Pozycjonowanie stron Poznań 🥇 Bezpłatna Analiza SEO 2022 | SEMPIRE
Profesjonalna lokalna promocja strony www w wyszukiwarce Google

Pozycjonowanie stron Poznań - SEO

SEO - pozycjonowanie stron internetowych w Google to dla poznańskich firm sprawdzony sposób na wzrost pozycji, widoczności, zwiększenie ruchu na stronie www i pozyskiwanie nowych klientów z wyszukiwarki.

Poznań będący stolicą województwa Wielkopolskiego i siedzibą władz powiatu poznańskiego daje niesamowite możliwości na reklamę swoich produktów i usług poprzez stronę internetową. Dotarcie ze swoją ofertą do osób, które poszukują lokalnie produktów lub usług umożliwi Ci skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach. Dzięki reklamie jaką jest lokalne SEO w prosty i skuteczny sposób możesz dotrzeć do grona poznaniaków, którzy właśnie wyrażają chęć na skorzystanie z oferty takiej, jak Twoja. Już teraz możesz podjąć działanie, by pozyskać nowych klientów, zwiększyć swoją sprzedaż, popularność i sympatię w oczach lokalnych mieszkańców – detalistów czy partnerów biznesowych.

Co m.in. otrzymujesz zlecając pozycjonowanie stron www w Poznaniu: 

 • analizę i dobór słów kluczowych związanych z Poznaniem i Wielkopolską
 • optymalizację strony (SEO) pod pozycjonowanie strony www w Google na rynku poznańskim
 • wizytówkę firmy w popularnych katalogach firm – Panorama Firm, Zumi, Yellow Pages, Polskie Książki Telefoniczne i wielu innych
 • założenie wizytówki w Google Moja firma i jej pozycjonowanie na Poznań w Google Maps

Poznań i pozycjonowanie stron www - potencjał z reklamy w Google

Poznań to miasto wojewódzkie, posiadające ogromny potencjał reklamowy. Nasycenie lokalnego rynku przez usługodawców oraz dystrybutorów i producentów sprawia, że stolica Wielkopolski stanowi doskonały obszar do rozwoju Twojego biznesu i reklamy poprzez skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Sieć partnerów, którą możesz nawiązać w Poznaniu, po to, by Twoja działalność stała się kompleksowa i doskonale zorganizowana, to nie jedyna korzyść płynąca z lokalnej promocji. Kluczową cechą miasta, przeradzającą się w zysk dla Twojej firmy, jest także ogromny popyt lokalnej ludności na usługi i produkty, wynikający z intensywności zaludnienia, wielkości powierzchni miasta oraz jego lokalizacji w kontekście otaczających go gmin i mniejszych miast.

Potencjał pozycjonowania strony internetowej w Poznaniu wynika przede wszystkim z jego wyróżników:

 • jest to piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce, zamieszkiwane przez około 538 tysięcy mieszkańców – intensywność zaludnienia jednoznacznie wiąże się ze zwiększonymi potrzebami konsumpcyjnymi oraz dużą konkurencją we wszystkich branżach działających lokalnie
 • to szóste pod względem powierzchni miasto w Polsce, liczące 262 km² – duża powierzchnia pozwala na rozwój zabudowy, a tym samym stałe powiększanie liczby potencjalnych klientów oraz powstawanie nowych firm (konkurencyjnych lub partnerskich)
 • wraz z okolicznymi, silnie zurbanizowanymi gminami tworzy Aglomerację Poznańską, w skład której wliczają się: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Oborniki, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Skoki, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Tarnowo Podgórne – łącznie cały obszar aglomeracji zamieszkuje około 1 milion osób, dla których często głównym miejscem realizacji usług oraz zakupów jest centrum aglomeracji tj. miasto Poznań
 • stolica Wielkopolski stanowi ośrodek przemysłu, handlu, logistyki i turystyki – to główne źródło potencjalnych klientów, którzy chcą nawiązać z Tobą współpracę, skorzystać z Twoich usług, zakupić Twoje produkty, lub odwiedzić miejsce/ lokal, który prowadzisz
 • to miejsce organizacji Międzynarodowych Targów Poznańskich, które stanowią największy i najstarszy ośrodek wystawienniczy w Polsce – organizacja różnorodnych wystaw o randze międzynarodowej sprawia, że miasto Poznań stanowi rozpoznawalną i cenioną lokalizację dla biznesu
 • jest to ośrodek akademicki, naukowy i kulturalny, liczący 25 szkół wyższych, na których studiuje ponad 110 tys. osób – w wielu branżach m.in. gastronomicznej, powiązanej z wynajmem i sprzedażą nieruchomości czy rozrywkowej (kina, kluby, koncerty, sport), Poznań, nierozerwalnie związany z obecnością studentów, stanowi pewne źródło potencjalnych klientów

