Guest blogging co to jest - wpisy gościnne, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest guest blogging - wpisy gościnne, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: gościnne blogowanie, guest posting

Co to jest guest blogging?
Co to jest guest blogging?

Guest blogging (gościnne blogowanie, wpisy gościnne, guest posting) oznacza publikowanie merytorycznych artykułów na blogach innych autorów. W zamian za wartościową treść autor oprócz przestrzeni do jej publikacji, dostaje możliwość umieszczenia w niej odnośnika do własnej strony WWW.

Guest blogging to praktyka popularna wśród osób, które starają się pozyskać nowe grupy odbiorców lub stworzyć wizerunek eksperta w danej dziedzinie. Wpisy korzystnie wypływają nie tylko na wizerunek marki, ale również na pozycjonowanie strony oraz link building poprzez zdobywanie wartościowych linków follow.

Przy tworzeniu wpisów gościnnych należy pamiętać o tym, aby reprezentowały one sobą wysoką jakość merytoryczną oraz były dostosowane do czytelników danego bloga. Należy również starannie dobrać miejsce publikacji, wybrany blog powinien mieć wysoką pozycję w rankingu i dużą liczbę unikalnych użytkowników.

Sprawdź również: strona www, pozycjonowanie strony, co to jest link building, co to jest follow

Definicja pojęcia guest blogging - wpisy gościnne
gościnne blogowanie, guest posting
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.