Narzędzia Bing dla webmasterów (Bing WMT) co to jest - Bing Webmaster Tools, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest narzędzia Bing dla webmasterów (Bing WMT) - Bing Webmaster Tools, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest narzędzia Bing dla webmasterów?
Co to jest narzędzia Bing dla webmasterów?

Bing Webmaster Tools (narzędzia Bing dla webmasterów, Bing WMT) to zbiór darmowych narzędzi udostępnionych przez firmę Microsoft dla webmasterów. Bing Webmaster Tools zostały stworzone z myślą o domyślnej wyszukiwarce Bing. Zestaw narzędzi służy do analizowania stron internetowych i monitorowania ich wyników. Bing WMT oferują również wsparcie w zarządzaniu treściami na stronie oraz analizie widoczności serwisu w wyszukiwarce.

Bing Webmaster Tools jest narzędziem, które daje dostęp do wszystkich kluczowych danych dotyczących witryny. Analizuje słowa kluczowe, zwraca raporty związane z backlinkami, generuje dane na temat uchybień w meta tagach czy atrybutach ALT w grafikach. Co więcej, dzięki Bing WMT można uzyskać raporty dotyczące liczby kliknięć na przestrzeni danego miesiąca, wyszukiwań, a nawet metryki internautów. Dzięki narzędziom webmasterzy mogą zoptymalizować stronę www i poprawić jej pozycję w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Dzięki Bing WMT można w prosty sposób monitorować i analizować ruch na stronach www oraz prowadzić kampanie marketingowe w internecie. Bing Webmaster Tools oferuje funkcje porównawcze, które pomagają webmasterom dowiedzieć się, jak witryna wypada na tle konkurencyjnych serwisów www. Pozwala im to na identyfikację i poprawę tych obszarów strony, które bezpośrednio wpływają na niższą pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania.

Oficjalna strona narzędzia: https://www.bing.com/webmasters/about

Sprawdź również: co to jest Bing, co to jest webmaster, co to jest Microsoft, co to jest backlink, co to jest meta tagi, co to jest atrybut ALT, co to jest SEO, wyniki wyszukiwania

Definicja pojęcia narzędzia Bing dla webmasterów - Bing Webmaster Tools
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.