PageSpeed Insights (PSI) co to jest - Google PageSpeed Insights, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest PageSpeed Insights (PSI) - Google PageSpeed Insights, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest PageSpeed Insights?
Co to jest PageSpeed Insights?

PageSpeed Insights to bezpłatne narzędzie Google, które służy do oceny wydajności stron internetowych. Narzędzie analizuje kod źródłowy witryny dla poszczególnych adresów URL, aby w jak najlepszy sposób określić wydajność, przepustowość oraz inne parametry, mające znaczenie dla optymalizacji serwisu www.

PageSpeed Insights jest narzędziem, które zwraca dane informujące o niezgodności strony www z polityką Google, co przekłada się na niższą pozycję w wyszukiwarce. Ponadto program, w wygenerowanym raporcie, identyfikuje te błędy i uchybienia, które odpowiadają za niższą konwersję oraz wpływają na słabszą użyteczność strony internetowej i UX.

Narzędzie dostarcza informacje na temat problemów i sugestie dotyczące optymalizacji, które mogą być wykorzystane do poprawy szybkości ładowania się serwisu, a tym samym do poprawy pozycji w wynikach wyszukiwania i wzrostu ruchu w witrynie.

Oficjalna strona narzędzia: https://pagespeed.web.dev/

Sprawdź również: adres URL, kod źródłowy strony, co to jest UX, polityka Google, co to jest konwersja

Definicja pojęcia PageSpeed Insights - Google PageSpeed Insights
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.