On-page SEO co to jest - pozycjonowanie na stronie, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest on-page SEO - pozycjonowanie na stronie, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: optymalizacja on-page SEO, pozycjonowanie on-page, optymalizacja on-site SEO, pozycjonowanie on-site, SEO on-page, SEO on-site

Co to jest on-page SEO?
Co to jest on-page SEO?

On-page SEO, określane również jako on-site SEO, oznacza z angielskiego: pozycjonowanie na stronie, a więc wszelkie działania wykonywane w obrębie witryny celem jej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych.

On-page SEO to prace, które można podzielić na optymalizację kodu (nazywaną też często optymalizacją techniczną) oraz optymalizację treści strony – tak, aby odpowiadała ona wymaganiom robotów sieciowych oraz stanowiła użyteczne źródło informacji dla zainteresowanych użytkowników.

On-site SEO zmierza zatem nie tylko do poprawy widoczności witryny w organicznych wynikach wyszukiwania, ale także do poprawy jej użyteczności.

Pozycjonowanie on-page stanowi nierozerwalną część każdej strategii SEO. Optymalizacja on-site SEO pomaga wyszukiwarkom lepiej rozumieć strukturę i zawartość strony internetowej, aby móc ją potem indeksować i wyświetlać w wynikach wyszukiwania na określone zapytania internautów, a użytkownikom realizować potrzeby i rozwiązywać problemy w kontekście stawianych pytań.

Sprawdź również: co to jest SEO, co to jest off-page SEO, robot sieciowy, co to jest strategia SEO, co to jest wyszukiwarka internetowa, co to jest indeksowanie stron

Definicja pojęcia on-page SEO - pozycjonowanie na stronie
optymalizacja on-page SEO, pozycjonowanie on-page, optymalizacja on-site SEO, pozycjonowanie on-site, SEO on-page, SEO on-site
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 11 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.