Snapchat (snap) co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Snapchat (snap), co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest Snapchat?
Co to jest Snapchat?

Snapchat jest aplikacją mobilną dostępną na urządzenia oparte na systemie operacyjnym Android lub iOS. Za pośrednictwem programu użytkownicy mogą wysyłać i odbierać stworzone przez siebie krótkie filmy tzw. Snapy. Każdy Snap udostępniany jest osobom obserwującym serwis na 24 godziny - wyjątek stanowią te filmy, które zostały usunięte lub przypisano im inny limit czasowy.

Snapchat to serwis, w którym użytkownicy mogą dodawać do swoich realizacji filtry i nowe treści w formie tekstu czy emotikon. W funkcjach aplikacji użytkownik znajdzie także gry, czat wideo, wiadomości tekstowe czy miejsce do przechowywania zdjęć oraz filmów.

Nazwa Snapchat weszła do obiegu w 2011 roku kiedy to powstała pierwsza wersja aplikacji. Twórcami komunikatora internetowego są studenci Uniwersytetu Stanforda - Evan Spiegel, Bobby Murphy oraz Reggie Brown. Obecnym właścicielem Snapchata jest firma Snap inc.

Sprawdź również: Android, iOS, co to jest aplikacja mobilna

Definicja pojęcia Snapchat
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.