Sieć wyszukiwania Google co to jest - Google Search Network, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest sieć wyszukiwania Google - Google Search Network, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest sieć wyszukiwania Google?
Co to jest sieć wyszukiwania Google?

Sieć wyszukiwania Google (Google Search Network) to witryny i aplikacje, które korzystają z infrastruktury Google i na których istnieje możliwość wyświetlenia reklam zamówionych w Google Ads. Sieć obejmuje zarówno strony prezentujące wyniki wyszukiwania Google, mapy Google, aplikacje jak Google Play, YouTube, jak i witryny partnerskie jak Onet czy WP.

Sieć wyszukiwania pozwala na dotarcie do tych osób, które poszukują już konkretnych produktów lub usług. Reklama wyświetla się nad i pod organicznymi wynikami wyszukiwania dla haseł powiązanych z frazami kluczowymi.

Google Search Network oferuje reklamy standardowe, dynamiczne oraz produktowe.

Sprawdź również: co to jest Google, co to jest Google Ads, co to jest mapy Google, co to jest YouTube, co to jest słowa kluczowe

Definicja pojęcia sieć wyszukiwania Google - Google Search Network
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.