Wszystkie wymienione cechy, którymi wyróżnia się stolica Wielkopolski sprawiają, że poznański rynek nasycony jest zarówno detalistami, poszukującymi Twych produktów bądź usług, jak również firmami, z którymi możesz prężnie działać w relacji b2b. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej lokalnie, czyli promocja Twojej strony www na frazy powiązane z miastem Poznań pozwoli Ci dotrzeć do potencjalnych odbiorców zawsze wtedy, gdy pragną oni nawiązać współpracę z firmą działającą w okolicy.

O tym, że profesjonalne pozycjonowanie strony internetowej w Poznaniu to dobry wybór świadczą także statystyki związane z zachowaniem użytkowników wyszukiwarki:

 • 86% internautów wyszukując firm, korzysta z Map Google, jednoznacznie wskazując, że lokalizacja ma dla nich priorytetowe znaczenie
 • 71% użytkowników przed bezpośrednim przyjazdem do firmy, weryfikuje jej lokalizację przy użyciu wyszukiwarki
 • 65% internautów odbiera produkt kupiony w sklepie online osobiście – w sklepie stacjonarnym

Wybierając lokalne pozycjonowanie strony www w Google na terenie Poznania otrzymujesz szansę na dotarcie do ogromnej liczby potencjalnych klientów, którzy właśnie teraz zainteresowani są Twoją lokalną ofertą usług lub produktów i poszukują informacji w Internecie - w wyszukiwarce Google.

Skuteczne pozycjonowanie stron www Poznań - popularne słowa kluczowe i możliwości targetowania

Wyszukiwarka Google inteligentnie bada wiele informacji o użytkowniku, który właśnie wprowadza do niej zapytanie, w tym także weryfikuje obecną lokalizację internauty. Dokonuje tego na podstawie adresu IP, przypisanego do użytkownika, miejsc, których wyszukiwał w ostatnim czasie a także na bazie historii lokalizacji, w których przebywał. Mechanizmy, którymi posługuje się Google powodują ponadto, że znajdując się na terenie Poznania i wpisując frazę ogólną, otrzymujemy także lokalne wyniki. To niezwykle korzystne rozwiązanie wspomagające lokalne pozycjonowanie stron www, dzięki któremu Twoja witryna, pomimo promocji dla słów kluczowych powiązanych z lokalizacją, pojawi się wysoko w naturalnych wynikach wyszukiwania także dla fraz ogólnych, wpisywanych przez poznaniaków.

Dzięki przedstawionym mechanizmom Google lepiej dopasowuje wyniki wyszukiwania do odbiorców, poszukujących poznańskich firm. Realizując lokalne i profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google działasz skutecznie nie tylko w granicach całego Poznania. Możesz intensyfikować działania SEO dla głównych dzielnic miasta, wybierając frazy powiązane z Grunwaldem, Jeżycami, Starym Miastem, Nowym Miastem i Wildą, a nawet zawężać pozycjonowanie do promocji dla poszczególnych ulic czy osiedli. Zależnie od specyfiki Twojej działalności (jeśli obejmuje ona szerszy zasięg) lokalna promocja Twojej witryny internetowej dotrze także do osób zlokalizowanych na terenie aglomeracji poznańskiej, a także odbiorców z większych miast w Wielkopolsce np. z Kalisza, Konina, Piły, Ostrowa Wielkopolskiego, Gniezna czy Leszna.

Biorąc pod uwagę intensywność zaludnienia, przyjazny klimat miasta i całej aglomeracji dla przedsiębiorców, a także rozwojowość i wielkość otaczających Poznań gmin i sąsiednich mniejszych miast, potencjał regionalnego pozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarce Google dla Poznaniu osiąga bardzo wysoką wartość i zapowiada pewny sukces w Twoim biznesie.

