Google Gołąb co to jest - algorytm Google Gołąb, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest Google Gołąb - algorytm Google Gołąb, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: Pigeon, Gołąb

Co to jest Google Gołąb?
Co to jest Google Gołąb?

Google Gołąb (Google Pigeon Update, Pigeon) jest algorytmem, który usprawnił działanie wyszukiwarki Google i poprawił lokalne wyniki wyszukiwania. Gołąb został wprowadzony w 2014 roku. Jego kluczową cechą było połączenie wyników organicznych z mapami. Ma na celu dopasowanie zapytania użytkownika do lokalizacji, w której się znajduje.

Google Gołąb jest algorytmem, który poprawił pozycjonowanie lokalne w Google. Zwraca uwagę na dane strukturalne, dane teleadresowe firmy (NAP) czy Profil Firmy w Google. Dzięki temu strony poprawnie zoptymalizowane pod zapytania lokalne są bardziej widoczne. Gołąb wpłynął również na wyświetlanie wyników w Mapach Google.

Sprawdź również: co to jest pozycjonowanie lokalne, co to jest NAP, co to jest Google Moja Firma, co to jest Mapy Google, co to jest algorytm Google, co to jest Google Koliber, PageRank Google, Google Panda Google Pingwin, co to jest RankBrain

Definicja pojęcia Google Gołąb - algorytm Google Gołąb
Pigeon, Gołąb
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.