Algorytm Google co to jest - Google algorithm, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest algorytm Google - Google algorithm, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: algorytm wyszukiwarki, Search Engine Algorithm

Co to jest algorytm Google?
Co to jest algorytm Google?

Algorytm Google (Google Algorithm, Search Engine Algorithm, algorytm wyszukiwarki) to złożony ciąg procesów komputerowych, dzięki którym wyszukiwarka jest w stanie analizować informacje zawarte na stronach internetowych i wyświetlać je jako odpowiedzi dla wprowadzonych w jej okno zapytań.

Algorytm Google uwzględnia setki czynników rankingowych, dzięki czemu jest w stanie bardzo dokładnie dopasować wyniki wyszukiwania do wyrażonej przez użytkownika intencji.

Pierwszym algorytmem Google był PageRank. Z czasem zaczęto wdrażać kolejne algorytmy i ich aktualizacje, aby wciąż ulepszać wyniki wyszukiwania. Dziś algorytm Google składa się z serii algorytmów, które odpowiadają za różne aspekty ustalania pozycji w rankingu. Każdy z nich uwzględnia jednak kwestię użyteczności strony dla potencjalnego odbiorcy.

Do najbardziej znanych algorytmów Google zaliczyć można:

Sprawdź również: co to jest wyszukiwarka Google, co to jest intencja użytkownika, aktualizacja algorytmu, co to jest PageRank, co to jest Google Panda, co to jest Google Pingwin, co to jest Google Koliber, co to jest Google Gołąb

Sprawdź na blogu:

Definicja pojęcia algorytm Google - Google algorithm
algorytm wyszukiwarki, Search Engine Algorithm
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.