Lokalna reklama w wyszukiwarce Google pozwoli Ci pozyskać wartościowy ruch na stronie, generowany przez osoby egzystujące w Twoim otoczeniu, które poszukują firm blisko siebie. Skuteczne pozycjonowanie stron www w Google to doskonała opcja dla wszystkich usługodawców, dystrybutorów i producentów, posiadających siedzibę w Poznaniu.

Niezależnie czy to restauracje, salony kosmetyczne, sklepy z odzieżą, sklepy zoologiczne czy ogrodnicze, usługi prawne, biura rachunkowe, biura podróży czy firmy sprzątające – w wielu z wymienionych rodzajów działalności trudno zrealizować usługę czy zakup na odległość. Dlatego też, zanim Twój potencjalny klient prosperujący na poznańskim rynku, podejmie działanie (kupi produkt, zamówi usługę, skontaktuje się z Tobą), woli najpierw upewnić się, że Twoja oferta znajduje się w jego zasięgu, wpisując w Google precyzyjną frazę powiązaną z lokalizacją.

Poniżej prezentujemy przykłady zapytań wprowadzanych w wyszukiwarkę wraz z szacunkową liczbą zapytań uzyskiwanych w okresie 1 miesiąca.

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba zapytań
agencja reklamowa poznań1300
pozycjonowanie poznań1300
pozycjonowanie stron poznań720
agencja interaktywna poznań480
agencja marketingowa poznań210
agencja seo poznań110
marketing internetowy poznań30
Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba zapytań
salon kosmetyczny poznań1000
salon kosmetyczny poznań grunwald110
salon kosmetyczny poznań piątkowo50
salon kosmetyczny poznań winogrady50
salon kosmetyczny poznań rataje50
salon kosmetyczny poznań jeżyce40
salon kosmetyczny poznań wilda40
salon kosmetyczny poznań katowicka20
Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba zapytań
restauracja grunwald poznań140
restauracja poznań rataje140
restauracja grunwaldzka poznań140
restauracja śródka poznań140
restauracja poznań wilda140
restauracja poznań winogrady110
restauracja poznań taczaka110
restauracja poznań głogowska90
cytadela poznań restauracja90
restauracja ratajczaka poznań90
kościelna poznań restauracja70

W niektórych z przytoczonych przykładów zauważyć można szyk przestawny wprowadzanych fraz (w pierwszej kolejności ulica czy część miasta, następnie dopełnienie „Poznań”), jednoznacznie wskazujący jak ważna dla użytkowników Google staje się konkretna lokalizacja obiektu czy usługi, której aktualnie poszukują. Decydując się na profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google, zyskujesz szansę precyzyjnego i skutecznego dotarcia ze swoim przekazem do osoby tu i teraz wyrażającej chęć skorzystania z Twojej oferty!

Podpowiedzi Google, które pojawiają się w pasku wyszukiwarki Google potwierdzają, że trend we wpisywaniu bardzo dokładnych zapytań związanych z miastem, dzielnicą czy ulicą jest często wykorzystywany przez lokalnych użytkowników.

Pozycjonowanie stron www Poznań - skuteczna reklama w Google dla nowych i istniejących już długo firm

Na terenie Poznania działalność gospodarczą prowadzi ponad 100 tysięcy podmiotów. Prócz nich działa tu także około 4 tysiące spółek posiadających kapitał zagraniczny – ich znaczący udział na poznańskim rynku wyróżnia miasto na tle całego kraju. Główny filar poznańskiej przedsiębiorczości stanowią mikro, małe oraz średnie firmy. Stanowią one aż 99,9% wszystkich podmiotów gospodarczych prosperujących w mieście. Z oficjalnych danych statystycznych Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej wynika, że rocznie w Poznaniu rejestrowanych jest około 9 tysięcy nowych firm. Ponad połowę z nich (60%) stanowi własna działalność gospodarcza. Poniższa tabela obrazuje rozkład liczby przedsiębiorstw dla poszczególnych dzielnic Poznania.

