Local pack co to jest - lokalna paczka, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest local pack - lokalna paczka, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: local 3 pack

Co to jest local pack?
Co to jest local pack?

Local Pack (lokalna paczka) jest funkcjonalnością strony wyników wyszukiwania Google, która przedstawia wyniki lokalne znajdujące się najbliżej w okolicy. Składa się z mapy i listy 3 lokalnych firm, które mają związek z zapytaniem użytkownika.

local pack w serpie
Local pack po wpisaniu w wyszukiwarkę Google “krawiec”

Pojęcie Local Pack jest związane z wynikami lokalnymi, które są odpowiedzią na intencję użytkownika, który chce odwiedzić miejsce osobiście. Takie zapytania oprócz samej lokalizacji (np. fryzjer lub sklep) mogą zawierać frazy “w pobliżu” lub nazwę miasta. Firmy wyświetlane na liście mają swój Profil Firmy w Google (dawniej Google Moja Firma).

To jakie firmy wyświetlą się w Local Pack zależy od ich odległości w stosunku do wskazanej lokalizacji lub lokalizacji użytkownika. Innym czynnikiem pozycjonowania w wynikach lokalnej paczki jest trafność względem zapytania i renoma biznesu (pozytywne oceny, liczba backlinków).

Sprawdź również: co to jest pozycjonowanie lokalne, backlinki, co to jest Google Moja Firma, co to jest NAP, co to jest SERP, co to jest intencja użytkownika

Sprawdź na blogu:

Definicja pojęcia local pack - lokalna paczka
local 3 pack
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.