SOTE co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest SOTE, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest SOTE?
Co to jest SOTE?

SOTE jest oprogramowaniem, za pomocą którego można stworzyć własny sklep internetowy. Narzędzie funkcjonuje w modelu SaaS i jest w pełni płatne. W celu zapoznania się z potencjałem narzędzia możliwe jest pobranie 14-dniowej wersji próbnej. W ramach abonamentu użytkownik otrzymuje dostęp do interfejsu, za pośrednictwem którego może założyć i skonfigurować sklep e-commerce.

SOTE to narzędzie, którego obsługa jest możliwa bez posiadania szczegółowej wiedzy na temat narzędzi, funkcji i programowania. Programem zarządza się z poziomu intuicyjnego panelu administracyjnego bez konieczności wprowadzania zmian w kodzie źródłowym.

Użytkownicy SOTE mają możliwość dokupienia potrzebnych funkcjonalności ze sklepu – moduły są opcjonalne i można je wybierać według potrzeb. Na szczególne uznanie zasługuje Centrum Pomocy i wsparcie techniczne, z którego mogą korzystać administratorzy stron opartych na SOTE.
 

Sprawdź również: co to jest SaaS, co to jest e-commerce, kod źródłowy, interfejs

Definicja pojęcia SOTE
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.