dzielnica Poznania indywidualna działalność s.c KRS łącznie procentowo
Grunwald12585175752561959824,38
Jeżyce8574118044291418317,65
Nowe Miasto10590144128851491618,56
Stare Miasto15233252268442459930,61
Wilda4971737136870768,80
Razem5195376372078280372100,00

Statystyki te pozwalają uświadomić sobie z jaką ilością konkurentów na danym obszarze jest Ci się dane zmierzyć lub z iloma podmiotami masz szansę nawiązać współpracę B2B. Nasycenie poznańskiego rynku przez usługodawców i sprzedawców sprawia, że pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google to obecnie podstawa Twoich działań marketingowych w Internecie, pozwalająca wyróżnić Twoją firmę na tle lokalnej branży. Jeśli jesteś jednym, z nowopowstałych przedsiębiorstw, szczególnie wiele pracy musisz włożyć w swoją promocję na starcie, by szybko dorównać lokalnym firmom z długą historią i reputacją. Lokalne pozycjonowanie strony www w Google to szansa na zdobycie wysokiej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania Google, która bezpośrednio przełoży się na wzrost rozpoznawalności Twojej marki przez mieszkańców Poznania, zwiększy Twoją sprzedaż oraz pomnoży zyski.

Jakie są możliwości promocji strony www na obszarze Poznania i Wielkopolski

W ramach działań marketingowych kierowanych lokalnie świadczymy kompleksowe usługi, dzięki którym oferta Twojego biznesu precyzyjnie dotrze do potencjalnych odbiorców z Poznania i okolic a także całego województwa wielkopolskiego. Agencja SEO SEMPIRE dostarczy Twojej firmie kompleksowe usługi takie jak skuteczne pozycjonowanie strony internetowej w Google pozwalające rozpromować ofertę w wyszukiwarce:

 • Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Google - to usługa dzięki której Twoja strona internetowa będzie rankingować wysoko w organicznych wynikach wyszukiwania Google po wpisaniu fraz, związanych z Twoją działalnością i lokalizacją tj. Poznaniem, Wielkopolską, nazwą dzielnicy, części miasta czy osiedla, na którym znajduje się Twoja fizyczna placówka, oddział czy siedziba.
 • Audyt SEO - stanowi techniczną analizę Twojego serwisu internetowego pod kątem dostosowania jej do wytycznych wyszukiwarki Google, wskazując słabe i mocne strony Twojej witryny oraz pozwalając ocenić, jakie działania powinieneś podjąć w zakresie marketingu internetowego, aby stać się liderem branży na poznańskim rynku.
 • Pozycjonowanie szerokie - jeśli działasz nie tylko lokalnie, kolejnym etapem promocji Twojego brandu jest szerokie pozycjonowanie strony www, które pomoże rankingować Twojej stronie internetowej na bardzo wiele fraz typu long tail, które precyzyjnie określają zamiary i potrzeby Twojego potencjalnego klienta.
 • Pozycjonowanie sklepu internetowego z fizycznym oddziałem na terenie Poznania - dzięki niemu dotrzesz do dużej części klientów, która po zakupie online wybiera odbiór osobisty w sklepie (stanowią oni 65% internautów kupujących produkty przez Internet), a swój zamiar wyraża wpisując w wyszukiwarce słowa kluczowe zawierające szczegółowy opis lokalizacji np. sklep wędkarski Poznań Jeżyce.
 • Reklama w Google Ads (AdWords) - to część marketingu internetowego w skład której wchodzą reklamy tekstowe, graficzne, produktowe oraz wideo – wszystkie ich rodzaje można kierować na lokalną społeczność z Poznania i Wielkopolski, docierając natychmiastowo tylko do tej grupy docelowej, na której najbardziej Ci zależy i płacąc jedynie za efekt prowadzonych działań (kliknięcia, wyświetlenia lub obejrzenia).
 • Linki sponsorowane Google Ads - stanowią szczególny rodzaj kampanii reklamowych Google Ads, który pozwoli Ci rozreklamować Twoje produkty bądź usługi nie tylko na cały Poznań, ale także na wybrane obszary sąsiadujące z miastem, wyświetlając Twoje treści reklam w płatnych wynikach wyszukiwania Google, w tym także na Mapach Google Poznania.

