Filtr algorytmiczny co to jest - kara algorytmiczna, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest filtr algorytmiczny - kara algorytmiczna, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest filtr algorytmiczny?
Co to jest filtr algorytmiczny?

Filtr algorytmiczny, nazywany również karą algorytmiczną (algorithmic penalty), to sankcja nakładana automatycznie na stronę internetową przez algorytm Google (Panda, Pigwin) i powodująca gwałtowny spadek pozycji w wynikach wyszukiwania.

Filtr algorytmiczny nakładany jest za naruszanie wskazówek dla webmasterów i prowadzenie działań związanych z Black Hat SEO. Jego wykrycie jest znacznie trudniejsze w porównaniu do filtra ręcznego, ponieważ właściciel strony nie otrzymuje informacji o nałożeniu kary w Google Search Console. Aby sprawdzić, czy witryna posiada filtr algorytmiczny Google, należy przeanalizować widoczność fraz kluczowych i ruch na stronie.

Najczęstsze przyczyny nałożenia kary algorytmicznej przez roboty Google:

Po zlikwidowaniu przyczyny nałożenia filtra algorytmicznego i przeindeksowaniu strony przez robota, kara jest automatycznie wycofywana.

Sprawdź również: co to jest filtr Google, filtr ręczny, co to jest ban, co to jest algorytm Google, co to jest Google Panda, co to jest Google Pingwin, co to jest black hat seo, co to jest Google Search Console, co to jest keyword stuffing, co to jest duplicate content, co to jest linki nienaturalne

Dodatkowe informacje:

  • https://support.google.com/webmasters/answer/40349?hl=pl
  • https://developers.google.com/search/docs/advanced/guidelines/webmaster-guidelines?hl=pl

Definicja pojęcia filtr algorytmiczny - kara algorytmiczna
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.