Wyszukiwanie konwersacyjne co to jest - conversational search, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest wyszukiwanie konwersacyjne - conversational search, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest wyszukiwanie konwersacyjne?
Co to jest wyszukiwanie konwersacyjne?

Wyszukiwanie konwersacyjne (conversational search) to nowe podejście do sposobu korzystania z wyszukiwarek internetowych, oparte na komunikacji pełnymi zdaniami pomiędzy użytkownikiem a urządzeniem. Google korzysta z tego rozwiązania od czasu aktualizacji Koliber, kiedy zaczęto analizować cały ciąg słów, a nie poszczególne wyrażenia.

Wyszukiwanie konwersacyjne jest coraz częstszym sposobem na wprowadzanie zapytań w wyszukiwarki, szczególnie w przypadku wyszukiwania głosowego.

Sprawdź również: co to jest Google Koliber, co to jest wyszukiwarka internetowa, co to jest algorytm Google, co to jest intencja użytkownika, co to jest wyszukiwanie głosowe

Definicja pojęcia wyszukiwanie konwersacyjne - conversational search
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.