Narzędzia Bing dla webmasterów (Bing WMT) co to jest - Bing Webmaster Tools, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest narzędzia Bing dla webmasterów (Bing WMT) - Bing Webmaster Tools, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Bing Webmaster Tools (narzędzia Bing dla webmasterów, Bing WMT) to zbiór darmowych narzędzi udostępnionych przez firmę Microsoft dla webmasterów. Bing Webmaster Tools zostały stworzone z myślą o domyślnej wyszukiwarce Bing. Zestaw narzędzi służy do analizowania stron internetowych i monitorowania ich wyników. Bing WMT oferują również wsparcie w zarządzaniu treściami na stronie oraz analizie widoczności serwisu w wyszukiwarce.

Bing Webmaster Tools jest narzędziem, które daje dostęp do wszystkich kluczowych danych dotyczących witryny. Analizuje słowa kluczowe, zwraca raporty związane z backlinkami, generuje dane na temat uchybień w meta tagach czy atrybutach ALT w grafikach. Co więcej, dzięki Bing WMT można uzyskać raporty dotyczące liczby kliknięć na przestrzeni danego miesiąca, wyszukiwań, a nawet metryki internautów. Dzięki narzędziom webmasterzy mogą zoptymalizować stronę www i poprawić jej pozycję w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Dzięki Bing WMT można w prosty sposób monitorować i analizować ruch na stronach www oraz prowadzić kampanie marketingowe w internecie. Bing Webmaster Tools oferuje funkcje porównawcze, które pomagają webmasterom dowiedzieć się, jak witryna wypada na tle konkurencyjnych serwisów www. Pozwala im to na identyfikację i poprawę tych obszarów strony, które bezpośrednio wpływają na niższą pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania.

Oficjalna strona narzędzia: https://www.bing.com/webmasters/about

Sprawdź również: co to jest Bing, co to jest webmaster, Microsoft, co to jest backlink, meta tagi, atrybyt ALT, co to jest SEO, wyniki wyszukiwania

Definicja pojęcia narzędzia Bing dla webmasterów - Bing Webmaster Tools
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.