PageSpeed Insights (PSI) co to jest - Google PageSpeed Insights, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest PageSpeed Insights (PSI) - Google PageSpeed Insights, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

PageSpeed Insights to bezpłatne narzędzie Google, które służy do oceny wydajności stron internetowych. Narzędzie analizuje kod źródłowy witryny dla poszczególnych adresów URL, aby w jak najlepszy sposób określić wydajność, przepustowość oraz inne parametry, mające znaczenie dla optymalizacji serwisu www.

PageSpeed Insights jest narzędziem, które zwraca dane informujące o niezgodności strony www z polityką Google, co przekłada się na niższą pozycję w wyszukiwarce. Ponadto program, w wygenerowanym raporcie, identyfikuje te błędy i uchybienia, które odpowiadają za niższą konwersję oraz wpływają na słabszą użyteczność strony internetowej i UX.

Narzędzie dostarcza informacje na temat problemów i sugestie dotyczące optymalizacji, które mogą być wykorzystane do poprawy szybkości ładowania się serwisu, a tym samym do poprawy pozycji w wynikach wyszukiwania i wzrostu ruchu w witrynie.

Oficjalna strona narzędzia: https://pagespeed.web.dev/

Sprawdź również: adres URL, kod źródłowy strony, co to jest UX, polityka Google, co to jest konwersja

Definicja pojęcia PageSpeed Insights - Google PageSpeed Insights
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.