Pozycjonowanie stron www Poznań – cennik. Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Cena lokalnego pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google na frazy powiązane z miastem, dzielnicami i ulicami oraz miastami sąsiadującymi zależy od kilku czynników. Wpływ na koszty działań SEO ma przede wszystkim branża, bowiem koszty pozycjonowania strony internetowej w dużej mierze zależne są od popularności i złożoności promowanych produktów lub usług. Wśród najbardziej popularnych działalności na poznańskim rynku można wymienić sklepy z odzieżą, galanterią czy obuwiem, sklepy z meblami, drukarnie, restauracje, fotografów, prawników czy biura rachunkowe. Niższe koszty mogą ponosić firmy działające w niszowych branżach np. specjalistyczny sprzęt medyczny, części do maszyn produkcyjnych czy usługi logopedyczne.

Ponadto, ceny słów kluczowych zależą od:

 • konkurencyjności fraz
 • typów wyników wyszukiwania
 • średniej liczby wyników wyszukiwania
 • rodzaju frazy (ogólna czy long tail zawierający np. doprecyzowaną lokalizację)
 • docelowy rynek

Zwykle precyzyjne frazy i skupienie się na promocji na tle poznańskiego rynku pozwala osiągnąć dużo niższe koszty pozycjonowania strony www, aniżeli działania ogólnopolskie czy globalne. Zawsze trzeba mieć na uwadze fakt, że ceny SEO zależą także od obecnej jakości Twojego serwisu, zajmowanych przez niego pozycji czy przeszłości domeny. Jeśli chcesz poznać dokładny koszt pozycjonowania strony w Google dla Twojej witryny internetowej, zgłoś się po bezpłatną wycenę SEO!

SEMPIRE Agencja SEO Poznań

Kolebką naszej Agencji SEO jest Poznań. To tutaj powstała idea stworzenia firmy pozycjonerskiej, która stawia przede wszystkim na jakość i rzetelne dążenie do osiągania najwyższych pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania Google.

Wielu specjalistów SEO i SEM z naszego zespołu to rodowici poznaniacy, już od dziecka prosperujący na poznańskim rynku. Jako lokalna społeczność rozumiemy potrzeby naszych klientów z Poznania i okolic, a także znamy doskonale mechanizmy rynku rządzące miejscową przedsiębiorczością. Agencja SEMPIRE jest liderem usług SEO w całej stolicy Wielkopolski, a wyróżnia nas przede wszystkim prosta struktura agencji, pozwalająca na indywidualne i nieszablonowe traktowanie każdego klienta. Decydując się na profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach z SEMPIRE, możesz liczyć na profesjonalną opiekę ze strony indywidualnie przydzielonych specjalistów. Nikt nie zrozumie lepiej potrzeb i celów biznesowych firmy z Poznania, niż poznańska agencja!

Pozycjonowanie stron internetowych - dlaczego z SEMPIRE?

Funkcjonujemy na poznańskim rynku od lat. Znamy trudy, ale też korzyści związane ze sprzedażą i świadczeniem usług dla miejscowych klientów, wśród lokalnej konkurencji. Posiadając bogate doświadczenie w budowaniu świadomości marki wśród poznaniaków, a także obsługując wiele realizacji dla lokalnych przedsiębiorców możemy stać się nie tylko najlepszym opiekunem Twojej strony internetowej pod kątem jej promocji w wyszukiwarce Google, ale także znakomitym partnerem biznesowym.

Wiemy, że kluczem do sukcesu w skutecznym pozycjonowaniu strony internetowej w Google jest ustalenie optymalnej strategii marketingowej. To ona jest bazą wszystkich naszych dalszych działań, niezależnie od typu usługi pozycjonowania stron, którą wybierzesz dla swojego biznesu. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pomogą Ci pozyskiwać w Internecie nowych klientów, dzięki precyzyjnemu odpowiadaniu Twoją stroną www na wprowadzone przez nich zapytania. Wszelkie działania SEO, a w szczególności lokalne pozycjonowanie stron www w Google to umiejętność, którą mamy opanowaną do perfekcji!

