Keyword stuffing co to jest - upychanie słów kluczowych, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest keyword stuffing - upychanie słów kluczowych, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Inna nazwa: nieistotne słowa kluczowe

Co to jest keyword stuffing?
Co to jest keyword stuffing?

Definicja keyword stuffing to nienaturalne umieszczanie nadmiernej liczby słów kluczowych w tekście obok siebie, stosowane, aby poprawić pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Zabieg ten może przynieść odwrotne skutki i negatywnie wpłynąć na pozycję serwisu.

Pojęcie keyword stuffing tłumaczy się na polski jako upychanie słów kluczowych. Jest to praktyka niezgodna ze standardami Google i zalicza się ją do technik Black Hat SEO. Może pojawić się na stronie nieświadomie, lecz często jest próbą osiągnięcia lepszej pozycji twórców stron w łatwy sposób, który ma odwrotne rezultaty.

Keyword stuffing to praktyka, która często przybiera formę list, wypunktowań lub częstych powtórzeń słów kluczowych, na które pozycjonuje się dana witryna. Niekiedy nie mają one żadnego związku z treścią przedstawiona na stronie. Google karze takie strony, ponieważ mają one znikomą wartość dla użytkowników.

Nieetyczne manipulowanie pozycją przy pomocy keyword stuffingu przestała być skuteczna w 2011 roku, kiedy Google wdrożył algorytm Panda. Karą za stosowanie takich technik może być filtr lub ban.

Sprawdź również: co to jest ban, co to jest Black Hat SEO, co to jest słowa kluczowe, co to jest filtr algorytmiczny, co to jest algorytm Google, co to jest Google Panda

Dodatkowe informacje:

  • https://developers.google.com/search/docs/advanced/guidelines/irrelevant-keywords?hl=pl

Definicja pojęcia keyword stuffing - upychanie słów kluczowych
nieistotne słowa kluczowe
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.