Tiny text co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest tiny text, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Tiny text to metoda polegająca na umieszczaniu na stronie WWW spamowych treści, które zawierają duże nagromadzenie słów kluczowych. Tiny text należy do Black Hat SEO, czyli technik niezgodnych z wytycznymi wyszukiwarki Google.

Nazwa tiny text związana jest z małą czcionką, którą zapisane są słowa kluczowe. Najczęściej wynosi ona 8 px lub mniej – dzięki temu treści są indeksowane przez wyszukiwarki, ale w praktyce są prawie niewidoczne dla użytkownika.

Na początku istnienia wyszukiwarek tiny text było skuteczną metodą na podniesienie pozycji witryny w wyszukiwarce. Obecnie strony internetowe, które zawierają treści tego typu mogą otrzymać karę od Google, co jest jednoznaczne ze spadkiem ruchu i konwersji.

Sprawdź również: co to jest Black Hat SEO, co to jest SPAM, co to jest ukryty tekst

Definicja pojęcia tiny text
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.