 • Indywidualne podejście

  Do współpracy podchodzimy elastycznie i nieszablonowo – każda pozycjonowana strona internetowa jest inna i wymaga indywidualnej oceny specjalisty. Niezależnie czy podejmujemy współpracę w zakresie lokalnego pozycjonowania strony www w Google czy też przygotowujemy kampanie reklamowe Ads, kierowane na lokalny rynek, zawsze przygotowujemy przemyślaną strategię działań marketingowych, by Twój biznes zaistniał i trafił do możliwie wielu odbiorców w Poznaniu

 • Doświadczenie

  Specjaliści z zespołu Agencji SEMPIRE posiadają kilkunastoletnie doświadczenie i obszerną wiedzę w zakresie działań SEO i SEM. Zrealizowaliśmy ponad tysiąc projektów, z czego znaczącą część wykonaliśmy dla naszych klientów z Poznania i okolicznych miejscowości. Znajomość fachu od strony technicznej a także wieloletnie analiza specyfiki rządzącej poznańską podażą i popytem pozwalają nam oferować skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Google na słowa kluczowe powiązane z miastem Poznań.

 • Technologia

  Korzystamy z autorskich systemów, dzięki którym możemy pozyskać dla Ciebie niezbędne analizy, wykonać specjalne raporty, badać Twoją konkurencję i skupiać się na rozwoju i kondycji Twojej domeny. Pozyskiwane przez nas informacje pozwalają nam na bieżąco ulepszać nasze narzędzia oraz przyspieszać realizowane dla Ciebie działania w zakresie lokalnego pozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarce Google.

 • Zespół specjalistów

  Nasza agencja skupia grono specjalistów z kilku dziedzin. Marketingowcy, technicy z działów IT, copywriterzy – każdy z nich wnosi do prac nad wysokimi pozycjami Twojej strony w organicznych wynikach wyszukiwania coś wartościowego. Twój opiekun handlowy to strateg, nauczyciel i analityk, który kształtuje dla Ciebie indywidualne rozwiązania i edukuje. Technik to konstruktor i generalny wykonawca, bazujący na umiejętnie dobranych technikach. Copywriter czy specjalista Ads to kreatywny designer, który ubierze w słowa i grafikę to, co pragniesz przekazać poznańskiej klienteli.

 • Skuteczne standardy

  Ponad tysiąc projektów, wiele lat doświadczeń i nieustannie poszerzana wiedza pozwoliły nam wypracować przemyślane, bezpieczne i skuteczne metody prac. Każdy przypadek analizowany jest przez nas indywidualnie, a sposoby działań i narzędzia potrzebne do ich prawidłowego wykonania dobieramy indywidualnie, mając na uwadze rozwój Twojego biznesu

 • Bezpośredni kontakt

  Podejmując lokalne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google skoncentrowane na Poznaniu i okolicach możesz liczyć na bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami. Dedykowany zespół opiekunów – specjalista SEM oraz opiekun SEO pozostają do Twojej dyspozycji pod indywidualnymi numerami telefonu. Korzystając z okazji, że nasze siedziby znajdują się w Poznaniu, chętnie zorganizujemy spotkanie w siedzibie SEMPIRE w Nobel Tower lub udamy się z wizytą do Ciebie.

 • Przejrzysta umowa

  Zawsze dbamy o jasny przekaz ustaleń, co wyraża także nasza umowa na pozycjonowanie lokalne w Google. Czytelny, nieskomplikowany w treści kontrakt obejmuje wszystkie istotne kwestie związane z naszą współpracą. Pragniemy, aby zakres realizowanych przez nas działań w ramach usługi SEO był Ci dobrze znany, a treść całego dokumentu była przystępna i przejrzysta.

 • Specjalistyczne doradztwo

  Nasz zespół tworzy ambitne grono specjalistów, którzy edukują się i pozyskują cenne certyfikaty branżowe – wszystko po to, by jeszcze lepiej realizować Twoje cele biznesowe – zwiększać widoczność Twojej witryny w wyszukiwarce Google, poszerzać świadomość marki, pomnażać Twoją sprzedaż i rozwijać listę kontaktów. Zawsze możesz liczyć na fachową radę, organizację szkolenia czy specjalistyczną analizę.

 • Profesjonalne narzędzia

  Nasze działania SEO realizujemy w oparciu o autorskie systemy oraz sprawdzone i profesjonalne narzędzia, dostępne na rynku. Dzięki nim jesteśmy w stanie zbadać poznański rynek pod kątem potencjału, jaki dla Ciebie niesie a także przeanalizować konkurentów z którymi na terenie Poznania przyjdzie Ci się zmierzyć.

