Local traffic co to jest - ruch lokalny, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku | Sempire

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest local traffic - ruch lokalny, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Co to jest local traffic?
Co to jest local traffic?

Local traffic to pojęcie z języka angielskiego, które oznacza ruch lokalny. W ten sposób określa się odsłony witryny osób, które dotarły na stronę dzięki pozycjonowaniu lokalnemu. Ruch lokalny ma miejsce, kiedy osoby z intencją znalezienia danej usługi lub biznesu na danym obszarze (np. w pobliżu) otwierają stronę internetową.

Local traffic oznacza sytuację, w której osoba wyszukująca w Google zapytanie związane z miejscem, takim jak dzielnica czy miasto, przechodzi do strony wyświetlonej w SERP-ie. Takie wyszukiwania cechują się wysoką konwersją.

Local traffic, a więc lokalny ruch, może być pozyskiwany dzięki:

Sprawdź również: co to jest Local Pack, co to jest pozycjonowanie lokalne, co to jest intencja użytkownika, co to jest Google Moja Firma, co to jest SERP, co to jest konwersja, co to jest NAP

Definicja pojęcia local traffic - ruch lokalny
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 10 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.