Filtr algorytmiczny co to jest - kara algorytmiczna, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • ile możesz zyskać wdrożenie konkretnych rozwiązań

Co to jest filtr algorytmiczny - kara algorytmiczna, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Filtr algorytmiczny, nazywany również karą algorytmiczną (algorithmic penalty), to sankcja nakładana automatycznie na stronę internetową przez algorytm Google (Panda, Pigwin) i powodująca gwałtowny spadek pozycji w wynikach wyszukiwania.

Filtr algorytmiczny nakładany jest za naruszanie wskazówek dla webmasterów i prowadzenie działań związanych z Black Hat SEO. Jego wykrycie jest znacznie trudniejsze w porównaniu do filtra ręcznego, ponieważ właściciel strony nie otrzymuje informacji o nałożeniu kary w Google Search Console. Aby sprawdzić, czy witryna posiada filtr algorytmiczny Google, należy przeanalizować widoczność fraz kluczowych i ruch na stronie.

Najczęstsze przyczyny nałożenia kary algorytmicznej przez roboty Google:

Po zlikwidowaniu przyczyny nałożenia filtra algorytmicznego i przeindeksowaniu strony przez robota, kara jest automatycznie wycofywana.

Sprawdź również: filtr Google, filtr ręczny, ban, algorytm Google, Google Panda, Google Pingwin, black hat seo, Google Search Console, keyword stuffing, duplicate content, linki nienaturalne

Dodatkowe informacje:

  • https://support.google.com/webmasters/answer/40349?hl=pl
  • https://developers.google.com/search/docs/advanced/guidelines/webmaster-guidelines?hl=pl

Definicja pojęcia filtr algorytmiczny - kara algorytmiczna
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.