  Google Analytics
  Google Search Console
  Semstorm
  Senuto
  Semrush
  aHrefs
  Majestic
  MOZ
  Google Tag Manager
  Screaming Frog
 • Spektrum możliwości optymalizacyjnych

  Wiele lat doświadczeń i stały rozwój technologii sprawia, że nasi specjaliści SEO posiadają wprawę w realizacji usług pozycjonerskich dla niemal każdego dostępnego oprogramowania CMS czy też platformy sklepowej. Nie są nam obce nawet najbardziej złożone silniki, dlatego niezależnie od posiadanego przez Ciebie oprogramowania prace optymalizacyjne przebiegną bezproblemowo i sprawnie.

  Wordpress
  Joomla
  Typo3
  PrestaShop
  Shoper
  Magento
  Click Shop
  WooCommerce
  IdoSell
  cStore
  Drupal
  OpenCart
  osCommerce
  Shopify
  Quick.Cart
  shopGold
  VirtueMart
  Sky-Shop
  Shoplo
  Selly
  RedCart
  ebexo
  GOshop
 • Efekty lokalnego pozycjonowania stron w Google widoczne nawet po paru tygodniach

  Ponad 200 czynników – tyle parametrów wpływa na skuteczność pozycjonowania strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania. Intensywne i profesjonalne działania naszych pozycjonerów sprawiają, że pierwsze efekty pozycjonowania strony www i znacząca poprawa pozycji może nastąpić już w pierwszych tygodniach współpracy.

  Pozycjonowanie sklepów internetowych

  Pozycjonowanie stron firmowych

 • Potwierdzona skuteczność prac

  Posiadamy cały bagaż pozytywnych doświadczeń z naszymi klientami z Poznania, których strony dziś cieszą się dużą popularnością wśród poznaniaków. Niejednokrotnie zostaliśmy docenieni, a nasze usługi zarekomendowało całe grono poznańskich firm, reprezentujących wszelkiego rodzaju branże. I Ty możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, wybierając usługę lokalnego pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google.

  Funclub

  Profesjonalna opieka ze strony handlowca oraz pozycjonera, zaangażowanie w opracowanie indywidualnej strategii, a także bezproblemowy kontakt i fachowy konsulting, to główne cechy, które wyróżniają firmę SEMPIRE.

  Marcin Zamelski - Funclub Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 399, 60-173 Poznań
  Auroria

  Dzięki rzetelnej i profesjonalnej pracy SEMPIRE, obecnie konkurujemy z największymi sieciami sklepów jubilerskich, znanych w całej Polsce. Polecamy agencję SEMPIRE jako dobrego partnera w biznesie, szczególnie na wczesnym etapie rozwoju firmy.

  Łukasz Simiński - Auroria sp. z o.o., ul. Grochowska 7, 60-277 Poznań - Członek Zarządu
  Pozena

  SEMPIRE to fachowcy, którzy doskonale orientują się w swojej branży i potrafią tę wiedzę przekazać w prosty sposób - ale przede wszystkim to sympatyczni ludzie, z którymi spotkania są przyjemnością. Choć spotkania nie są często potrzebne, ponieważ w dużej mierze rozumiemy się bez słów.

  Adam Grabowiec - Pozena, ul. Reymonta 5/3, 60-791 Poznań
  Nobel Tower

  Od początku współpracy spotkaliśmy się z rzeczową i profesjonalną obsługą. Z przyjemnością obserwowaliśmy wysiłki specjalistów SEMPIRE, przekładające się na wzrost pozycji naszej witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania.

  Tomasz Lipczyński – Nobel Tower, ul. Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań
  Zakrecona Bila

  Zlecenie pozycjonowania naszej strony www agencji SEMPIRE to strzał prosto w łuzę! Nasz klub bilardowy osiąga najwyższe pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania dla kluczowych dla nas haseł. Serwis został wypromowany na najważniejsze lokalne hasła związane z miastem Poznań do pierwszych pozycji w Google na przestrzeni 3 pierwszych miesięcy współpracy.

