IAI Shop co to jest - IdoSell Shop, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest IAI Shop - IdoSell Shop, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest IAI Shop?
Co to jest IAI Shop?

IdoSell Shop (IAI Shop) to polski system e-commerce, który umożliwia prowadzenie sklepu internetowego. Platforma ta oferuje narzędzia do zarządzania sprzedażą, magazynem, zamówieniami oraz dostawami. System umożliwia również integrację z różnymi narzędziami i usługami, takimi jak płatności online, systemy księgowe, czy platformy marketingowe.

IdoSell oferuje wiele funkcjonalności, które pozwalają na łatwe i skuteczne prowadzenie sklepu internetowego. Platforma ta oferuje m.in. możliwość tworzenia produktów z wariantami, zestawów i pakietów, tworzenia automatycznych rabatów i promocji, zarządzania koszykiem zakupowym, a także wykorzystanie narzędzi do optymalizacji SEO.

IdoSell jest platformą w pełni responsywną, co oznacza, że sklepy stworzone w tym systemie wyświetlają się poprawnie na różnych urządzeniach mobilnych. System oferuje również wsparcie techniczne, szkolenia oraz materiały edukacyjne dla swoich klientów.

Sprawdź również: co to jest e-commerce, co to jest SEO

Definicja pojęcia IAI Shop - IdoSell Shop
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.