Google Data Studio co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Google Data Studio, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest Google Data Studio?
Co to jest Google Data Studio?

Nazwa Google Data Studio odnosi się do narzędzia, które umożliwia wizualizację danych pochodzących z portfolio produktów Google oraz innych dodanych źródeł danych. Pozwala na tworzenie zaawansowanych i rozbudowanych, a jednocześnie atrakcyjnych wizualnie raportów.

Google Data Studio to program, który wykorzystuje dane z takich platform jak Google Analytics, Google Ads, Google Search Console, Campaing Manager, Search Ads 360, YouTube Analytics, MySQL, Microsoft SQL Server.

Narzędzie Google Data Studio pozwala zebrać i zintegrować te dane, a następnie stworzyć z nich mniej lub bardziej skomplikowany raport. Zawarte w nim dane są na bieżąco aktualizowane na podstawie wskazanego okresu, z jakiego mają zostać pobrane.

Raporty przygotowane za pomocą Google Data Studio można w szybki i łatwy sposób udostępniać innym.

Sprawdź również: co to jest SEO, co to jest pozycjonowanie, co to jest Google, co to jest Google Analytics, co to jest Google Ads, co to jest Google Search Console, co to jest YouTube

Definicja pojęcia Google Data Studio
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 2 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.