  Dariusz Gałęzowski - Zakręcona Bila, ul Ratajczaka 20, 61-815 Poznań
Jak do nas trafić?

Agencja SEM / SEO SEMPIRE – Poznań Nobel Tower

Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań / Wielkopolska

Nasza siedziba mieści się w nowoczesnym wieżowcu Nobel Tower na Jeżycach, skąd codziennie podziwiamy panoramę całego naszego miasta – sylwetkę Zamku Cesarskiego, Okrąglak, kopułę Collegium Maius, wieżę poznańskiego ratusza a także strzelistą wieżę Kościoła Zbawiciela, stanowiącą oś widokową całej ulicy Dąbrowskiego. Widok na liczne zabudowania urozmaicają nam wyraźne kliny zieleni Poznania, które szczególnie napawają nas optymizmem podczas codziennej pracy.

Budynek Nobel Tower to bardzo charakterystyczny punkt Jeżyc, o silnie zaakcentowanej, czarno-białej, elewacji, pokrytej geometrycznym wzorem. Jest on widoczny z wielu punktów Poznania, m.in z Zamku Przemysła, okolic Mostu Teatralnego czy dzielnicy willowej Sołacz. Niedaleko naszej siedziby mieści się Rynek Jeżycki, wieżowiec Omega oraz Collegium Wrzoska. W zaledwie kilka minut po pracy możemy już cieszyć się spacerem po Ogrodzie Botanicznym, dostać się do samego serca miasta czyli Ronda Kaponiera, wsiąść do pociągu na Dworcu Głównym czy przekąsić lody naturalne na ul. Kościelnej.

Jak dojechać?

Agencja SEMPIRE znajduje się w doskonałej lokalizacji – dojedziesz do nas samochodem, tramwajem, autobusem, motorem, rowerem, hulajnogą elektryczną albo dotrzesz pieszo! Jesteśmy doskonale skomunikowani m.in. z pętlą Ogrody, Mostem Teatralnym, Rondem Kaponiera oraz Dworcem PKP znajdującym się tuż obok Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś odwiedził nas, przybywając wypożyczonym rowerem miejskim lub miejską hulajnogą elektryczną. Jeśli chcesz obmyślić dokładną trasę, koniecznie sprawdź naszą lokalizację na Mapach Google, a jeśli chcesz korzystać z komunikacji miejskiej, przydatnym serwisem okaże się strona jakdojade.pl/poznan. Każdy poznaniak znający uroki podróżowania komunikacją miejską wie, że warto zainstalować na smartfonie aplikację PEKA – Wirtualny Monitor, która wskaże rzeczywisty czas odjazdu autobusu czy tramwaju dzięki zainstalowanym w nich nadajnikom GPS.

Poznań posiada także szereg wypożyczalni samochodów na minuty, a także jest prężnie obsługiwany przez przewoźników UBER.

Tak szeroki wachlarz sposobów dotarcia do naszej siedziby sprawia, że dotrzesz do nas o każdej porze roku, w każdych warunkach pogodowych, pomimo korków i o każdej godzinie. Zapraszamy!

Pozycjonowanie Poznań SEMPIRE

01. Napisz do nas lub zadzwoń!

Podaj nam adres strony www i numer kontaktowy. Przeanalizujemy serwis i sprawdzimy jak profesjonalne pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google może Ci pomóc w skutecznym pozyskaniu nowych klientów z Poznania i Wielkopolski.

02. Porozmawiajmy!

Lepiej poznamy ofertę Twojej firmy, cele biznesowe i priorytetowe produkty lub usługi. Wszystko po to, aby przygotować indywidualną strategię oraz i zaplanować konkretne działania optymalizacyjne promujące witrynę.

03. Sprawdź propozycję!

Wiemy jak skutecznie pozycjonować strony internetowe w Google! Dobra strategia lokalna poparta analizami to klucz do sukcesu. Znając popularne słowa kluczowe i poznańskich konkurentów przedstawimy Tobie rozwiązania reklamowe i konkretne działania.

Rozpocznij z nami skuteczne pozycjonowanie strony www w Google i docieraj do większej liczby klientów Zapytaj o ofertę
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Bezpłatna analiza strony
Darmowa konsultacja ze
Specjalistą SEM / SEO