Google Gołąb co to jest - algorytm Google Gołąb, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Google Gołąb - algorytm Google Gołąb, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: Pigeon, Gołąb

Google Gołąb (Google Pigeon Update, Pigeon) jest algorytmem, który usprawnił działanie wyszukiwarki Google i poprawił lokalne wyniki wyszukiwania. Gołąb został wprowadzony w 2014 roku. Jego kluczową cechą było połączenie wyników organicznych z mapami. Ma na celu dopasowanie zapytania użytkownika do lokalizacji, w której się znajduje.

Google Gołąb jest algorytmem, który poprawił pozycjonowanie lokalne w Google. Zwraca uwagę na dane strukturalne, dane teleadresowe firmy (NAP) czy Profil Firmy w Google. Dzięki temu strony poprawnie zoptymalizowane pod zapytania lokalne są bardziej widoczne. Gołąb wpłynął również na wyświetlanie wyników w Mapach Google.

Sprawdź również: pozycjonowanie lokalne, NAP, Google Moja Firma, Mapy Google, algorytm Google, Google Koliber, PageRank Google, Google Panda Google Pingwin, RankBrain

Definicja pojęcia Google Gołąb - algorytm Google Gołąb
Pigeon, Gołąb
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.