Chrome co to jest - Google Chrome, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Chrome - Google Chrome, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Google Chrome to przeglądarka internetowa, która została opracowana i stworzona przez firmę Google dla takich systemów operacyjnych jak Windows, Linux, Mac OS X, Android oraz iOS. Za pośrednictwem Google Chrome użytkownik uzyskuje dostęp do zasobów sieci, jak i możliwość pobierania oraz użytkowania aplikacji internetowych.

Google Chrome jest oprogramowaniem open source obsługującym standard HTML5 oraz CSS. Dzięki aplikacji internauci mogą logować się na konta Google, co pozwala im na synchronizację poszczególnych zakładek oraz otwieranie stron www na kilku urządzeniach jednocześnie. Użytkownicy mogą także zwiększać funkcjonalność przeglądarki poprzez pobieranie i instalowanie rozszerzeń działających w Google Chrome.

Sprawdź również: co to jest Google, co to jest Windows, Linux, Max OS X, Android, iOS, HTML5, co to jest CSS, rozszerzenia Google Chrome, co to jest open source, co to jest przeglądarka internetowa, aplikacja internetowa,

Definicja pojęcia Chrome - Google Chrome
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.