecie, specjalistami SEO, SEM, technikami z branży IT, Copywriterami, którzy każdego dnia pracują na, aby Twoja była jak najbardziej widoczna i docierała do możliwie wielu potencjalnych klientów.

 • Skuteczne standardy

  Każda pozycjonowana w Google strona traktowana jest indywidualnie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie bezpiecznych i skutecznych standardów pracy w zakresie realizacji strategii SEO. Nawiązując współpracę możesz być pewien, że dokonałeś właściwego wyboru, a realizowane przez naszych specjalistów działania optymalizacyjne będą wykonywane z myślą o rozwoju Twojej firmy.

 • Bezpośredni kontakt

  Po rozpoczęciu współpracy otrzymujesz bezpośrednie kontakty do dwóch dedykowanych Tobie opiekunów – Specjalisty SEM oraz opiekuna SEO. Są oni dla Ciebie dostępni zawsze w godzinach pracy biura. Masz zatem możliwość wygodnego kontaktu telefonicznego, za pomocą poczty elektronicznej lub spotkania w siedzibie naszej firmy w celu omówienia istotnych dla Ciebie kwestii.

 • Przejrzysta umowa

  Pozycjonowanie strony w Google jest procesem długofalowym i taka też powinna być współpraca. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ustalenia których dokonujemy były jasne i przejrzyste. Czytelna umowa, którą otrzymujesz w dogodnej dla siebie formie w prosty sposób prezentuje szereg najważniejszych aspektów i działań, które będziemy realizować, aby skuteczne wypromować Twój serwis www.

 • Specjalistyczne doradztwo

  Marketing internetowy obejmuje wiele obszarów wymagających specjalistycznej wiedzy. Współpracując z nami zawsze możesz liczyć na kompetentną pomoc w zakresie pozycjonowania stron i reklam Google Ads. Chętnie zaprosimy na spotkanie, szkolenie, bądź dostarczymy dodatkowe informacje i analizy wspierające realizację usługi.

 • Profesjonalne narzędzia

  Korzystamy z autorskich systemów i najlepszych dostępnych na rynku narzędzi do analityki, optymalizacji pozycjonowania stron w Google. Dzięki temu możesz być pewien, że strategia pozycjonowania została opracowana na podstawie konkretnych danych, a realizowane prace prowadzone są w oparciu istotne do wypromowania strony parametry.

  Google Analytics
  Google Search Console
  Semstorm
  Senuto
  Semrush
  aHrefs
  Majestic
  MOZ
  Google Tag Manager
  Screaming Frog
 • Spektrum możliwości optymalizacyjnych

  Realizacje setek projektów pozycjonerskich spowodowała, że podczas naszych prac Specjaliści SEO pozycjonowali niemalże każdą dostępną na rynku platformę sklepową i oprogramowanie CMS do zarządzania stronami firmowymi. Wiedza ta pozwala nam na sprawne wdrażanie optymalizacji SEO i możliwie szybkie uzyskiwanie efektów z pozycjonowania stron.

  Wordpress
  Joomla
  Typo3
  PrestaShop
  Shoper
  Magento
  Click Shop
  WooCommerce
  IdoSell
  cStore
  Drupal
  OpenCart
  osCommerce
  Shopify
  Quick.Cart
  shopGold
  VirtueMart
  Sky-Shop
  Shoplo
  Selly
  RedCart
  ebexo
  GOshop
 • Efekty widoczne nawet po paru tygodniach

  Skuteczność pozycjonowania strony w Google jest uzależniona od ponad 200 czynników, w tym konkurencyjności branży, tematyki strony, jej autorytetu oraz jakości prezentowanych treści. Intensywne prace pozycjonerskie nad promocją stron naszych klientów pozwalają na poprawę widoczności serwisu i zdobywanie klientów nawet od pierwszych tygodni współpracy.

  Pozycjonowanie sklepów internetowych

  Pozycjonowanie stron firmowych

 • Potwierdzona skuteczność prac

  Grono naszych zadowolonych klientów wciąż rośnie, a my czerpiemy niesamowitą satysfakcję z powierzonych nam obowiązków i możliwości realnego wpływu na rozwój nowych jak i istniejących na rynku od wielu lat firm.

  Klienci doceniają Agencję SEO SEMPIRE za jakość realizowanych prac, realne efekty z pozycjonowania stron, merytoryczną wiedzę którą dzielą się w profesjonalny sposób. Jesteśmy skuteczni, słowni, terminowi i zawsze możesz na nas liczyć. W Agencji SEMPIRE masz wszystko czego potrzebujesz.

  Logo firmy 99rent

  Zapewniamy, że współpraca z agencją SEMPIRE to gwarancja skuteczności, profesjonalizmu oraz miłej i pomysłowej obsługi ze strony Pracowników.

  Klaudiusz Piwowarski - Dyrektor Operacyjny 99RENT Sp. z o.o.
  Logo firmy JedenŚlad

  Cenimy profesjonalizm zespołu, wysoką responsywność oraz – przede wszystkim – osiągane rezultaty. Z pewnością możemy polecić firmę SEMPIRE jako rzetelnego partnera dostarczającego obiecaną wartość biznesową.

  Łukasz Banach - Członek Zarządu Jeden Ślad Sp. z o.o.
  Logo firmy Adventure Quad

  Zamówiona przeze mnie usługa pozycjonowania mojej witryny spełniła założone oczekiwania, generując dużą aktywność na stronie i realne zainteresowanie moimi usługami. Podsumowując, pragnę zarekomendować firmę SEMPIRE. Jestem w pełni zadowolony ze współpracy i jej widocznych efektów.

  Norbert Bałenkowski - Właściciel Adventure Quad
  Logo firmy Sanitatis

  Rezultaty, jakie osiągnęła praca podjęta przez specjalistów z SEMPIRE, zrobiły na nas bardzo pozytywne wrażenie. Już w trzecim miesiącu współpracy większość promowanych fraz znalazła się w top10 naturalnych wyników wyszukiwania Google

  Alicja Bezmienow - Właścicielka Sanitatis Sp. z o.o.
01. Napisz do nas lub zadzwoń!

Podaj nam adres strony internetowej i numer kontaktowy. Dzięki temu przeanalizujemy serwis i sprawdzimy jak możemy Ci pomóc w pozyskaniu nowych klientów.

02. Porozmawiajmy!

Lepiej poznamy Twoją firmę, cele biznesowe i priorytety. Wszystko po to, aby przygotować indywidualną strategię i zaplanować konkretne działania optymalizacyjne.

03. Sprawdź propozycję!

Dobra strategia poparta analizami to klucz do sukcesu. Znając szczegóły analiz przedstawimy Tobie rozwiązania reklamowe i konkretne działania dopasowane do Twojej strony internetowej.

Rozpocznij z nami pozycjonowanie strony i docieraj do większej liczby klientów Zapytaj o ofertę
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.