Tiny text co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest tiny text, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest tiny text?
Co to jest tiny text?

Tiny text to metoda polegająca na umieszczaniu na stronie WWW spamowych treści, które zawierają duże nagromadzenie słów kluczowych. Tiny text należy do Black Hat SEO, czyli technik niezgodnych z wytycznymi wyszukiwarki Google.

Nazwa tiny text związana jest z małą czcionką, którą zapisane są słowa kluczowe. Najczęściej wynosi ona 8 px lub mniej – dzięki temu treści są indeksowane przez wyszukiwarki, ale w praktyce są prawie niewidoczne dla użytkownika.

Na początku istnienia wyszukiwarek tiny text było skuteczną metodą na podniesienie pozycji witryny w wyszukiwarce. Obecnie strony internetowe, które zawierają treści tego typu mogą otrzymać karę od Google, co jest jednoznaczne ze spadkiem ruchu i konwersji.

Sprawdź również: co to jest Black Hat SEO, co to jest SPAM, co to jest ukryty tekst

Definicja pojęcia tiny text
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.