Google Grafika co to jest - Google Image, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Google Grafika - Google Image, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: Google Image Searches

Google grafika (Google Image, Google Images Search) to wyszukiwarka plików graficznych stworzona przez Google. Jest dostępna zarówno w tradycyjnej wyszukiwarce po kliknięciu zakładki “grafika”, jak i pod dedykowanym jej adresem: https://images.google.pl/.

Google image pozwala na wyszukanie grafik poprzez wpisanie danych fraz kluczowych lub za pomocą obrazu tzw. wyszukiwanie obrazem lub wyszukiwanie odwrotne. Wystarczy załadować obraz z własnego komputera lub poprzez wpisanie adresu URL, pod którym znajduje się grafika, którą użytkownik chce wyszukać. W odpowiedzi otrzyma wyniki w postaci stron, na których jest dana grafika lub podobnych grafik.

Google grafika to również możliwość optymalizacji strony. W tym celu należy zadbać o obrazy zgodne z tematyką strony, wstawianie ich w odpowiednie miejsca tekstu oraz tworzenie odpowiednich adresów URL grafik.

Sprawdź również: co to jest wyszukiwarka internetowa, co to jest Google, adres URL

Dodatkowe informacje:

Definicja pojęcia Google Grafika - Google Image
Google Image Searches
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.