SimilarWeb co to jest, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

Chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?

Zamów bezpłatną konsultację ze Specjalistą od reklamy w Internecie! Otrzymasz darmowe porady, konsultacje i analizę Twojej strony internetowej. Dowiedz się:

  • Jakie działania w Google realizują firmy konkurencyjne
  • Co musisz poprawić na swojej stronie internetowej
  • Ile możesz zyskać wdrażając konkretne rozwiązania

Co to jest SimilarWeb, co oznacza, jaka jest definicja pojęcia w słowniku

SimilarWeb to narzędzie analityczne, które pozwala na śledzenie i monitorowanie działalności konkurencji w internecie. Dzięki SimilarWeb możliwe jest zdobycie szczegółowych danych na temat ruchu i określenie pozycji strony internetowej względem najlepszych 50 witryn konkurencyjnych.

SimilarWeb jest oprogramowaniem, za pomocą którego można wygenerować raporty dotyczące popularności witryn internetowych. Uzyskane wyniki porządkowane są w postaci rankingów. Program dostarcza również informacje na temat zawartości strony www, lokalizacji użytkowników, ich interakcji oraz danych demograficznych.

Ponadto dzięki SimilarWeb można otrzymać dane dotyczące każdej sesji i czasu jej trwania, oglądalności wideo, ruchu pochodzącego z urządzeń mobilnych, wyszukiwarek, z jakich korzystają użytkownicy przechodzący na stronę, funkcjonalności sklepu internetowego i konwersji.
 

Sprawdź również: wyszukiwarka, co to jest konwersja

Definicja pojęcia SimilarWeb
w słowniku otrzymała ocenę

1 2 3 4 5

5 / 5 według 1 opinii

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.