NAP co to jest - internetowa wizytówka firmy; Nazwa, Adres, Numer Telefonu, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest NAP - internetowa wizytówka firmy; Nazwa, Adres, Numer Telefonu, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest NAP?
Co to jest NAP?

Wizytówka NAP to skrót od angielskich słów Name, Address, Phone Number oznaczających kolejno nazwę firmy, adres i numer telefonu. NAP to zatem nic innego jak wizytówki firmy w internecie.

W wizytówkach NAP przedsiębiorcy mogą publikować dodatkowe informacje takie jak adres e-mail, czy godziny otwarcia. Ważne, aby wszystkie z nich były aktualne i zgodne z tymi, podanymi na stronie internetowej.

NAP można umieścić w mapach Google lub na innych najpopularniejszych serwisach do tego przeznaczonych jak m.in. Targeo, Cylex lub Panorama Firm. Wizytówki NAP odgrywają szczególną rolę przy pozycjonowaniu lokalnym.

Sprawdź również: co to jest pozycjonowanie lokalne, co to jest mapy Google

Sprawdź na blogu:

Definicja pojęcia NAP - internetowa wizytówka firmy; Nazwa, Adres, Numer Telefonu
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 11 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.