Index co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest index, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: dyrektywa index, reguła index

Co to jest index?
Co to jest index?

Index to domyślna dyrektywa dla robotów sieciowych, aby zaindeksowały stronę internetową, na której znajduje się znacznik. Dzięki temu witryna zostaje dodana do bazy danych wyszukiwarki Google i pojawia się w jej wynikach wyszukiwania.

Index to pojęcie, które odnosi się do informacji zawartej w meta tagu robots lub pliku robots.txt. Roboty automatycznie indeksują stronę, jeżeli nie powstrzymuje tego inna reguła, dlatego dyrektywa index nie musi być dodane w kodzie HTML strony.

Terminem index określa się bazę danych używaną przez wyszukiwarkę Google.

Co obejmuje index?

Index obejmuje całą treść internetową, w tym tekst, obrazy, filmy i wszystko to, co znajduje się w kodzie HTML adresu URL.

Sprawdź również: co to jest noindex, co to jest Mobile First Index, co to jest indeks wyszukiwarki, indeks czytelności, indeksowanie strony

Sprawdź na blogu:

Definicja pojęcia index
dyrektywa index, reguła index
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.