Doorway Page co to jest - strona przejściowa, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Doorway Page - strona przejściowa, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: jump page, gateway page, entry page, bridge page, portal page

Co to jest Doorway Page?
Co to jest Doorway Page?

Pojęcie Doorway Page odnosi się do strony stworzonej jedynie w celu pozycjonowania jej na określone słowa kluczowe, stosując techniki sprzeczne z Google, aby utworzyć z niej przekierowanie na inną witrynę docelową. Jest to jednej z technik Black Hat SEO. Użytkownicy, którzy otwierają stronę przejściową, są automatycznie przekierowani na inny serwis.

Doorway Page to nieuczciwa praktyka, która oszukuje roboty sieciowe Google (Googlebot), jak i samych użytkowników. Służy pozyskiwaniu ruchu z wyszukiwarek, używając przy tym metod niezgodnych ze standardami Google. Strony przejściowe mogą przybierać różny wygląd, niekiedy imitując prawdziwe strony z treścią wartościową dla użytkowników.

Doorway Page jest szybko wykrywany przez algorytmy Google. Strony tego typu zostają zbanowane i nie pojawiają się później w wynikach wyszukiwania.

Sprawdź również: co to jest Black Hat SEO, co to jest przekierowanie, co to jest Googlebot, co to jest crawler, co to jest ban, co to jest filtr algorytmiczny

Definicja pojęcia Doorway Page - strona przejściowa
jump page, gateway page, entry page, bridge page, portal page
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.