YouTube (YT) co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest YouTube (YT), co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

YouTube (YT) to serwis, który pozwala na bezpłatne umieszczanie, odtwarzanie oraz komentowanie filmów. Każdy użytkownik może tworzyć własne playlisty czy kanały. YouTube stworzył Chad Hurley, Steve Chen i Jawed Karim w 2005 roku, a obecnie serwis jest własnością Google.

Aby oglądać filmy na YouTube nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. Rejestracja jest wymagana w przypadku umieszczania własnych filmów, tworzenia playlist i korzystania z innych dodatkowych funkcjonalności serwisu.

YouTube to serwis, który posiada wbudowaną wyszukiwarkę. Daje to możliwość pozycjonowania filmów (Video Search Engine Optimization, vSEO).

Sprawdź również: co to jest social media, co to jest Facebook, co to jest Instagram, co to jest Twitter, co to jest Pinterest, co to jest Google

Sprawdź na blogu:

Definicja pojęcia YouTube
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.